Rzeczywistość jest zgoła inna
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Przerwa na herbatkę
To by wystarczyło
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 października 2018, 17:45
Lepsza wersja. (:
Odpisz
18 października 2018, 16:37
@Ether: wybieram KONIEC
Odpisz
4 października 2018, 14:25
Ale bym sobie pospał tak co najmniej 6 godzin
Odpisz
Edytowano - 4 października 2018, 14:44
@Mordzioo: To idź spać wcześniej no chyba że chory jesteś na coś.
Odpisz
4 października 2018, 15:39
@ToFFeXPL: ta... na wstawanie rano
Odpisz
4 października 2018, 15:46
@ToFFeXPL: Myślisz że da się tak w moim wieku? Musze się uczyć do późna w nocy i wstawać max 6 rano
Odpisz
4 października 2018, 16:27
@Mordzioo: A w jakim wieku jesteś
Odpisz
4 października 2018, 16:46
@ToFFeXPL: 16 lat
Odpisz
4 października 2018, 16:57
@Mordzioo: Jakim cudem masz dużo nauki? Do jakiej ty szkoły chodzisz
Odpisz
4 października 2018, 17:04
@ToFFeXPL: Do liceum, pytasz się jakim cudem? A takim że na liceum zależy to na jakie studia pójdę, a d studiów w większości zależy moja przyszłość. Wiem ze ty jako 14 latek który prawdopodobnie chodzi do 8 klasy nie wiesz co to znaczy dużo nauki, ale spróbuj zrozumieć że życie po podstawówce nie jest tak kolorowe a nauka jest ciężka.
Odpisz
4 października 2018, 17:27
@Mordzioo: ile masz egzaminów w tygodniu mniej więcej?
Odpisz
4 października 2018, 18:06
@Yasu_Tori: W tym tygodniu miałem 3 sprawdziany i 5 kartkówkek + 2 razy byłem pytany
Odpisz
Edytowano - 4 października 2018, 21:48
@Mordzioo: a ogólnie? średnia? bo jak tak to ja będąc w 8 klasie też miałam na początek roku coś w ten deseń. teraz są. próbne więc na chwilę wychamowali.... nie dramatyzujmy też może... najważniejsze to wiedzieć w czym trochę bardziej odpuścić, a w czym zakuwać... koksem ze wszystkiego być się nie da.. i być się nie opłaca
Odpisz
18 października 2018, 08:29
@Mordzioo: I na ch*j komu to liceum xddd
Odpisz
18 października 2018, 08:55
@Mordzioo: Jestem w jednym z lepszych technikum w Polsce i mam 18 lat i zadam ci proste pytanie. Co ty pie**olisz?
Odpisz
18 października 2018, 15:05
@Lekki69: jeśli się w podstawówce olewało to trzeba nadrabiać, sam tak mam
Odpisz