Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Znak czasów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 20 października 2018, 17:43
Szybki metabolizm taki jest
>Od dzieciństwa jesz co chcesz
>Próbujesz warzyw
>Tfu, nie chcę
>Wracasz do czekolady
Odpisz
28 października 2018, 15:28
@Waffle: >umierasz bo od roku jesz tylko vxekoladę
Odpisz
29 października 2018, 15:50
@polak922: >ożywia cię mag
>kontynuuj swój marny żywot
Odpisz
29 października 2018, 17:42
@Waffle: gadaj skąd masz maga weebie
Odpisz
Edytowano - 29 października 2018, 19:49
@polak922: z pewnego magicznego miejsca a co
więcej szczegółów o tym miejscu nie dam tacy jak ty nie mogą tam od tak normalnie się udać
Odpisz
29 października 2018, 22:48
@Waffle: empik?
Odpisz
30 października 2018, 08:05
@polak922: może
może
Odpisz
26 lipca 2019, 19:03
@Waffle: może
Odpisz
16 października 2018, 22:15
Nie lubię szybkiego metabolizmu, to męczy
Odpisz
16 października 2018, 22:19
@Mastilia: Możesz mi oddać
Odpisz
16 października 2018, 23:01
@Mastilia: ciekawe czym...
Odpisz
16 października 2018, 23:08
@Mastilia: Na jakims prywatnym spotkaniu😏
Odpisz
17 października 2018, 07:41
@Rudymaciek05: chodziło mi o to czym go męczy niby
Odpisz
17 października 2018, 08:21
Wiem
Odpisz
17 października 2018, 08:50
ją* jak już
Odpisz
17 października 2018, 18:49
@Mastilia: To tym bardziej na prywatnym spotkaniu😏
Odpisz
17 października 2018, 20:21
@Rudymaciek05: ( ._.)
Odpisz
18 listopada 2018, 22:40
@Mastilia: ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
18 listopada 2018, 22:42
@Mastilia: Juz miesiac czekam na odpowiedź
Odpisz
19 listopada 2018, 20:31
@Rudymaciek05: cóż
Odpisz
17 października 2018, 07:04
W ogole propo tytułu to wczoraj byłem świadkiem czegoś dziwnego. Lekcja języka niemieckiego, miało być wyjście do kościoła bo dzień papaja. Ale nie bylo jeszcze i lekcja normalnie. Cześć osób nie miała podręczników wiec trzeba było sie podzielić, no to siadłem do koleżanki z która zazwyczaj nie siedzę. No i wszystko git użyczam podręcznika innej koleżance i spoko używany jej. Patrzę w podręcznik akurat pani kazała a tam ołówkiem napisane „Majka to szmata je**na zabić ja”. Pomyślałem ze to jakiś żart niewinny, ale jak zauważyła ze patrzę na ten fragment szybko ztarła to. Lekko niepokojące
Odpisz
20 października 2018, 17:54
@arenak1111: jestem na apce, więc kim w tej sytuacji jest Majka?
Odpisz
20 października 2018, 19:01
@mikigra8888: Zwykła dziewczyna z klasy, nie wyróżniająca się niczym wielkim...
Odpisz
20 października 2018, 20:49
@arenak1111: może jej o tym powiedz?
Odpisz
17 października 2018, 21:03
Oooooo, to ja tak mam.
A... Ch*j to kogo obchodzi...
Odpisz
2 października 2018, 18:10
szybki metabolizm to dar lepszy nawet od teleportacji
Odpisz
2 października 2018, 18:58
@trawapl: jestem chudy i wszyscy się ze mnie śmieją że jestem szkielet
niby jem dużo a nie tyje
to nie dar
Odpisz
17 października 2018, 20:54
mam idealne przebranie na halołin
Odpisz
2 października 2018, 18:20
jak to jest, że niektórzy umieją wpie**olic pod wieczór dwie duże pizze, kebaba i frytki i cały czas są szczupli, a ja jak zjem czasem jakieś śmieciowe żarcie to ku*wa od razu +5 kg. japie**ole zazdroszczę takim ludziom
Odpisz
2 października 2018, 18:22
Ja nawet zacxołem liczyć kalorie i jem ok. 4000 dziennie a i tak utrzymuje stałą wagę.
Odpisz
2 października 2018, 18:23
@JaToTen: sprzedam ci duszę za taką umiejętność
Odpisz
2 października 2018, 18:25
Dusz mam już sporo, ale przyda mi się kilka jejadolarów.
Odpisz
2 października 2018, 18:27
Może to zależy od szybkości przemiany materii.
Odpisz
2 października 2018, 18:30
ja wpi***alam suchy chleb bo bieda
Odpisz
2 października 2018, 18:41
mogłabym oddać bo nie lubię jeść ale to ty więc nie
Odpisz
2 października 2018, 20:01
@Windows_10: smutno mi się zrobiło ;c
Odpisz
2 października 2018, 20:08
to załóż burkę ;)
Odpisz
2 października 2018, 20:16
@Windows_10: nie rozumiem co to ma do tematu, mimo tego, że nie zgadzam się z tobą w pewnych sprawach to nie oznacza od razu, że Cię nienawidzę ;c
Odpisz
Edytowano - 17 października 2018, 13:09
@JaToTen: 4k? ja jem około 2k heh
Odpisz
17 października 2018, 14:14
No słuchaj, naturalnie mam dobry metabolizm, a w połączeniu z piciem ogromnych ilości herbaty dziennie - mogę jeść ile tylko zechce.
Odpisz
17 października 2018, 19:05
heh, ale później cały czas słyszysz od babci, że jesteś zbyt chudy i nic nie jesz...
Odpisz
17 października 2018, 19:21
@Rozyv: spokojnie, babcia mi też tak mówi
Odpisz
17 października 2018, 18:51
Witaj w klubie :D
Odpisz
16 października 2018, 21:12
Ja tak mam :v
Odpisz
17 października 2018, 01:17
@Lisa_Song: Też znałem taką osobę... Okazało się że to nadczynność tarczycy, warto się upewnić.
Odpisz
17 października 2018, 08:26
@chupacabra001: Wiem, że może być coś takiego. W mojej rodzinie ma się lekkie problemy z tarczycą, ale dziękuję za troskę c:
Odpisz
17 października 2018, 08:29
@Lisa_Song: Mieszkasz blisko morza?
Odpisz
17 października 2018, 08:32
@chupacabra001: Tak
Odpisz
17 października 2018, 08:36
@Lisa_Song: To sporo wyjaśnia, w mojej rodzinie tarczyca siadała jedna za drugą... O ile zwykle jod jest zdrowy dla organizmu, to to się nieco zmieniło po Czarnobylu. Tak, skutki widać do dziś.
Odpisz
17 października 2018, 08:37
@chupacabra001: Och...Dziękuję za uświadomienie c:
Odpisz
17 października 2018, 08:43
@Lisa_Song: Spoko, do usług
Odpisz
17 października 2018, 08:22
q ja mam tak że ch*j nie tyje i je**ć was szystkich grubasy
Odpisz
17 października 2018, 08:04
O,ja tak mam, czasami chudne od wypróżniania
Odpisz
2 października 2018, 19:09
To jest zbyt OP
Ja na przykład tyje od samego patrzenia na jedzenie
Odpisz
16 października 2018, 21:47
@Janos: Jestem na diecie i za wiele to nie daje ale gdy tylko ugryrze kebsa raz do roku to +5 do wagi
Odpisz
16 października 2018, 21:48
@Ravin: Mam tak samo :( Łączmy się
Odpisz
17 października 2018, 07:54
@Janos: Spoko ja przejdę obok cukierni i wiadomo pachnie fajnie, a nagle
JEB
+10 do wagi
Odpisz
16 października 2018, 21:50
Mam taką koleżankę, która wpi***ala codziennie w szkole czekoladę, czipsy itp. Żre tyle, ile ja nie zjem w ciągu dnia, a jest płaska jak decha, szczególnie na brzuchu. Czy mam prawo w niej tego nienawidzić? :)
Odpisz
16 października 2018, 22:19
@LidkaskaPL: Tak
Odpisz
17 października 2018, 06:24
@LidkaskaPL: mój kolega codziennie w szkole je dwa 7daysy albo 3 pączki (na zmianę przynosi) wypija Tymbarka i jest chudzielcem, ćwiczy jedynie na wfie
Odpisz
17 października 2018, 01:16
Ja chce przytyc 78kg mam a chce 90 :_:
Odpisz
16 października 2018, 22:07
Deski
Odpisz
16 października 2018, 21:34
To jest na dłuższą metę wkurzające. Wazę o 10 kg za mało, staram się jeść jak najwięcej, ale i tak nie tyję. Jeśli już to może 2 kg przez miesiąc, a i tak często mi Się to wacha.
Odpisz