Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Lekko nie będzie
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Nigdy na to nie wpadną
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 grudnia 2018, 22:14
Boże kocham ten serial <3
Odpisz
4 października 2018, 20:28
A ja mam dlugie nogi a i tak biegam jak biegam jak wlonczylem spida to se renke zlamalem i nastawiali :(
Odpisz
3 października 2018, 19:19
Moi znajomi mi cały czas wypominają moje krótkie nóżki ;-;
Odpisz
3 października 2018, 19:05
Wydaje mi się że wzrost nie ma znaczenia wystarczy stawiać szybciej kroki
Odpisz
3 października 2018, 15:55
Odpisz
3 października 2018, 17:03
@BillieAnything: To ja xd
Odpisz
Edytowano - 3 października 2018, 16:47
Zależy to też od proporcji. Na zawodach ostatnio byłem szybszy od kolegi o mniej wiecej podobnym wzroście, bo mam dłuższe nogi.
Odpisz
3 października 2018, 14:29
Emmm... Nie?
1,67cm
Bieg na 1000m - Pierwszy
Bieg na 12 minut - 2,7km dalej dopiero 2,5 km i to 5cm wyższy także coś się nie zgadza
Odpisz
3 października 2018, 15:41
Nobody cares
Odpisz
3 października 2018, 15:57
Hmm. Teoretycznie jak masz krótkie nogi to masz mniejsze kroki. Gdybyś spotkał osobę wyższą, która potrafi biegać. Zostałbyś zniszczony.
Odpisz
3 października 2018, 17:47
ale ty wiesz że skoro masz pół klasy nie ćwiczących a druga połowa pali to się nie liczy?
Odpisz
3 października 2018, 14:12
TO jestem ja
Odpisz
1 października 2018, 19:24
Odpisz
1 października 2018, 17:39
No nie ma co ukrywać, niscy ludzie mają gorzej w większości sytuacji. Zresztą nigdy nie wiadomo co się stanie. W przypadku konfrontacji taki dwumetrowiec poradzi sobie o wiele lepiej niż jakieś chuchro metr pięćdziesiąt. Zresztą wyobraźcie sobie choćby na ringu coś takiego: gość 2 m kontra inny tylko, że 150 cm. Oczywiście, że wszyscy stawialiby na wygraną dwumetrowca. I mieliby rację.
Jednak żeby nie było tak kolorowo bardzo wysoki wzrost ma też wady. Przede wszystkim taki człowiek raczej nie wtopi się w tłum - głównie dlatego, że z niego wystaje. Poza tym ciężko wtedy gdziekolwiek znaleźć jakieś pasujące ciuchy bez konieczności zamawiania ich. No i przede wszystkim, większość wejść do pomieszczeń raczej nie sprzyja gigantom, więc trzeba się ciągle schylać, a w autobusie to już w ogóle przerąbane jak masz 2 metry albo ponad.
Odpisz
1 października 2018, 17:40
@Holandia: Mam 1,87
bredzisz
Odpisz
1 października 2018, 17:44
@Krzyniu: to miej 2 metry
Odpisz
1 października 2018, 17:44
@Krzyniu:
Odnośnie czego, bo nie bardzo rozumiem? Powtarzam tylko, że mówię tutaj o bardzo wysokich ludziach. A dla mnie ,,bardzo wysoki wzrost" zaczyna się właśnie od dwóch metrów w górę. Sam mam 190 cm i nie mam takich problemów, ale te 10 cm więcej robi sporą różnicę.
Odpisz
1 października 2018, 17:49
@Holandia: część tak, ale nie widzę przyczyn dla których niski ziomek miałby sobie nie poradzić z wysokim
Odpisz
1 października 2018, 17:56
@Holandia: niższa osoba może właśnie sobie lepiej poradzić z takim goliatem z powodu swoich rozmiarów właśnie dzięki temu jest łatwiej unikać ataków wiem to z własnego doświadczenia
Odpisz
1 października 2018, 18:02
@Holandia: co do ubrań - niskie osoby mają taki sam problem, wszystko, dosłownie wszystko jest na nie za duże i wygląda jak worek. Sama noszę rozmiar XXS-XXXS i wiem jak ciężko jest znaleźć takie ciuchy.
Odpisz
1 października 2018, 18:03
@dr_plaga:
To się rozumie samo przez się, ale chodzi mi tutaj głównie o siłę, której taka wyższa osoba ma więcej (no, chyba że ktoś jest chory albo jest słabeuszem), więc jak już uda jej się złapać takiego niskiego typka to będzie z nim krucho, możliwe że dosłownie.
Odpisz
1 października 2018, 18:05
@Holandia: prosz bardzo jestem chucherkiem a dzięki technice rozwaliłem typa około 1.87 który chodzi na siłkę potrzeba więcej argumentów?
Odpisz
1 października 2018, 18:09
@dr_plaga:
Więc gratuluję, ale żeby ocenić skalę tego wyczynu musiałbym wiedzieć jaki masz wzrost. Musisz też mieć niezły talent do tego, co trenujesz (judo czy coś innego?), bo tacy niscy z automatu muszą się dwa razy bardziej starać od tych wyższych (mówię tu o sportach siłowych i opartych na szybkości, nie np. o takiej gimnastyce). Absolutnie nie twierdzę, że niski nic w tym nie osiągnie, tylko że będzie mu sporo trudniej.
Odpisz
1 października 2018, 18:09
@Holandia: nic nie trenuję i mam coś 164
Odpisz
1 października 2018, 18:11
@Holandia: ma 165 wzrostu i nic nie trenuje, jedyne co to programowanie w pythonie
Odpisz
1 października 2018, 18:12
@dr_plaga: no kurde brat szybszy byłeś
Odpisz
1 października 2018, 18:13
heheeh no cóż zdarza się sis
Odpisz
1 października 2018, 18:17
@dr_plaga:
Wobec tego nie wiem jak to w ogóle jest możliwe.
Odpisz
1 października 2018, 18:19
@Holandia: głównie uniki i trochę krasnoludzkiej magii
Odpisz
1 października 2018, 18:21
@dr_plaga: powiedz że siostra cie obroniła.
Odpisz
1 października 2018, 18:22
no dobra ale podpinamy to pod krasnoludzką magię -,-
Odpisz
1 października 2018, 19:23
@Holandia: Jak spojrzysz na wzrost najlepszych sprinterów i biegaczy na świecie to nie są oni wcale gigantami. Jedynie Usain Bolt się wyróżnia, bo ma te 1,95m.
Złoto na ostatniej olimpiadzie na 10 000 i 5000 metrów zdobył facet 1,76m wzrostu.
1500 metrów? Również 1,75m.
400 metrów? 1,80m
Tak że wzrost nie gra tu dużej roli.
Odpisz
1 października 2018, 17:35
Odpisz
1 października 2018, 17:35
Odpisz