Tymczasem w Białymstoku...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie są aż takie pyszne
Północne Węgry
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Z klasą się trzeba urodzić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 września 2018, 18:03
Odpisz
30 września 2018, 18:40
@jacekpoz: Ty człowieku, moja szkoła! Największa beka, że pani z sekretariatu zgłosiła to na policję XD
Odpisz
30 września 2018, 19:00
@Baturaj: Jak się ta szkoła naprawdę nazywa i czego się tam uczycie?
Odpisz
30 września 2018, 19:53
@jacekpoz: Wiesz, każdy z nas zadaje sobie to pytanie...
Odpisz
23 kwietnia 2019, 10:24
@Baturaj: radom?
Odpisz
23 kwietnia 2019, 13:06
@sssdddfffggg: Owszem.
Odpisz
23 kwietnia 2019, 15:47
@Baturaj: technikum?
Odpisz
23 kwietnia 2019, 17:19
@sssdddfffggg: Owszem.
Odpisz
24 kwietnia 2019, 23:33
@Baturaj: to wiem jaka szkola xddd
Odpisz
25 kwietnia 2019, 00:05
@sssdddfffggg: Chodzę do niej... Nie polecam ogólnie, ale teoretycznie da się w niej odnaleźć.
Odpisz
25 kwietnia 2019, 12:04
@Baturaj: aż tak źle?
Odpisz
25 kwietnia 2019, 12:31
@sssdddfffggg: Jest źle, ale nie jest bardzo źle. To zależy, na jakim profilu jesteś.
Odpisz
25 kwietnia 2019, 13:10
@Baturaj: Czyli nie polecasz pójścia tam?
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2019, 13:21
@sssdddfffggg: Jeśli ktoś chce iść na kierunek elektroniczny, to nawet polecam. Ale ta osoba musi mieć silne poczucie pasji w tym kierunku (w elektronice) i musi sama się w tym rozwijać i chcieć się uczyć, bo sami nauczyciele raczej nie zachęcą do rozwijania się i nie "zmotywują" (takich jest w szkole chyba z max 8, jak nie mniej).
Ale dobrze prowadzą zajęcia, jeśli się dobrze trafi.
Odpisz
30 września 2018, 13:02
jak można zmienić nazwę szkoły ?
Odpisz
30 września 2018, 23:34
@benek10: wpisujesz nazwę w google, rozwijasz, klikasz zaproponuj zmianę i czekasz na akceptację
Odpisz
30 września 2018, 19:11
Odpisz
30 września 2018, 18:14
Odpisz
30 września 2018, 12:50
Polecam
Odpisz
30 września 2018, 16:17
@Maggot02: I see Slipknot, I upvote
Odpisz
30 września 2018, 13:28
moja szkołą jest im. JP II może dlatego śmieszki nie zmieniają nazwy
Odpisz
30 września 2018, 15:08
@Ilovefutbol: Moja szkoła była imienia Jana Pawła II, teraz najwyraźniej jest Jana Pawła 25
Odpisz
30 września 2018, 16:07
@Ilovefutbol: moją też
Odpisz
30 września 2018, 13:00
Huhuu
Odpisz
30 września 2018, 14:19
@PsychoKucykZFabrykiTeczy: franca na szczudłach xD
Odpisz
30 września 2018, 13:08
W moim mieście (Ząbki)
Oryginalnie imienia Jana Kochanowskiego
Odpisz
30 września 2018, 13:01
Odpisz
24 września 2018, 11:19
moja szkoła jest na takim zadupiu, że nic nie jest zmienione
Odpisz
24 września 2018, 11:56
radom?
Odpisz
24 września 2018, 12:36
@Olafaugust: stary zamość :v
Odpisz
24 września 2018, 12:51
Przejeżdżałem koło starego zamościa kilka razy i nie miałem pojęcia że mają tam szkoły lol
Odpisz
24 września 2018, 13:28
@IllidanStormrage: jak konkretnie jechałeś?
Odpisz
30 września 2018, 12:42
też tak mam :/ ale to znaczy, że samemu możemy zmienić?
Odpisz
30 września 2018, 12:46
Mojej na google maps nawet nie ma.
Odpisz
30 września 2018, 13:54
@flywater: ja mieszkam na obrzeżach zamościa ale starzy zapisali mnie do szkoły koło zamościa i mam teraz dalej
Odpisz
30 września 2018, 12:26
Odpisz
30 września 2018, 12:08
Moja szkoła była tam przez chwilę nazwana 'Liceum im. Waleee Wiadro'
Odpisz
27 września 2018, 13:29
XD
Odpisz
24 września 2018, 19:57
Nie każdy bohater nosi pelerynę
Odpisz
24 września 2018, 16:37
Odpisz