Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KayonPL

13 października 2018, 12:10

Co wy macie do tego anime?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Agario

13 października 2018, 13:47

@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: aż się stare zapytaj beczkę przypomniało

Avatar JuliuszCezar12_

13 lipca 2021, 12:12

@Agario: odwal się od chin to wina japoni

Avatar JuliuszCezar12_

13 lipca 2021, 12:10

Nie ok

Avatar
Konto usunięte

18 września 2020, 15:43

Nie powiedziam bym że anime jest jakos ale bym wolał żeby kultura Japoni kojarzyła się z samurajami itp jak było kiedyś a anime to były by tylko takie kreskówki

Avatar
Konto usunięte

12 stycznia 2019, 22:40

w sumie zje**li bo zniszczyli kukture japoni i teraz to w sumie juz nie japonia

Avatar darcus

13 października 2018, 18:57

No w sumie nie, nie spoko.

Avatar piotros23

13 października 2018, 15:35

Patrząc na anime zadaję sobie jedno pytanie: czy spuścili na Japonię dwie atomówki za dużo, czy o dwie za mało ?

Avatar darcus

13 października 2018, 18:58

@piotros23: Za dużo. Wcześniej było okej. Samuraje i tak dalej, wiesz.

Avatar piotros23

14 października 2018, 10:35

@darcus: Samuraje to był przykład zastoju cywilizacyjnego Japonii względem reszty świata. Oczywiście byli świetnymi wojownikami, przykładem wierności i honoru aż po grób ale halo: z łukami i katanami nie wygrasz żadnej ówczesnej wojny. Potem nastąpił rozwój, ale od kiedy naród fanatycznych żołnierzy może zmienić się w takie coś ? I nie wiem czemu mam tyle strzałek w dół.

Avatar darcus

14 października 2018, 11:10

@piotros23: Tu nie chodzi o wygrywanie wojen, tylko o kulturę.

Avatar VizmoPL

13 października 2018, 13:55

Anime to największe gówno jakie powstało. Totalnie nie rozumiem jak można ten shit oglądać

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar sermasteropl44

19 maja 2019, 21:38

@sermasteropl44: ps. nie każde anime to hentai,

Japonia ma inne tematy tabu i kulturę. tam częste żarty o seksie są tym czym u nas żarty o ruskach czy alkoholu,a czym polityka i kanada w ameryce.

Avatar
Konto usunięte

22 kwietnia 2020, 21:46

@pawlikok: blok ekipa ma ładniejszą kreske niz anime

Avatar Hefajstosin

13 października 2018, 13:14

>Japonia tworzy anime
>anime to gówno więc USA tworzy Avatara
>Avatar > wszystko anime
>profit

Avatar Agario

13 października 2018, 13:52

Avatar qaz123

13 października 2018, 13:45

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 13 października 2018, 12:42

promieniowanie zmniejszylo im mozgi i stworzyli prymitywne bajeczki

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Keraton

13 października 2018, 19:27

Świetne uargumentowanie i rozwinięta wypowiedź popierająca twe argumenty. Szkoda, że wcześniej się niezorientowałem, że jesteś trollem.

Avatar
Konto usunięte

13 października 2018, 21:49

@Keraton: nie

Avatar Mysz_Komputerowa

Edytowano - 27 września 2018, 14:53

Anime właśnie miało być karą dla USA, chociaż coś im nie pykło i cierpi teraz cały świat

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Marequel
Dodane przez: Marequel

Nieuczciwa ocena

Zdeklasowani znowu

To się nie może nie udać

Nie są aż takie pyszne

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka