Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

29 września 2018, 22:32

Byłam w szpitalu dziecięcym ostatnio na tydzień (brakuje mi 10 miesięcy do 18) i na kolacje byla kromka lub dwie chleba z sałatą i ogórkiem... a, no i moje skierowanie do neurologa które dostałam przy wypisie bylo na dwunastolatkę z takim samym imieniem ale innym nazwiskiem... polskie szpitale...

Avatar
Konto usunięte

29 września 2018, 22:32

Dawali nam też herbatę i kompot, ale nie było między nimi różnicy w smaku

Avatar renamon

30 września 2018, 16:12

W: U mnie mają ciekawą fazę na gotowaną marchewkę. Marchewka do śniadania, do obiadu (jeszcze w spaghetti, fuj), marchewka do kolacji. I tak już od chyba 4 dni. Nie wiem czy ich ktoś tą marchewką nie zasponsorował czy coś, ale już patrzeć na nią nie mogę ;-;

Avatar R0gu3

1 października 2018, 20:16

Ja dostawałam kisiel w kubku po herbacie.

Dobrze że nie na odwrót ;-;

Avatar R0gu3

29 września 2018, 20:24

Miałam nieco lepszą kolację. Nieco. No i to było w listopadzie tamtego roku, to może standardy się zmieniły.

Avatar CoolSceleton95

30 września 2018, 11:38

@R0gu3: ja kilka lat temu i tak zawsze jadłem swoje rzeczy

Avatar R0gu3

1 października 2018, 20:15

@CoolSceleton95: Ja tam różnie.

Avatar Kasiuula

Edytowano - 30 września 2018, 13:21

Przynajmniej ma jakiś serek :/ My w sanatorium mieliśmy chleb z masłem i ogórkiem/pomidorem

Avatar
Konto usunięte

28 września 2018, 13:01

ale za to ile nalali herbaty

Avatar Kangurur28

29 września 2018, 20:45

cśś, to tylko woda z barwnikiem spożywczym

Avatar DomiKicia

29 września 2018, 22:17

jak byłam w szpitalu dawali kakao
z wodą zamiast mleka

Avatar CoolSceleton95

30 września 2018, 11:38

@DomiKicia: onieeee, kakao na wodzie to największe zło tego świata

Avatar
Konto usunięte

29 września 2018, 23:08

i tak dobrze dostałeś.

Avatar Abalella

29 września 2018, 21:24

Ja tam lubię serek wiejski

Avatar KidFlash

29 września 2018, 21:11

U mnie w szpitalu to by serka wiejskiego nawet by nie dali.

Avatar Nanook

28 września 2018, 12:14

Nie ma lepszej motywacji do szybkiego powrotu do zdrowia niż pobyt w polskim szpitalu.

Avatar SkrzydlataHusaria

29 września 2018, 20:21

@Nanook: komentarz lepszy od obrazka :D

Avatar Hestio

29 września 2018, 20:17

MASŁO NI

Avatar maxiu1244

28 września 2018, 15:16

Ku*wa bogactwo nawet masło dostał

Avatar
bylojuz12

28 września 2018, 15:29

@maxiu1244: Aż 10 gramów!

Avatar
Rudy_Kruliczek

29 września 2018, 20:09

Z mlekovity! 200 g po 7 zł!

Avatar LertonMerton

28 września 2018, 17:18

Mmmm. Serek wiejski jest zajebisty

Avatar Polish_Soldier

28 września 2018, 13:31

Polskie szpitale

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Norto

28 września 2018, 16:03

To na południu taka bieda w szpitalach, że tak wygląda zwykły posiłek?

Avatar
Konto usunięte

28 września 2018, 16:21

@Norto: w Bytomiu to zamiast prestiżowego Serka Wiejskiego dostałbyś wpie**ol

Avatar mkus29

28 września 2018, 13:29

przypomniał mi się obóz gdzie mieliśmy takie śniadania i kolacje

Avatar oarfish

28 września 2018, 11:55

pedały jeden z drugim

Avatar
Konto usunięte

28 września 2018, 11:59

Avatar Macias23

28 września 2018, 14:03

@oarfish: Napisał ktoś, z avatarem z hińzgih bajeg.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przypałowo

Rel

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Szybki jak błyskawica

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka