Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Windows_10

22 września 2018, 07:40

ja tam wolałam ten stary system z maca jesteś przy kasie to od razu odbierasz jedzenie a nie jak teraz możesz czekać pół godziny nad frytkami bo ktoś przed tobą zamówił całe menu x3

Avatar marek20004

Edytowano - 22 września 2018, 09:11

@Windows_10: No, nie wiem jak u ciebie ale u mnie robią zamówienia "po równo". Czas czekania jest adekwatny do zamówienia

Avatar Windows_10

23 września 2018, 15:37

@marek20004: czasami tak robią czasami nie, ale to wku*wia jak masz nr 90 i robią 88, 89, 91, 92, 93 i dopiero wtedy 90. team stary system

Avatar marek20004

Edytowano - 23 września 2018, 18:23

@Windows_10: Znaczy u mnie miasto 40k Ale McDonald nie jest jakoś strasznie oblegany i np jak z tatą zamawiamy na całą rodzinę (ja tata brat mama) To dosyć szybko dostajemy zamówienie. Więc nie ma sytuacji że robią np 5 zamówień przed nami

Avatar Windows_10

23 września 2018, 19:49

@marek20004: no właśnie :/ u nas dzisiaj jak byłam to tyle wiary było i wolno szło

Avatar krzyychu

28 września 2018, 20:16

@Windows_10: U mnie robią zamówienia po kolei. Jak ty masz duże zamówienie i numer 90 to wiadomo ze jesli ktos ma numer 91 i male zamówienie to mu zrobia szybciej. Nie zaczną robić wcześniej ale skończa szybciej

Avatar Jakubek0703

29 września 2018, 07:42

@Windows_10: Ja często na wycieczkach mam tak że zamawiam pierwszy a odbieram ostatni

Avatar Windows_10

29 września 2018, 09:29

@Jakubek0703: o to mi właśnie chodzi :v

Avatar Mr_Quicky

29 września 2018, 12:22

@Windows_10: Windows, dzięki temu systemowi, są po pierwsze o wiele krótsze kolejki a po drugie jedzenie otrzymasz szybciej bo robią najpierw te mniejsze zamówienia a potem te większe. Tak czy siak, nie ważne czy zamawiasz mało czy dużo, i tak będzie to szybsze niż wcześniej

Avatar Windows_10

29 września 2018, 12:44

@Mr_Quicky: no nie wiem u mnie się przedłużyło

Avatar Mr_Quicky

29 września 2018, 12:59

@Windows_10: Musi ci sie wydawać, albo specjalnie obsługa cie dyskryminuje bo u mnie różnica jest kolosalna

Avatar Windows_10

29 września 2018, 13:09

@Mr_Quicky: u nas nie ma. i słyszałam o ziomeczku który czekał 30min na hamburgera bo ktoś przed nim zamówił sobie całe menu x3

Avatar Mr_Quicky

29 września 2018, 13:50

@Windows_10: W takim wypadku powinien pospieszyć obsługę, albo gość nie wiedział że zanim zaczną robić zamówienie trzeba za nie zapłacić w oddzielnej kasie lub kartą xd

Avatar Windows_10

29 września 2018, 14:05

@Mr_Quicky: nie wiem u nas jest gorzej wolałam stary system może to czasami dziala ale nie u nas

Avatar Mr_Quicky

29 września 2018, 16:49

@Windows_10: Niby dlaczego nie działa? Jeżeli faktyvznie masz gorzej niż wcześniej to znaczy że obsługa gorsza. Ten system nie ma prawa działać gorzej o ile obsługa pracuje tak jak powinna.

Avatar Windows_10

29 września 2018, 18:14

@Mr_Quicky: nie wiem, może zamawiamy za dużo (mc zestaw nuggetsy powiąkszony cola bez lodu)

Avatar Mr_Quicky

29 września 2018, 19:28

@Windows_10: Lol to mój ulubiony kupon xd
To nie jest dużo, ja oprócz tego zamiawiam jeszcze 2 mc double i wszystko dostaje po 5max, może 10 jak jest mega dużo zamówień.
W twoim przypadku to ewidentnie wina ludzi tam pracujących

Avatar Windows_10

29 września 2018, 19:30

@Mr_Quicky: no u nas jest gorzej team stary system

Avatar XxNiKoSxX

29 września 2018, 09:48

Takie są numery gdy ktoś zamawia przez Uber Eats.

Avatar Jasnowidz

22 września 2018, 00:01

Czy tylko ja zawsze stoje i jak jakiś numer się wyświetla to patrze na kartke?

Avatar NightFox

28 września 2018, 20:44

@Jasnowidz: Ja do tego cały czas jestem skupiona, a jak tylko coś odwróci moją uwagę to nagle jest mój numerek

Avatar
Konto usunięte

22 września 2018, 08:54

ekrany w KFC lepsze
|____|

Avatar
Konto usunięte

21 września 2018, 23:20

Zaraz bluescreen wyje*ie

Avatar MrCC4

21 września 2018, 23:07

komentarz obrazkowy

Avatar Avcio01

21 września 2018, 23:06

Po prostu będzie nieskończone zamówienie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

Ostry ten sędzia

Phi!

Za co ta premia

Przypałowo

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka