Taylor kocha swoich fanów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
A, okej
Ładne rzeczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 października 2018, 16:29
Ona po prostu nie chce, aby za kilka lat ta dziewczynka nie pozwała ją o molestowanie.
Odpisz
1 października 2018, 17:59
FBI open up!
Odpisz
30 września 2018, 22:19
W 2018 nawet Taylor uważa gdzie kładzie ręce. Pierwsze dwa zdjęcia są z zeszłego roku. #me too
Odpisz
30 września 2018, 18:55
I bardzo dobrze, jeszcze by się pobrudziła.
Odpisz
30 września 2018, 18:35
Odpisz
30 września 2018, 17:54
a nie zostało to zdjęcie zrobione w momencie jak ją obejmowała ? hmmm...
Odpisz
30 września 2018, 18:00
@Royoo: Najpewniej tak, ale skoro już istnieje takie zdjęcie, to dlaczego by nie zrobić mema?
Odpisz
30 września 2018, 18:28
w sumie
Odpisz
30 września 2018, 18:26
Odpisz
30 września 2018, 17:46
Liczy ktoś ile razy już napisałem ,,Why jeja so racist''
Odpisz
30 września 2018, 17:03
Odpisz
23 września 2018, 09:59
Nie rozumiem czemu te dzieci się cieszą kiedy diabeł je przytula
Odpisz
23 września 2018, 13:50
@Demondo498: białe dzeici to też diabły dla multki kulti
Odpisz
23 września 2018, 10:46
Mmmm... Nie ma to jak zepsuć średnią~
Odpisz
Edytowano - 23 września 2018, 10:57
@maxmaxi123: no bo przecież jak ktoś da jedną w dół przy samych w góre to odrazu psuje średnią
To nie tak że może mem mu się nie spodobał
Odpisz
23 września 2018, 11:00
Ja dalej mam na aplikacji średnią. Poza tym brzmi to lepiej niż w wypadku strzałek.
Odpisz
30 września 2018, 18:00
ej jakie jest prawdopodobieństwo że wrócą minki albo chociaż gwiazdki
Odpisz
30 września 2018, 18:43
@wilsonXcuddyXhouse: jak dla mnie takie 0
Odpisz
30 września 2018, 19:05
@wilsonXcuddyXhouse: -14.5
Odpisz
30 września 2018, 22:00
:c plz play despacito or other toto
Odpisz
30 września 2018, 22:04
@wilsonXcuddyXhouse: No
Po za tym
Jestem chyba jedną z nie licznych osób które wolą strzałki
Odpisz