Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Powodzenia
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Lekko nie będzie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 14 września 2014, 11:53
a teraz siedź tam a ja powolutku odejdę :D
Odpisz
31 maja 2013, 12:54
To ja >:3
Odpisz
31 maja 2013, 14:12
@Sauron: Ty nie żyjesz.
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2013, 10:06
@Serphis: ale transformuję się w wilkołaka, nie wierzysz to poczytaj.
Odpisz
3 października 2013, 16:28
@Sauron: Aja transformuję się w co zechcę.
Odpisz
25 lipca 2014, 11:23
a moja babcia z zwykłego , surowego ciasta transformuje je w pierogi
Odpisz
10 sierpnia 2013, 12:25
Warning: Slender in background.
Odpisz
26 sierpnia 2013, 23:54
@janfon: gdzie?
Odpisz
8 sierpnia 2013, 18:36
Fuck...
Odpisz
1 czerwca 2013, 10:32
Jan Andrzej Ponurak :P
Odpisz
31 maja 2013, 13:15
ohhhhhh jaki słiiiiiiiiiiiiiiiiiiitaśny
Odpisz
31 maja 2013, 19:47
@sweetola: Wyjdź dziewczynko
Odpisz
31 maja 2013, 12:08
Hm, nie za bardzo rozumem.. ;x
Odpisz
31 maja 2013, 12:13
@Oliweczkaa: Chodzi o to że takiego psa można się przestraszyć
Odpisz
31 maja 2013, 12:18
@cas1234b: Czy ja wiem, straszny to on nie jest..
Dla mnie straszniejsze jest jak budzę się w nocy i widzę tylko świecące w ciemności oczy mojego kota nade mną.. ;-;
Odpisz
31 maja 2013, 13:48
@Oliweczkaa: Oczy kota w nocy najstraszniejszy widok na świecie
Odpisz
31 maja 2013, 17:09
@Oliweczkaa: ktoś mówi tem psu dobry piesek, że ma zostać, na obrazku jest mowa o porzuconym psie, bo ktoś się już nim pobawił i teraz go wyrzuca na bruk, a ten piesek leszek cierpi, i pewno będzie szukał swojego pana, lub stał przy drodze i czekał na niego
Odpisz
31 maja 2013, 17:34
@Siedze: Jak dla mnie to on przypomina Ponuraka... (czytaj: Staram się myśleć pozytywnie o-o)
Odpisz
31 maja 2013, 16:36
Ale cudowny 0.0
Odpisz
31 maja 2013, 15:33
ładny piesio
Odpisz
31 maja 2013, 14:27
sweetaśny :3
Odpisz
31 maja 2013, 14:12
Cieniostwór :O
Odpisz
31 maja 2013, 13:55
Ponurak
Odpisz
31 maja 2013, 13:00
Właśnie zauważyłem że ten pies ma czarne oczy ;_;
Odpisz
31 maja 2013, 13:22
Bo to Wilkołak hehehe xD
Odpisz
31 maja 2013, 12:07
Pierwsze skojarzenie: Syriusz.
Odpisz
31 maja 2013, 13:21
@chihuahua111: raczej ponurak
Odpisz
31 maja 2013, 12:55
Ile takich sytuacji w życiu było ;__;
i wtedy dowiedziałam się, jak szybko potrafię biegać ._.
Odpisz