memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
24 grudnia 2021, 16:30
A7v
Odpisz
2 października 2018, 15:26
Będzie zapi***alał jak T95 (pozdro dla graczy WoT'a)
2 października 2018, 16:50
tfu wot, zmarnowałem w nim 5k bitw
2 października 2018, 17:48
@M_ateo_1: ja 20k i robie 60TP, mam już IX
2 października 2018, 21:44
a ja mam już X tier IS-7 ale mam także ST-1
2 października 2018, 23:25
noobki ja francuskim II tierem isa 7 rozwaliłem
2 października 2018, 13:31
bojałbym sie
23 września 2018, 08:43
Ehh... A potem został pokonany przez ilość Radzieckiego przemysłu
23 września 2018, 08:18
Już sam jego widok przeraża
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież24 grudnia 2021, 16:30
A7v
Odpisz
2 października 2018, 15:26
Będzie zapi***alał jak T95
(pozdro dla graczy WoT'a)
Odpisz
2 października 2018, 16:50
tfu wot, zmarnowałem w nim 5k bitw
Odpisz
2 października 2018, 17:48
@M_ateo_1: ja 20k i robie 60TP, mam już IX
Odpisz
2 października 2018, 21:44
a ja mam już X tier IS-7 ale mam także ST-1
Odpisz
2 października 2018, 23:25
noobki ja francuskim II tierem isa 7 rozwaliłem
Odpisz
2 października 2018, 13:31
bojałbym sie
Odpisz
23 września 2018, 08:43
Ehh... A potem został pokonany przez ilość Radzieckiego przemysłu
Odpisz
23 września 2018, 08:18
Już sam jego widok przeraża
Odpisz