Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Zdeklasowani znowu
To się nie może nie udać
Nie są aż takie pyszne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 października 2018, 12:10
Co wy macie do tego anime?
Odpisz
13 października 2018, 12:26
@KayonPL: No ja nie rozumiem jak można oglądać te chińskie bajeczki.
Odpisz
13 października 2018, 12:34
@Agario: To zrozum, że można oglądać te japońskie animacje.
Odpisz
13 października 2018, 12:37
@KayonPL: Anime zdaję się ma złą opinię tylko przez społeczność (przynajmniej z moich obserwacji tak wynika).
Odpisz
13 października 2018, 12:39
Owszem. Anime większości kojarzy się tylko ze zboczonymi tworami, a istnieją naprawdę dobre produkcje.
Odpisz
13 października 2018, 12:52
@KayonPL: Których jest tyle co kot napłakał. Na jakieś 100 anime z 10 będzie świetnych, 20 dobrych, a z 70 to będą crapy z haremikiem, ecchi i innym cholerstwem
Odpisz
13 października 2018, 13:01
ja nie lubie anime nie ze względu na społeczność, która moim zdaniem nie jest taka zła, tylko przez wygląd kreski, i dubbingu japońskiego, niby szczegóły, ale jednak ja przez to oglądać tego nie mogę
Odpisz
13 października 2018, 13:03
Też tak miałem, ale obejrz kilka odcinków i się przyzwyczaisz.
Odpisz
13 października 2018, 13:29
@WebsTer230: Zacznijmy od tego, że Japonia nie robi anime z pasji, czy coś, tylko żeby wysłać na cały świat i zarobić pieniądze. Ale dobrych anime trochę jest, trzeba tylko poszukać.
Odpisz
13 października 2018, 13:47
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: aż się stare zapytaj beczkę przypomniało
Odpisz
13 lipca 2021, 12:12
@Agario: odwal się od chin to wina japoni
Odpisz
13 lipca 2021, 12:10
Nie ok
Odpisz
18 września 2020, 15:43
Nie powiedziam bym że anime jest jakos ale bym wolał żeby kultura Japoni kojarzyła się z samurajami itp jak było kiedyś a anime to były by tylko takie kreskówki
Odpisz
12 stycznia 2019, 22:40
w sumie zje**li bo zniszczyli kukture japoni i teraz to w sumie juz nie japonia
Odpisz
13 października 2018, 18:57
No w sumie nie, nie spoko.
Odpisz
13 października 2018, 15:35
Patrząc na anime zadaję sobie jedno pytanie: czy spuścili na Japonię dwie atomówki za dużo, czy o dwie za mało ?
Odpisz
13 października 2018, 18:58
@piotros23: Za dużo. Wcześniej było okej. Samuraje i tak dalej, wiesz.
Odpisz
14 października 2018, 10:35
@darcus: Samuraje to był przykład zastoju cywilizacyjnego Japonii względem reszty świata. Oczywiście byli świetnymi wojownikami, przykładem wierności i honoru aż po grób ale halo: z łukami i katanami nie wygrasz żadnej ówczesnej wojny. Potem nastąpił rozwój, ale od kiedy naród fanatycznych żołnierzy może zmienić się w takie coś ? I nie wiem czemu mam tyle strzałek w dół.
Odpisz
14 października 2018, 11:10
@piotros23: Tu nie chodzi o wygrywanie wojen, tylko o kulturę.
Odpisz
13 października 2018, 13:55
Anime to największe gówno jakie powstało. Totalnie nie rozumiem jak można ten shit oglądać
Odpisz
13 października 2018, 16:40
@VizmoPL: Rozrywka jak każda inna, tak jak tworzone są seriale dla każdej grupy wiekowej i obu płci, tak tworzy się anime, tylko z aktorami głosowymi. Możesz już wypi***alać trollu.
Odpisz
13 października 2018, 18:52
@VizmoPL: uzasadnij swoją wypowiedź
Odpisz
13 października 2018, 21:02
@Turbek213:
Odpisz
13 października 2018, 21:06
@Turbek213: kreska jest okropna nie potrafią w ogóle animować, dubbing to największy syf jaki widziałem Japonia zaatakowała Pearl Harbor
Odpisz
13 października 2018, 21:17
@VizmoPL: Kto oglada anime z dubbingiem?
No ale mniejsza.. piszesz że kreska jest brzydka jakbyśmy pisali o jednym konkretnym anime, a chodzi nam o całokształt
Odpisz
14 października 2018, 00:06
@Turbek213: każde anime wygląda tak samo dubbing chodzi o ten japoński
Odpisz
1 marca 2019, 07:20
@VizmoPL: "Kreska jest straszna" powiedział typ, który pewnie ogląda Blok Ekipa albo Kapitana Bombę
Odpisz
1 marca 2019, 10:11
@pawlikok: w życiu takiego gówna nie oglądałem hentajcu
Odpisz
19 maja 2019, 21:35
@VizmoPL: każde anime wygląda tak samo
kreska z one piece= kreska z no game no life = kreska z nanatzu no taizai= kreska z dragon maid.
to tak jakby ktoś powiedział że bajki wszystkie są złe i dziwnie wyglądają bo obejrzeniu jedynie wujcia dobrej rady.
Anime jest rozrywką tak jak książki, seriale, gry.
cztery nacje żyjące w pokoju i wymuszonej harmonii.
wszystko się zmieniło gdy community anime otaku zaatakowało.
wojna nigdy się nie zmieni
Odpisz
19 maja 2019, 21:38
@sermasteropl44: ps. nie każde anime to hentai,
Japonia ma inne tematy tabu i kulturę. tam częste żarty o seksie są tym czym u nas żarty o ruskach czy alkoholu,a czym polityka i kanada w ameryce.
Odpisz
22 kwietnia 2020, 21:46
@pawlikok: blok ekipa ma ładniejszą kreske niz anime
Odpisz
13 października 2018, 13:14
>Japonia tworzy anime
>anime to gówno więc USA tworzy Avatara
>Avatar > wszystko anime
>profit
Odpisz
13 października 2018, 13:52
@Hefajstosin:
Odpisz
13 października 2018, 13:45
Odpisz
Edytowano - 13 października 2018, 12:42
promieniowanie zmniejszylo im mozgi i stworzyli prymitywne bajeczki
Odpisz
13 października 2018, 16:45
"prymitywne" - jeśli naprawdę tak uważasz, a nie liżesz dupek hejterom anime, to zastanów się, czy sam nie jesteś prymitywny. Skoro anime jest prymitywne, to cała kinematografia i literatura też takie są, bo uwaga - anime i manga należą do tych samych kategorii i podpadają tym samym nurtom i gatunkom.
Odpisz
13 października 2018, 17:02
@Keraton: emm nie inne. gatunki stoja na duzo wyzszym poziomie
Odpisz
13 października 2018, 17:30
Przedstawisz mi jakieś ciekawe argumenty? Anime przedstawia dokładnie to samo, co obejrzałbyś w filmach czy serialach. To samo tyczy się mangi. Oczywiście, istnieją lepsze i gorsze tytuły, ale tak jest wszędzie, czy to w filmie czy książce, czy mandze. W historii anime znajdują się chociażby twory studia Ghibli, kochane na całym świecie, Ameryka zaczęła tworzyć własne animacje na wzór tych japońskich, każda wartościowa historia posiada morał. Zarówno w literaturze jak i kinematografii, znajdziesz odmóżdżające tytuły. Powiedz mi zatem, czym różni się anime?
Odpisz
13 października 2018, 17:47
@Keraton: slaba kreska i animacja oraz fabula
Odpisz
13 października 2018, 19:27
Świetne uargumentowanie i rozwinięta wypowiedź popierająca twe argumenty. Szkoda, że wcześniej się niezorientowałem, że jesteś trollem.
Odpisz
13 października 2018, 21:49
@Keraton: nie
Odpisz
Edytowano - 27 września 2018, 14:53
Anime właśnie miało być karą dla USA, chociaż coś im nie pykło i cierpi teraz cały świat
Odpisz