Chyba się trochę zagalopowałeś
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Fajnie że odpowiedzieli
To się nie może nie udać
Trzeba brać osobną torbę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 października 2018, 23:19
wszedł projekt do sejmu o zniesieniu obowiązku szczepień i jednocześnie o zaostrzeniu tego. mam nadzieję że lekarski projekt wygra.
Odpisz
4 października 2018, 09:52
@M_ateo_1: ale czemu jeśli jesteś zaszczepiony to się nie zarazisz tą chorobą od nie zaszczepionego
Odpisz
7 października 2018, 07:25
@schay: Dla dobra dzieci idiotów aby przez głupotę rodziców nie musiały cierpieć
Odpisz
2 października 2018, 18:42
@Konto usunięte: kto to byl?
Odpisz
3 października 2018, 18:45
To był użytkownik.
Odpisz
2 października 2018, 18:08
Kiedy dorosnę to chcę napisać własną książkę, pojechać do USA by zobaczyć jak wystawiają Heathers/Be More Chill/Dear Evan Hansen/Hamiltona na żywo oraz nie być takim przegrywem jak teraz.
Kolejne marzenie do kosza.
Odpisz
2 października 2018, 18:26
@BardzoOryginalnaNazwa: Ja chcę doczekać się powstania anime z 9 części JoJo
Tyle mi do szczęścia wystarczy
Odpisz
3 października 2018, 06:32
@BardzoOryginalnaNazwa: jkbc nie masz strzałek w dół dlatego że twoje marzenie jest złe, po prostu nie za bardzo to nikogo obchodzi,a nazywanie sie przegrywem i mowienie ze twoje marzenia sa nierealne jeszcze bardziej wku*wia ludzi bo to po prostu użalanie się
Odpisz
30 września 2018, 12:23
Kiedy dorosnę chciałbym zostać dobrym człowiekiem
Odpisz
30 września 2018, 12:27
@Polski_Ziemniok: Na razie jesteś Polską pyrką
Odpisz
30 września 2018, 12:35
@Polski_Ziemniok: kim jest dla ciebie dobry człowiek?
Odpisz
30 września 2018, 13:20
@Frutti56: Po prostu dobry człowiek
Odpisz
30 września 2018, 13:22
@Polski_Ziemniok: "Smaczny"
Odpisz
30 września 2018, 17:27
@Polski_Ziemniok: bardzo dobrze to wyjaśniłeś teraz na prawdę wszystko rozumiem
Odpisz
30 września 2018, 14:43
Kiedy dorosne chce być kierowcą tira
Odpisz
30 września 2018, 16:10
@Jasnowidz: ej no
to mój pomysł kurde
Odpisz
30 września 2018, 12:17
"Kiedy dorosnę, chcę przeżyć na własnej skórze epidemię"
Odpisz
30 września 2018, 12:37
po co czekać
Odpisz
Edytowano - 30 września 2018, 12:35
Kiedy dorosnę chcę zniszczyć cały Berlin, a na jego miejsce zbudować wielki obóz pracy, gdzie będę umieszczał Niemców i innych podludzi. Chwała wielkiej Lechii i wielkiej rasie Słowian.
Odpisz
30 września 2018, 12:43
Odpisz
Edytowano - 30 września 2018, 12:45
nie dziękuje
Odpisz
30 września 2018, 12:28
Kiedy dorosnę chcę rozwozić świeże bułki, wędliny itd.
Odpisz
30 września 2018, 12:28
uważaj na nauczycielki
Odpisz
30 września 2018, 12:34
ten zawód nie powinien w ogóle istnieć
Odpisz
30 września 2018, 12:12
ałtysm
Odpisz
30 września 2018, 12:23
@Windows_10: mEtALe CiĘżKiE
Odpisz
30 września 2018, 12:25
hemi czrejls nas trujom
Odpisz