Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Frustrujące
Nie są aż takie pyszne
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 października 2018, 08:51
Huawei
Odpisz
Edytowano - 13 października 2018, 10:44
@Helhel: LG
I jeszcze na pasku nawigacji jest ikonka :)
Odpisz
11 września 2019, 06:58
@hesa656:
Odpisz
12 października 2018, 20:50
Odpisz
12 października 2018, 19:36
u mnie przytrzymuje się power i jedna z możliwości to screenshot
Odpisz
25 września 2018, 22:13
Ja mam screenshot na home+wyłączenie ekranu więc głównie mi wychodzi do menu...
Odpisz
25 września 2018, 23:23
@Marie_: Samsung?
Odpisz
26 września 2018, 07:21
@TypowyJejowicz: Zgadłeś
Odpisz
26 września 2018, 14:16
@Marie_: Jaki? Ja mam J7, mam ten sam problem, więc zgadłem
Odpisz
26 września 2018, 16:01
@TypowyJejowicz: Ja mam A5 2016
Odpisz
12 października 2018, 18:51
@Marie_: Ja mam pradawny Trend 2 lite
Odpisz
12 października 2018, 19:23
@Marie_: ja mam a5 2017
Odpisz
12 października 2018, 19:21
żeby mem miał sens to na mordzie typa w środku powinien być telefon
Odpisz
Edytowano - 12 października 2018, 18:58
Ja czasem zamiast włączyć lampkę w telefonie to robię screenshota
Odpisz
12 października 2018, 18:56
oj, jak ja to znam
Odpisz
12 października 2018, 18:06
Ja mam długo przytrzymany home, głównie dlatego że się wku*wiłam i rzuciłam telefonem i zje**ł się klawisz przyciszania
Odpisz
25 września 2018, 19:43
polecam sposób na trzy palce na ekranie
Odpisz
25 września 2018, 21:32
@TheMJawesome: Tak się niestety często przesuwa ekran
Odpisz
25 września 2018, 21:37
mi się tak nigdy nie zdarzyło
Odpisz
25 września 2018, 20:02
chodzi o to, że zamiast zrobić screenshota, wciskasz zły przycisk i omyłkowo podgłasniasz telefon na maksa.
Odpisz
Edytowano - 25 września 2018, 20:12
@twojkaloryfer: nie
w niektórych telefonach (np. xiaomi redmi 5 plus) aby zrobić SS trzeba wcisnąć przycisk od dźwięku i przycisk uruchamiający urządzenie je
(można też przeciągnąć trzema palcami w dół ale często obraz się przesuwa)
Odpisz
25 września 2018, 20:19
aa ok
nie mam i nigdy nie miałam xiaomi
ale ten suwak z obrazka przypomina mi samsungowy ktory sama mam
ale ok
Odpisz
Edytowano - 25 września 2018, 20:21
@twojkaloryfer: nie jest tak tylko w xiaomi coraz częściej tak to robią niestety to mocno wku*wia bo robisz SS a tu nagle jeb
Odpisz
12 października 2018, 18:12
polecam ustawienie na np przytrzymanie srodkowego tego dotykowego
Odpisz
12 października 2018, 18:13
Odpisz
12 października 2018, 18:20
jakie masz xiaomi?
Odpisz
Edytowano - 12 października 2018, 20:21
@kuba5028: redmi 4A
Odpisz
12 października 2018, 22:41
Niedługo przytrzymanie długo Home nie podziała jak wprowadzą całkowicie asystenta Google :v
Odpisz
12 października 2018, 23:44
ja mam Redmi 4X
Odpisz
13 października 2018, 07:58
@Krybex101: na redmi 5 plus już nie działa (asystent się włącza)
Odpisz
25 września 2018, 19:49
Mi się zawsze wyłącza
Odpisz
25 września 2018, 19:58
@lorax12: Mi też
Odpisz
25 września 2018, 19:54
W obecnym telefonie co mam takie rzeczy mi nie straszne
Odpisz
25 września 2018, 19:49
u mnie nigdy
Odpisz
25 września 2018, 19:48
dokładnie tak
Odpisz
25 września 2018, 19:47
znam ten ból
Odpisz