Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Deal życia
Najbardziej realistyczny spośród modów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Z klasą się trzeba urodzić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 października 2018, 00:53
ja lubie te memy ale rasizmu nie
Odpisz
17 października 2018, 20:00
czm teraz jest taki hype na kuce z bronksu jak to ma 4 lata powie mi ktoś??
Odpisz
17 października 2018, 20:54
@mikusXD26: najnowsza część ma dwa miesiące
Odpisz
18 października 2018, 16:47
@Avamq: nie prawda
Odpisz
18 października 2018, 18:09
@mikusXD26: Właśnie że prawda
Odpisz
18 października 2018, 21:00
@Avamq: no chyba twoja stara
(sorry za lekki shitstorm)
Odpisz
17 października 2018, 17:16
Prawda. For Honor instalowało mi się 23 godziny
Odpisz
17 października 2018, 17:43
@SamurajSonia: To co to za gra????
Odpisz
17 października 2018, 18:40
@BetonowyMur: Nie wiem, nie chce odpalić. Ale w sumie wyszło koło 100GB
Odpisz
17 października 2018, 21:48
@SamurajSonia: Gigant a nie gra, pewnie kombajnem grasz
Odpisz
17 października 2018, 23:14
@BetonowyMur: Do kombajnu mu daleko ale 1TB ma
Odpisz
17 października 2018, 19:20
Kiedy w twojej szkole cały czas mówią tekstami z Kuców z Bronksu, że aż tobie się już znudziły
Odpisz
Edytowano - 17 października 2018, 15:10
dysk SSD i nie ma lipy
Odpisz
17 października 2018, 17:13
@NightShadePL: nie ma lipy, tylko sosna.
Odpisz
17 października 2018, 15:23
Odpisz
17 października 2018, 15:42
@Ketjow08:
Odpisz
17 października 2018, 16:24
@Ketjow08: Czemu jestem dla ciebie debilem?
Odpisz
17 października 2018, 16:25
@Ketjow08: Jest to śmieszne bo jest to głupie.
Odpisz
17 października 2018, 16:32
@Ketjow08:
Odpisz
17 października 2018, 17:04
@Ketjow08: no i w końcu ktos nie bal sie powiedzieć prawdy
Odpisz
17 października 2018, 19:02
@Szymixxx: chodźcie jest debata
Odpisz
18 października 2018, 12:59
@Ketjow08: Widać , że muszę zamienić z tobą słowo
Odpisz
Edytowano - 18 października 2018, 22:41
@Ketjow08: Nie śmiałbym postawić stwierdzenia, że to humor dla takich ludzi, ale tacy się za to akurat zabrali ostatnio i, jak każdy większy fandom, psują to, zajdeżdżając do porzygu
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2019, 11:45
@Ketjow08: racja masz racje, ta rakowa bajka jest dla zjebów
Odpisz
17 października 2018, 15:08
Ja lubje szypko
Odpisz
2 października 2018, 19:47
A ja lubje szypko
Odpisz
2 października 2018, 19:48
@PanDyrektor: A ja lubje WOLMO
Odpisz
2 października 2018, 19:51
@qaz123: Hej kuce, co robicie?
Odpisz
2 października 2018, 19:52
Hoć jest debata
Odpisz
2 października 2018, 19:58
@qaz123:
Odpisz
2 października 2018, 20:18
@WielkiSpod:
Odpisz
2 października 2018, 21:54
@qaz123: Dziunia nie jesteś moim szefem
Odpisz