Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Płać pan
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Można, tylko trzeba wstawać rano
Powodzenia
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 września 2018, 19:02
cieszę się że nie znalazła mojego podręcznika od niemca z 4 klasy,całego pomalowanego w lambdy...
Odpisz
27 września 2018, 19:27
@Revant42: Mi lambde pokazali na fizyce w 3 klasie gimnazjum :v
Odpisz
27 września 2018, 20:30
@Rakiczan: miałem wtedy fazę na halflife 2...
Odpisz
28 września 2018, 08:02
@Revant42: No chyba że tak
Odpisz
27 września 2018, 18:52
Albo kartkę z kodami do GTA.
Odpisz
27 września 2018, 18:58
@Jedyny_LordGaben_Over9000: akurat te to znam na pamięć
Odpisz
27 września 2018, 17:37
Lubię czytać opowiadania oraz moje ćwiczenia z języka polskiego z podstawówki, bo zawsze w nich trollowałem.
Odpisz
27 września 2018, 17:52
@BencV: W jaki sposób?
Odpisz
27 września 2018, 18:13
@Vosimo: Pisałem jakieś śmieszkowe rzeczy, które jednak też były poprawne. Dużo też dorysowywałem rzeczy do ilustracji które były w ćwiczeniach.
Odpisz
Edytowano - 27 września 2018, 17:20
Ja zostawiłem tylko zeszyty ćwiczeń, bo
1. Puste
2.Może komuś sprzedam
3.Oddajemy podręczniki
Odpisz
27 września 2018, 17:17
Rozpikselowana wersja tego mema fajniej wyglądała.
Odpisz
27 września 2018, 17:10
Zawsze zostawiam te podręczniki z myślą, że przecież na pewno je kiedyś użyje
W sumie czasami się sprawdza
Odpisz
24 września 2018, 20:35
Mam czasami do nich sentyment (jestem dziwna)
Odpisz
24 września 2018, 20:37
@Mastilia: wydaje mi się że mieć sentyment do czegoś to nic dziwnego
Odpisz
24 września 2018, 20:46
@Decidueye: No ale to przecież tylko jakieś tam podręczniki..
Odpisz
24 września 2018, 20:51
@Mastilia: to jak na to patrzysz to twoja indywidualna sprawa
Odpisz
24 września 2018, 20:52
@Decidueye: No w sumie
Odpisz
24 września 2018, 20:33
Ktoś je w ogóle trzyma?
Odpisz
24 września 2018, 20:34
@DavePL1234: np. ja
Odpisz
24 września 2018, 20:34
@DavePL1234: i ja
Odpisz
Edytowano - 24 września 2018, 20:35
@DavePL1234: Ja trzymam, ale tylko dlatego bo jestem leniwy.
Odpisz
24 września 2018, 20:37
@DavePL1234: ja po zakończeniu roku szkolnego je w piecu paliłem
Odpisz
24 września 2018, 20:40
@DavePL1234: *zgłasza się*
Odpisz
24 września 2018, 20:41
@DavePL1234: ja trzymam, ale tylko dlatego, że z 4 ziomków w czerwcu mamy w planach pare ognisk (tak książki będą naszym "paliwem")
Odpisz
24 września 2018, 20:40
Ja jedynie od historii zostawiam, resztę palę w piecu
Odpisz