Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Dobrze czasem się oderwać
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Niezniszczalne
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 października 2018, 05:08
Kuźwa co do kobiet i mam: mieliśmy przenieść do innego pokoju fotel taki duży a za drzwiami są meble więc się do konca nie otwierają. Mowię że wwyciągne z zawiasów i wejdzie, patrze a ona na siłe ten fotel wpieprza do pokoju i szyba pie**olneła w drzwiach. No ku*wa nie mogłem.
Odpisz
14 października 2018, 05:09
@Jupap: albo moja koleżanka sie pytała czy jak włoży płytę gta v z xboxa do pc to czy bedzie działało xd płeć żeńska mnie rozpi***ala
Odpisz
14 października 2018, 05:50
@Jupap: Płeć męska też nie jest lepsza
Tańcząc te swoje tańce z Fortnite i kradnąc karty kredytowe matek na Vbucksy
Odpisz
14 października 2018, 06:54
@lorax12: v baksy to tak 6-8 lat
a tańczy to głównie płeć piękna
Odpisz
14 października 2018, 07:13
@Caffreze: tańczą też większość klas 1-5 podstawówki "tE mAtI DawAj zAtAńcZymY eModkE z FoRtnUta"
Odpisz
14 października 2018, 09:38
@Jupap: ale jak włożysz płyte od xboxa dopc z Windows 10 to będzie działać. Je**ne dzbany mnie rozpi***alają.
Odpisz
18 października 2018, 20:29
@Jupap: jak generalizujesz tylko dlatego ze jestes w towarzyswie glupich thotow to wspulczuje :P
Odpisz
13 października 2018, 22:45
poda ktoś oryginał?
Odpisz
14 października 2018, 05:52
@Saaaaasuke:
Odpisz
14 października 2018, 11:22
@lorax12: fajnie że uznajecie moje spolszczenie za oryginał
Odpisz
14 października 2018, 12:19
@andi12345: Bolska silna i niezależna
Odpisz
14 października 2018, 13:26
@lorax12: ale nie taki ...
chodzi mi o tej z kobietą przy scianie
Odpisz
14 października 2018, 15:34
@Saaaaasuke: Deviantart "Depression" DestinyBlue.
Proszę bardzo :)
Odpisz
14 października 2018, 16:56
@Saaaaasuke:
Odpisz
14 października 2018, 22:18
@Relixer: dzieki
Odpisz
13 października 2018, 21:59
So basically
Odpisz
Edytowano - 13 października 2018, 22:33
@Paroopti: Im a monkey.
Odpisz
14 października 2018, 03:44
@BOSS111: how can you fuck up a meme this badly
Odpisz
14 października 2018, 05:51
@StinkyWhiskey: *uses Soft&Wet*
Kradnę
Odpisz
14 października 2018, 06:10
@lorax12: >przyznawanie sie do podjebywania memów zamiast zwykłe podjebywanie
Odpisz
14 października 2018, 09:28
@BOSS111: *monky
Odpisz
14 października 2018, 08:54
A to k
Odpisz
14 października 2018, 08:41
Odpisz
Edytowano - 13 października 2018, 23:37
ok so basicly
Odpisz
13 października 2018, 23:55
@Rafik005: im monky
Odpisz
13 października 2018, 22:17
harambe
Odpisz
13 października 2018, 21:53
cowiek maupa najwjemkschy zbrotnjasz woiemmy
Odpisz
13 października 2018, 21:54
@kuniaz: Kiedyś obudziłem się w nocy, była zima... mieszkam na osiedlu w bloku na 4 piętrze.
Leżałem bez ruchu, swiatło latarni odbijało się od pokrytej śniegiem ulicy, wszędzie było tak biało, ale uświadomiłem sobie, jaki to dźwięk mnie obudził, dobiegał jakby ze śmietnika, taki skrzek ptaka i drapanie, ten dźwięk był tak głośny, że pomyślałem, że zaraz jakiś starszy frustrat wyjdzie na balkon i coś ryknie.. albo zadzwoni na policję, ale nic takiego się nie stało.
Ten dźwięk kraczenia połączonego ze skowytem i drapaniem był jednostajny i miarowy, doprowadzał mnie do takej skrajnosci, że mówiłem sobie tylko: przecież to się nie może dziać naprawdę, to nie jest horror tylko prawdziwe życie, serio miałem już łzy w oczach , nie wiem ile leżałem bez ruchu, ale gdy kraczenie trochę ucichło, zebrałem się w sobie i delikatnie podszedłem do okna.
Na śmietniku nic się nie działo, postanowiłem więc, że uchylę trochę firankę i zobaczę dokładniej. Chwyciłem lekko za krawędź... JEEEBBBBB! KRAAAAAA! Jak coś nie pie**olnie w szybę, chwyci mnie za rękę, patrzę a tu Człowiek Małpa, największy zbrodniarz wojenny! "Sku*wysynie zostaw mnie!!!" darłem się jak poje**ny, a on tylko: KRAAAAAA! KRAAAAAA! UUUUUU...! Wje**łem się do pokoju, a on stanął przedemną na parapecie w całej okazałości, szybko wybiegłem z mieszkania, otworzyłem szafkę na bezpieczniki na korytarzu, chcąc urwać drzwiczki, aby mieć czym się bronię, ale Cowiek juz był za mną... KRAAAAAAAAAAA! Odskoczyłem... a on jak nie pie**olnie w te bezpieczniki, w całym bloku zamigotało swiatło, a ja korzystając z okazji, zamknąłem drzwiczki i zakleiłem je gumą do żucia... A on tylko wył i prychał, po czym się uspokoił, a ja wróciłem do swojego łóżka...
Cowiek Maupa siedzi już w budce na bezpieczniki drugi rok... A ja tylko modlę się, żeby nie było jakiejś awarii w bloku.
Odpisz
13 października 2018, 21:46
Odpisz
13 października 2018, 21:37
monky see monky do
Odpisz
13 października 2018, 21:13
Odpisz
13 października 2018, 21:04
3
Odpisz
13 października 2018, 21:04
ɢᴏᴊʏʟ
Odpisz
13 października 2018, 22:49
@Silent_Cat: trukk no munky
Odpisz
13 października 2018, 21:03
1
Odpisz