Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie idź!
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lipca 2022, 20:57
Nie rel u nas książki oprócz religii przechodzą od klasy do klasy (nie kupujemy ich)
Odpisz
29 grudnia 2020, 06:43
Za 8-9 lat sprzedasz jako stare książki
Odpisz
8 listopada 2020, 00:32
Znam to uczucie... Ale jest o tyle dobrze że nie muszę dobierać przedmioty na egzaminach! Jestem ostatnim rocznikiem który ma tylko 3! Następnie mają już 4
Odpisz
10 października 2018, 13:31
Smuteczek
Odpisz
Edytowano - 27 września 2018, 18:32
Nie mógł już sprzedać książek idąc do 2 gimnazjum bo nie było już 1 klasy więc twórca mema spóźnił się z dodaniem rok
Odpisz
7 października 2018, 21:01
@Kizak: a jak nie zda to co się z nim stanie?
Odpisz
8 października 2018, 16:49
@ruzwelt1: Z 2 gimnazjum trafiało sie do 8 podstawówki a teraz z 3 to samo
Odpisz
27 września 2018, 17:39
I tak Książki ze szkoły się odstaje
Odpisz
27 września 2018, 17:41
nie zawsze. Niektóre są na własność
Odpisz
27 września 2018, 17:43
@Misieeek04: od Religi i angielskiego
Odpisz
27 września 2018, 17:43
@Slithey: u mnie tylko religia
Odpisz
27 września 2018, 17:44
@Misieeek04: chodziło mi o zeszyt ćwiczeń
Odpisz
27 września 2018, 17:45
@Slithey: kto kupuje używane ćwiczenia?
Odpisz
27 września 2018, 17:47
@Misieeek04: ja zazwyczaj rysuje/przerabiam je
Odpisz
27 września 2018, 17:48
@Misieeek04: u mnie są 2 ćwiczenia, taki zeszycik i inne podobne do książki, chodzi mi o to że tylko to się kupuje z religią
Odpisz
27 września 2018, 19:20
@Slithey: Kto kupuje książki od religii?
Odpisz
27 września 2018, 19:25
@DMCJCD: ktoś kto chodzi w szkole na religię
Odpisz
7 października 2018, 20:08
@Misieeek04: a ktoś z nich jeszcze korzysta?
Odpisz
7 października 2018, 20:09
u nas tak średnio
Odpisz
7 października 2018, 20:20
@Misieeek04: CZY TYLKO MÓJ ROCZNIK NIE DOSTAŁ KSIĄŻĘK ZA DARMO?!?!!? K*RWA
Odpisz
7 października 2018, 20:22
@Avcio01: u mnie religię trzeba było kupić
Odpisz
7 października 2018, 20:25
@Avcio01: mój rocznik nawet nie marzył o takich cudach XD
Odpisz
7 października 2018, 21:15
No za moich czasów to jeszcze się kupowało książki używane, które wyglądały jakby się biskupi ze średniowiecza z nich uczyli czytać.
Odpisz
7 października 2018, 21:39
@DMCJCD: Ja zawsze jak się dało to kupowałam używane. Raz, że o wiele taniej, a dwa, że w sumie po co mi piękny i nowiutki podręcznik od matmy?
Odpisz
7 października 2018, 21:41
W tym roku musiałem niestety kupić nowe. Żałuję, bo kosztowały trzy razy tyle co używki
Odpisz
7 października 2018, 21:49
@DMCJCD: Współczuję. Mam nadzieję, że kiedyś zdecydują się na jedną podstawę programową i nie będą jej zmieniać co 3 lata ;)
Odpisz
7 października 2018, 21:55
Popie**oleńcy nie potrafią się zdecydować na jedno tylko muszą wciąż coś zmieniać. Na szczęście do 4 klasy w technikum już nie będę potrzebował żadnej nowej książki bo repetytoria już kupiłem właśnie nowe.
Odpisz
8 października 2018, 00:57
Ja kupuję jeszcze do niemieckiego i ćwiczenia do geografii,Fizyki i Chemii :P Zależy od szkoły
Odpisz
7 października 2018, 21:00
U nas nauczyciele dają siódmym i ósmym klasom podręczniki po gimnazjalistach, bo narzekają że te z innego wydawnictwa są do kitu.
Odpisz
7 października 2018, 20:35
januz pala XD
Odpisz
27 września 2018, 17:38
a w piecu szkoda spalić
Odpisz
27 września 2018, 17:45
@SyntezatorChleba: Niektóre ładnie się palą
Odpisz
7 października 2018, 20:21
@Polish_Soldier: Wszystkie ładnie się palą, poza tymi drukowanymi z okładką z plastiku.
Odpisz
27 września 2018, 18:05
Zazwyczaj byłem pierwszym rocznikiem z nową podstawą programową i nie było od kogo książek kupić.
Odpisz
27 września 2018, 17:40
nie wszędzie
Odpisz