Wybierz swojego biednego kuca
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Drewniany kominek
Brawo za czujność!
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Angielskie śmieszki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 października 2020, 16:12
Zabójca i konfident
Odpisz
16 listopada 2018, 17:11
ja leń i konfident
Odpisz
16 listopada 2018, 17:10
Random Bash : Flubbershy wstawaj
Flubbershy : Nie mogę
Random Bash : Chodź Flubbershy
Flubbershy : nie mogę mam spanko
Random Bash : Ty myślisz że to zabawa, a ja nie mam całego dnia
Flubbershy : ale ja lubię wolmo
Random bash : A ja lubie szypko
Flubbershy : a ja lubie WOLMO
Random Bash : A ja lubie szybko
Bapplejack : Cześć kuce co robicie
Flubbershy : chodź jest debata
Odpisz
14 października 2018, 01:59
Na przyjęcie do kurowej będę miała założone łachmany, bo jestem biedna. Jak wszyscy w tym kraju
Odpisz
14 października 2018, 18:44
@Gaiaphage: Ubierz coś innego, łachmany to mój styl
Odpisz
15 października 2018, 01:15
@Gaiaphage: niech żyje zbrodniczy reżim!!!
Odpisz
16 października 2018, 09:45
@BahuzankaPL: Kogo masz na avku?
Odpisz
21 października 2018, 17:58
@Gaiaphage: Ronald Knox z Kuroshitsuji/Black Butler
@Undead007: Niech żyje!
Odpisz
29 października 2018, 17:57
@BahuzankaPL: oglądałem a nie znam typa.
To z tej niekanonicznej części czy z books?
Odpisz
31 października 2018, 09:34
@polak922: On był w Book of Circus i w Book of Atlantic
Odpisz
19 października 2018, 19:11
wolmo
Odpisz
19 października 2018, 19:39
@StrusPedziwiatr:
Odpisz
20 października 2018, 10:57
@ThomasTheLokomotywa: SZYBKO
Odpisz
21 października 2018, 08:10
Odpisz
Edytowano - 20 października 2018, 11:53
Wybieram zdzirę, co ma se.
Czapkę z daszkiem.
Odpisz
19 października 2018, 21:17
a ja lubie WOLMO
Odpisz
14 października 2018, 01:57
Nie mogę mam spanko
Odpisz
14 października 2018, 14:56
@Gaiaphage: ubieraj sie flubbershy
Odpisz
14 października 2018, 14:57
@PISKOR_FP: ty mysilsz ze to jest zabawa
ja nje mem caego dnjia
Odpisz
17 października 2018, 19:44
@PISKOR_FP: a ja lubie wolmo
Odpisz
17 października 2018, 21:22
@StrusPedziwiatr: A JA LUBE SZYPKO
Odpisz
19 października 2018, 19:09
@PISKOR_FP: A ja
Odpisz
19 października 2018, 19:10
@StrusPedziwiatr: lubie
Odpisz
16 października 2018, 19:12
Leń
Odpisz
16 października 2018, 19:08
Biorę zabójcę.
Odpisz
14 października 2018, 12:49
Czy tylko ja oglądałem dema zanim to było modne?
Odpisz
14 października 2018, 11:25
Ja leń
Odpisz
13 października 2018, 18:01
Biorę Erosomana
Odpisz
14 października 2018, 01:58
hahaha przemsań przemsan
Odpisz
13 października 2018, 23:24
ehh czemu to ma taķą popularność? Dem to dobry twórca ale uważam, że kuce nie są jakieś ultra wybitne a jarają się tym dzieci co nawet nic a nic nie są w uniwesum kucyków
Odpisz
13 października 2018, 22:36
wybieram ropucha
Odpisz