Tęsknię za obiadkami babci
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Rel
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Szybki jak błyskawica
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 września 2018, 22:32
Byłam w szpitalu dziecięcym ostatnio na tydzień (brakuje mi 10 miesięcy do 18) i na kolacje byla kromka lub dwie chleba z sałatą i ogórkiem... a, no i moje skierowanie do neurologa które dostałam przy wypisie bylo na dwunastolatkę z takim samym imieniem ale innym nazwiskiem... polskie szpitale...
Odpisz
29 września 2018, 22:32
Dawali nam też herbatę i kompot, ale nie było między nimi różnicy w smaku
Odpisz
30 września 2018, 16:12
W: U mnie mają ciekawą fazę na gotowaną marchewkę. Marchewka do śniadania, do obiadu (jeszcze w spaghetti, fuj), marchewka do kolacji. I tak już od chyba 4 dni. Nie wiem czy ich ktoś tą marchewką nie zasponsorował czy coś, ale już patrzeć na nią nie mogę ;-;
Odpisz
1 października 2018, 20:16
Ja dostawałam kisiel w kubku po herbacie.
Dobrze że nie na odwrót ;-;
Odpisz
29 września 2018, 20:24
Miałam nieco lepszą kolację. Nieco. No i to było w listopadzie tamtego roku, to może standardy się zmieniły.
Odpisz
30 września 2018, 11:38
@R0gu3: ja kilka lat temu i tak zawsze jadłem swoje rzeczy
Odpisz
1 października 2018, 20:15
@CoolSceleton95: Ja tam różnie.
Odpisz
Edytowano - 30 września 2018, 13:21
Przynajmniej ma jakiś serek :/ My w sanatorium mieliśmy chleb z masłem i ogórkiem/pomidorem
Odpisz
28 września 2018, 13:01
ale za to ile nalali herbaty
Odpisz
29 września 2018, 20:45
cśś, to tylko woda z barwnikiem spożywczym
Odpisz
29 września 2018, 22:17
jak byłam w szpitalu dawali kakao
z wodą zamiast mleka
Odpisz
30 września 2018, 11:38
@DomiKicia: onieeee, kakao na wodzie to największe zło tego świata
Odpisz
29 września 2018, 23:08
i tak dobrze dostałeś.
Odpisz
29 września 2018, 21:24
Ja tam lubię serek wiejski
Odpisz
29 września 2018, 21:11
U mnie w szpitalu to by serka wiejskiego nawet by nie dali.
Odpisz
28 września 2018, 12:14
Nie ma lepszej motywacji do szybkiego powrotu do zdrowia niż pobyt w polskim szpitalu.
Odpisz
29 września 2018, 20:21
@Nanook: komentarz lepszy od obrazka :D
Odpisz
29 września 2018, 20:17
MASŁO NI
Odpisz
28 września 2018, 15:16
Ku*wa bogactwo nawet masło dostał
Odpisz
28 września 2018, 15:29
@maxiu1244: Aż 10 gramów!
Odpisz
29 września 2018, 20:09
Z mlekovity! 200 g po 7 zł!
Odpisz
28 września 2018, 17:18
Mmmm. Serek wiejski jest zajebisty
Odpisz
28 września 2018, 13:31
Polskie szpitale
Odpisz
28 września 2018, 14:32
@Polish_Soldier: Raczej tylko sosnowieckie
Odpisz
28 września 2018, 14:33
@Norto: Wrocław zgłasza że całkiem bardzo podobnie a czasem nawet gorzej
Odpisz
28 września 2018, 15:44
@Polish_Soldier: Tam by twarożku nie dostał
Odpisz
28 września 2018, 16:03
To na południu taka bieda w szpitalach, że tak wygląda zwykły posiłek?
Odpisz
28 września 2018, 16:21
@Norto: w Bytomiu to zamiast prestiżowego Serka Wiejskiego dostałbyś wpie**ol
Odpisz
28 września 2018, 13:29
przypomniał mi się obóz gdzie mieliśmy takie śniadania i kolacje
Odpisz
28 września 2018, 11:55
pedały jeden z drugim
Odpisz
28 września 2018, 11:59
@oarfish: ?
Odpisz
28 września 2018, 14:03
@oarfish: Napisał ktoś, z avatarem z hińzgih bajeg.
Odpisz