Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Tymi się chodzi
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Dobrze czasem się oderwać
Trzeba brać osobną torbę
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 grudnia 2019, 18:34
EJ serio co to za książka
Odpisz
19 października 2019, 11:39
Która to ksiąźka?
Odpisz
12 października 2018, 20:25
To jest predator jakiego potrzebujemy
Odpisz
2 listopada 2018, 10:34
pijator
Odpisz
4 listopada 2018, 13:47
@rousered: Chlejator
Odpisz
25 lipca 2019, 20:41
alkochokijator
Odpisz
25 lipca 2019, 21:48
@rousered: Świętawodasporzywator
Odpisz
12 października 2018, 20:03
Andrzej Pilipiuk i Sapkowski to najlepsi polscy pisarze
Odpisz
12 października 2018, 21:14
@WielkaInkwizycja:
Hm, hm (Piekara)
Odpisz
12 października 2018, 21:57
@Aramil1993: Też jest dobry
Odpisz
12 października 2018, 22:48
@WielkaInkwizycja: I jeszcze Jarosław Grzędowicz
Odpisz
12 października 2018, 23:01
Tego akurat nie kojarzę, więc nie będę sie wypowiadał
Odpisz
Edytowano - 13 października 2018, 10:10
@WielkaInkwizycja: Polecam "Pana lodowego ogrodu", najzajebistsza książka oprócz krzyżaków jaką czytałem.
Odpisz
13 października 2018, 11:58
@mrauczur: Mi Krzyżacy zupełnie nie podeszli, ale Pan Lodowego Ogrodu jak najbardziej. Świetna książka, niby sci-fi ale jednak fantasy. Albo na odwórt.
Odpisz
13 października 2018, 12:14
@WielkaInkwizycja: Ekehm, Jakub Ćwiek
Odpisz
14 października 2018, 13:41
@WielkaInkwizycja: Grzędowicz napisał "Pan lodowego ogrodu" Szczerze polecam
Odpisz
18 października 2018, 10:50
@EziioAuditore: I Jakub Ćwiek jeszcze
Odpisz
14 października 2018, 16:42
Ktoś kojarzy z której to części?
Odpisz
26 września 2018, 08:28
Jaka to książka?
Odpisz
26 września 2018, 08:29
@WielkiSpod: konan destylator
Odpisz
26 września 2018, 09:32
@Rudymetal: To nie prank?xD
Odpisz
26 września 2018, 09:56
@Ares011: nie
Odpisz
26 września 2018, 10:47
@Rudymetal: czytałem, polecam
Odpisz
26 września 2018, 17:31
Czytałem całą serię. Jest co polecać.
Odpisz
12 października 2018, 20:26
@WielkiSpod: podobny kawał był jeszcze w „Homo bimbrownikus”, gdzie przechwalał się o tym jak miał lepszą kolekcję czaszek od Predatora
Odpisz
12 października 2018, 20:41
fakt, to dobra książka, jak cała teżta z tej serii
Odpisz
12 października 2018, 20:45
@Rudymetal: Absolutnie polecam, Pilipiuk świetną komedię pisze
Odpisz
13 października 2018, 10:12
@Rudymetal: Prawdopodobnie wydanie z serii "Mistrzowie Polskiej Fantastyki", polecam, tanio i dobry druk, w kiosku co drugi czwartek, w ten było.
Odpisz
12 października 2018, 23:10
Jaka książka?
Odpisz
13 października 2018, 07:40
@Hejter_: Wiem tylko, że to jedna z części Przygód Jakuba Wędrowycza autorstwa Pilpiuka, ale nie wiem, która dokładnie
Odpisz
12 października 2018, 21:52
Widzę wędrowycza daje pięć
Odpisz
12 października 2018, 20:54
5/5 bo wedrowyc
Odpisz
12 października 2018, 20:12
Gołkowski w „Komorniku” stosuje podobne poczucie humoru.
Odpisz
26 września 2018, 15:36
Śmiechłem
Odpisz
26 września 2018, 08:55
❤❤
Odpisz