Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Trzeba brać osobną torbę
A, okej
Jakby trochę nie fair
Ładne rzeczy
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lutego 2020, 00:26
Też tak chcę
Odpisz
2 lutego 2019, 15:37
Było
Odpisz
30 września 2018, 10:42
Było
Odpisz
Edytowano - 15 listopada 2018, 16:30
potwierdzam
Odpisz
24 września 2018, 20:45
Było
Odpisz
24 września 2018, 20:47
@ToFFeXPL: w jednym odcinku spider-mana. Peter Parker przez nie zdążył na wykład.
Odpisz
24 września 2018, 20:48
Co
Odpisz
24 września 2018, 20:48
przez co?
Odpisz
26 września 2018, 13:55
Rzeczywiście xD
Odpisz
26 września 2018, 14:30
Co?
Odpisz
Edytowano - 27 września 2018, 06:47
@ToFFeXPL: Nikt nie wie o co chodzi, ale wszyscy dali preriokurowi strzałki w dół za samo nie trollowanie
Odpisz
27 września 2018, 06:50
Raczej w górę
Odpisz
27 września 2018, 06:52
@ToFFeXPL: Rzeczywiście prze...piszenie (jak nazwać przejęzyczenie w pisaniu?)
Odpisz
27 września 2018, 07:12
literówka
Odpisz
26 września 2018, 17:56
Odpisz
26 września 2018, 12:47
Chwila.
Zasnął wczoraj o 18.
Więc powinien się obudzić dzisiaj o 19.
Wiadomość napisał o 12:22.
Odpisz
26 września 2018, 13:07
@WladcaDemonow: Może 12:22 pm, tylko nie jest napisane.
Odpisz
26 września 2018, 13:09
@XStuntManiac1: nie ma takiej godziny
Odpisz
26 września 2018, 13:13
@LanTuFri123: Ludzie, którzy mają zegar 12 godzinny, a nie jak u nas 24 północ, czyli u nas 00:00 to dla nich 12:00. Analogicznie dla nas 00:22 to dla nich 12:22 tylko oni dodają "am" i "pm" do godzin, żeby zaznaczyć, czy chodzi o przedpołudnie czy popołudnie.
Odpisz
Edytowano - 26 września 2018, 13:19
@XStuntManiac1: dla nich nie ma 12:22 pm, jest 0:22 am
Odpisz
26 września 2018, 13:35
12:22 am
Odpisz
26 września 2018, 13:43
@kojacy: 0:22 am
Odpisz
26 września 2018, 14:29
@LanTuFri123: Co waćpanowie plotą?
Odpisz
26 września 2018, 14:59
@WladcaDemonow: ano masz rację, czasami można się też z tym spotkać
Odpisz
26 września 2018, 16:04
nie ma godziny 0 w systemie 12 godzinnym xd
Odpisz
26 września 2018, 13:24
Kiedyś przespałem ~2 dni
Odpisz
26 września 2018, 14:51
Jakim cudem śpiączka czy jak
Odpisz
26 września 2018, 14:55
@UchihaSasuke_: Żebym to ja wiedział
Odpisz
24 września 2018, 20:54
miałem tak kiedyś
Odpisz
24 września 2018, 20:59
@ampek: i jak ?
Odpisz
24 września 2018, 22:16
@szalonememe: Nieźle.
Odpisz
24 września 2018, 22:27
@ampek: odwodniłeś się?
Odpisz
25 września 2018, 16:12
@szalonememe: tzn. miałemwtedy z 8 lat iprzegapiłem nowy rok i nie chciało mi się w ogóle spać, byłem taki znużony jak po każdym wstawaniu tylko bez zmęczenia niedospaniem
Odpisz
25 września 2018, 16:13
@jejaplxiaomi: nie
Odpisz
24 września 2018, 21:13
Było
Odpisz
24 września 2018, 20:49
A potem i tak jesteś zmęczony
Odpisz