Jakoś trzeba sobie radzić
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
I po kłopocie
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Równi i równiejsi
Nie po oczach
No to posłuchane
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 października 2018, 14:46
Chciałby ktoś z was żyć w świecie anime które najbardziej lubicie?
Odpisz
1 października 2018, 15:25
@ForcuXmaster: ta ale chwalenie się tym na jeja jest niedozwolone
Odpisz
1 października 2018, 15:33
@conect12345: dlaczego?
Odpisz
1 października 2018, 15:43
@ForcuXmaster: jejacy nie lubią anime
Odpisz
1 października 2018, 15:48
@ForcuXmaster:
Odpisz
1 października 2018, 17:19
@Ptasznik: nie ja nic nie zrobiłem panie władzo
ja go pouczłem o nielegalności anime
Odpisz
1 października 2018, 17:24
@conect12345: no ja myślę
Odpisz
1 października 2018, 17:46
@Ptasznik: panie sędzio nie wiedziałem że nie można
Odpisz
1 października 2018, 20:30
@conect12345: to tak bardziej pół na pół jest, bo wiele osób na jeja lubi anime.
Odpisz
2 października 2018, 06:39
@Noxen: chodzi oto że jak się tym chwalisz to zaraz znajdą się osoby które cię z hejtują
Odpisz
22 września 2018, 22:44
Czy to nie śmierci z mordechaj and rigby.
Jak byłem mały zastanawiamłem dlaczego on ma taką rękę (。◕‿◕。)
Odpisz
22 września 2018, 22:46
@EXELLAGIONNE: Nie ładnie tak zgapiać komentarz.
P.S. To jest Zwyczajny serial a nie "mordechaj and rigby". A poza tym Mordechaj nazywa się inaczej w Angielsiej wersji, więc nie powinno być "and".
Odpisz
1 października 2018, 12:28
Odpisz
1 października 2018, 12:29
@Verneo:
Odpisz
1 października 2018, 12:35
Odpisz
1 października 2018, 12:39
@Verneo:
Odpisz
1 października 2018, 12:42
Odpisz
1 października 2018, 12:45
@Verneo:
Odpisz
1 października 2018, 12:46
Odpisz
1 października 2018, 12:47
@Verneo:
Odpisz
1 października 2018, 12:47
Odpisz
1 października 2018, 12:55
@Verneo:
Odpisz
1 października 2018, 12:56
Poczekaj jeszcze sekunde, poszukam jakiegoś arta
Odpisz
1 października 2018, 12:59
Odpisz
1 października 2018, 13:00
@Verneo: *zdejmuje spodnie*
Odpisz
1 października 2018, 13:02
Odpisz
1 października 2018, 13:03
Odpisz
1 października 2018, 13:03
I nie wracajmy do tego tematu
Odpisz
1 października 2018, 13:03
@Verneo:
Odpisz
1 października 2018, 13:03
@Verneo: *Wyjmuje rewolwer*
Odpisz
1 października 2018, 13:04
@Andrzej_Duda:
Odpisz
1 października 2018, 13:04
@Andrzej_Duda:
Odpisz
1 października 2018, 13:05
Odpisz
1 października 2018, 13:05
Calm down, b0is
Odpisz
1 października 2018, 13:06
@Andrzej_Duda:
Odpisz
1 października 2018, 13:06
Odpisz
1 października 2018, 13:07
@Andrzej_Duda:
Odpisz
1 października 2018, 13:07
@Andrzej_Duda:
Odpisz
1 października 2018, 13:08
@Verneo:
Odpisz
1 października 2018, 13:09
@Verneo:
Odpisz
1 października 2018, 13:10
@Andrzej_Duda:
Odpisz
1 października 2018, 13:10
Odpisz
1 października 2018, 13:11
@Andrzej_Duda:
Odpisz
1 października 2018, 13:12
Odpisz
1 października 2018, 13:13
@Andrzej_Duda:
Odpisz
1 października 2018, 13:16
@Verneo:
Odpisz
1 października 2018, 13:16
@Andrzej_Duda:
Odpisz
1 października 2018, 13:19
Jak Thanos pstryknął palcami, to twoją starą tylko odchudziło.
Odpisz
1 października 2018, 13:20
@Andrzej_Duda:
Odpisz
1 października 2018, 13:21
@Andrzej_Duda:
Odpisz
1 października 2018, 13:22
Kamień nerkowy twojej starej pasuje do rękawicy nieskończoności.
Odpisz
1 października 2018, 13:23
@Andrzej_Duda:
Odpisz
1 października 2018, 13:23
@Andrzej_Duda: Twoją starą zwolnili jak zjadła całe jedzenie i 5 pracowników. A do więzienia jej nie dali bo do budynku się nie zmieściła.
Odpisz
1 października 2018, 13:25
Ravioli ravioli dont fap to anime loli
Odpisz
1 października 2018, 13:26
Odpisz
1 października 2018, 15:44
@Verneo: więcej
Odpisz
1 października 2018, 15:45
@conect12345: A czego więcej
Odpisz
1 października 2018, 13:49
mistrzowie walą konia lewą ręką albo sami sobie robią loda
Odpisz
Edytowano - 1 października 2018, 13:26
wale konia ponad 40 minut xD
Odpisz
22 września 2018, 22:44
Dlatego używam obu
Odpisz
22 września 2018, 22:46
@PanDyrektor: Jak ty walisz konia lewą?
Odpisz
22 września 2018, 22:47
jestem lewo ręczny
Odpisz
22 września 2018, 22:48
@PanDyrektor: Wyższa szkoła walenia
Odpisz
22 września 2018, 22:49
@PanDyrektor: To w takim razie jak walisz prawą
Odpisz
22 września 2018, 22:49
Sam nie wiem, mam tak po boku no pico
Odpisz
1 października 2018, 12:32
Czy tylko ja potrafie walic obiema i to dobrze? Jestem praworeczny, a czesciej wale lewa bo w prawej mam telefon
Odpisz
1 października 2018, 12:39
@krzyychu: Nie lubię oglądać na telefonie, słaba jakość i mały obraz.
Odpisz
22 września 2018, 22:43
A jako dziecko się zastanawiałem czemu ma tylko jedną rękę.
Odpisz
22 września 2018, 22:44
A najgorsze jest to że on ma żonę dziecko. Friendzone lvl nieskończoność
Odpisz
23 września 2018, 08:32
żona dziecko brzmi źle, postaw przecinek
Odpisz
1 października 2018, 12:00
@Zamiesz: chciałem wstawić "i" ale ty mi odpisałeś/aś
Odpisz
22 września 2018, 23:10
zwyczajny serial <3
Odpisz
22 września 2018, 22:46
Pamiętam tego gościa
Odpisz
22 września 2018, 22:43
przez jakiś czas myślałem że chodzi o hamulec ręczny w samochodzie ale jednak chodzi o r*chańsko
Odpisz