Ja sąsiadom mówię dzień dobry, nawet obcy się kłaniają. Ale będąc na wakacjach w hotelu to ani karyna z pokoju obok ani halyny i jeden janusz z pokoju na lewo nie odpowiadali... aż mi cebulą zajechało widząc tą polską kulturkę...
to jeszcze nic
ja mówię dzień dobry wystkim, nauczycielom, paniom na dyżurce, paniom na stołówce, wszystkim.
i kilka dni temu jakieś dziewczynki, takie typowe siódmoklsistki, siedziały sobie na ławce jak na królowe szkoły przystało ( to szkoła łącząca podstawówkę gimnazjum i liceum) i zaczęły mnie przedżeźniać
to trochę smutne że w dzisiejszych czasach kultura osobista znaczy tak mało, że jest wyśmiewana
Raz z kolegą przechodzimy obok nauczycielki i mówimy jej dzień dobry, nic nie odpowiedziała, po przejściu kilku metrów, odwróciła się i z podniosłym głosem powiedziała do nas dzień dobry sugerując przy tym, że my nie powiedzieliśmy
Jeżeli podniesiesz komuś rękę do "piątki", to druga osoba ma obowiązek przybić.
W przeciwnym przypadku byłoby to niegrzeczne.
Tak oto możesz przybić piątkę z kimkolwiek.
Komentarze
OdświeżEdytowano - 8 października 2018, 18:39
Ja sąsiadom mówię dzień dobry, nawet obcy się kłaniają. Ale będąc na wakacjach w hotelu to ani karyna z pokoju obok ani halyny i jeden janusz z pokoju na lewo nie odpowiadali... aż mi cebulą zajechało widząc tą polską kulturkę...
Odpisz
8 października 2018, 16:50
Ty chamie ty
Odpisz
8 października 2018, 15:43
to jeszcze nic
ja mówię dzień dobry wystkim, nauczycielom, paniom na dyżurce, paniom na stołówce, wszystkim.
i kilka dni temu jakieś dziewczynki, takie typowe siódmoklsistki, siedziały sobie na ławce jak na królowe szkoły przystało ( to szkoła łącząca podstawówkę gimnazjum i liceum) i zaczęły mnie przedżeźniać
to trochę smutne że w dzisiejszych czasach kultura osobista znaczy tak mało, że jest wyśmiewana
Odpisz
8 października 2018, 16:16
@kikocia3: co XD
Odpisz
8 października 2018, 13:08
Raz z kolegą przechodzimy obok nauczycielki i mówimy jej dzień dobry, nic nie odpowiedziała, po przejściu kilku metrów, odwróciła się i z podniosłym głosem powiedziała do nas dzień dobry sugerując przy tym, że my nie powiedzieliśmy
Odpisz
8 października 2018, 10:42
A po chwili mówi "jaka ta młodzież niewychowana dzisiaj"
Odpisz
8 października 2018, 08:10
raz moja sąsiadka mi nie odpowiedziała, więc przestałem mówić dzień dobry do niej
Odpisz
1 października 2018, 07:59
Kiedy cała klasa mówi dzień dobry, a nauczyciele to olewają
Za to później jest:
"Nie MÓwIcIE DziEń DoBRy"
Odpisz
30 września 2018, 22:29
Jeżeli podniesiesz komuś rękę do "piątki", to druga osoba ma obowiązek przybić.
W przeciwnym przypadku byłoby to niegrzeczne.
Tak oto możesz przybić piątkę z kimkolwiek.
Odpisz
8 października 2018, 09:46
@erykhim44: z nią?
Odpisz
Edytowano - 30 września 2018, 21:44
U nas, jak nie powiemy dzień dobry, to zaczyna sie afera na wychowawczej
Odpisz
30 września 2018, 21:40
dziendobry
Odpisz
30 września 2018, 21:41
@czarekdoge100: znowu mi nikt nie odpowiedział
Odpisz
30 września 2018, 21:41
@czarekdoge100: Dobry wieczór
Odpisz
30 września 2018, 21:42
@czarekdoge100: dziendobry
Odpisz
30 września 2018, 21:42
@Hejter_: a jednak odpowiedział
Odpisz
30 września 2018, 21:38
mamy w szkole takiego nauczyciela który nigdy nie odpowiada i udaje że nie słyszy, za każdym razem
Odpisz
30 września 2018, 21:37
tak ja zawsze mam
Odpisz