Ja tam chyba zagłosuję na Kapturka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ikony
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 marca 2019, 13:21
Będzin moje miasto :)
Odpisz
11 października 2018, 07:52
Po oczach kapturka wnioskuję że grzybki wjechały fest
Odpisz
10 października 2018, 22:10
#teamWilkZLasu
Odpisz
10 października 2018, 20:54
Myśle że mała syrenką byłab lepszym wyborem z czerwonym kapturkiem nic nie wiadomo może stanie wilkiem.
Odpisz
10 października 2018, 20:35
Głosuję na Kapturka!
Odpisz
10 października 2018, 20:13
Nie ma strzałki w dół! WoW
Odpisz
29 września 2018, 11:33
Czerwony Kapturek zobaczył coś czego już nieodzobaczy
Odpisz
29 września 2018, 11:50
@Jasnowidz:
Odpisz
10 października 2018, 18:25
@popek9001:
Odpisz
10 października 2018, 18:54
@Tymek590: Chociaż to już chyba różnicy nie widać :/
Odpisz
Edytowano - 10 października 2018, 19:48
Widać, już nie ma guziczków na dole.
Odpisz
10 października 2018, 18:40
Syrenka górą!
Odpisz
10 października 2018, 18:14
furry głosują na wilka
Odpisz
10 października 2018, 18:11
#teamwilka
Odpisz
10 października 2018, 18:05
ahh Będzin. jedyne miasto które traktuje politykę poważnie
Odpisz
29 września 2018, 12:56
Jedyni politycy, którym można zaufać
Odpisz
29 września 2018, 12:38
Wilk na Prezydenta!
Odpisz
29 września 2018, 12:14
Nie wiem jak wy, ale pan Wilk Z Lasu ma mój głos w następnych wyborach
Odpisz
29 września 2018, 12:24
@MrCC4: Wilk na prezydenta
Odpisz
29 września 2018, 12:25
@Landark: Pewnie ma parę reform co do emerytur
"Zjem wszystkie babcie"
Odpisz