Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Ładne rzeczy
Płać pan
Można, tylko trzeba wstawać rano
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 października 2018, 23:30
Odpisz
7 października 2018, 21:20
@MrocznyK:
Odpisz
7 października 2018, 21:46
@HusariaTV:
Odpisz
8 października 2018, 18:01
@MrocznyK: mam spanko
Odpisz
9 października 2018, 09:47
@MrocznyK:
Odpisz
9 października 2018, 15:56
@Shocke_:
Odpisz
9 października 2018, 16:34
@MrocznyK:
Odpisz
14 października 2018, 13:31
@HusariaTV: dziunia nie jesteś moim szefem
Odpisz
23 maja 2020, 13:47
@MrocznyK:
Odpisz
23 maja 2020, 14:18
@kamil2506: lol odkop
Odpisz
4 października 2018, 21:55
Starczy bo będę mieć zakwasy jutro
Odpisz
4 października 2018, 22:06
@SecretGirlx3: ja mam teraz z wczorajszego treningu
Odpisz
7 października 2018, 17:55
@szalonememe: No przykre
Odpisz
7 października 2018, 18:52
@Mastilia: xD co ja napisałem wtedy
Odpisz
7 października 2018, 18:55
@Mastilia: sory że musiałaś patrzyć na moje spie**olenie *zamyka się w piwnicy i barykaduje przejście*
Odpisz
7 października 2018, 19:07
@szalonememe: Ok?
Odpisz
7 października 2018, 21:45
@szalonememe: Minęły dopiero 3 dni...
Odpisz
7 października 2018, 21:54
@d0wek: tak, ale zawsze czuję że kiedyś byłem spie**olony, jestem spie**olony i będę spie**olony
Odpisz
7 października 2018, 22:27
@szalonememe:
Odpisz
8 października 2018, 01:12
@szalonememe: co jest spie**olonego w tym ze napisales o zakwasach po treningu?
Odpisz
8 października 2018, 11:00
@Bakusiekk: to trochę tak jak bym się chwalił tym że chodzę na crosfit był wege i studiował prawo
Odpisz
8 października 2018, 12:35
@szalonememe: Dobrze że to dostrzegłeś
Odpisz
9 października 2018, 20:45
@szalonememe: nadal nie rozumiem co jest złego w pisaniu o zakwasach po treningu
Odpisz
9 października 2018, 21:00
@Bakusiekk: Że po treningu, że chodzi na siłownię, chwalenie się, zakwasy podkreślają ciężki trening.
Odpisz
9 października 2018, 21:09
@Jarzebina5: Zakwasy bardziej podkreślają nieumiejętność poprawnego oddychania przy ćwiczeniach oraz zły rytm ich wykonywania
Odpisz
9 października 2018, 21:36
@Mastilia: Może masz rację, nie znam się za bardzo na tym, osobiście kiedyś miałem zakwasy teraz już w ogóle ich nie dostaję.
Odpisz
9 października 2018, 23:09
@Jarzebina5: a czyli po prostu jejakow boli anus jak ktos powie ze chodzi na treningi a nie siedzi przed kompem calymi dniami jak oni. to niezla stronka poggers
Odpisz
9 października 2018, 23:12
@Bakusiekk: Niezła stronka, sam się do tego przyznał bo takie zachowanie to jest szukanie atencji, inni jejacy też mają życie, ale się tym nie chwalą lmfao
Odpisz
9 października 2018, 23:33
@Jarzebina5: imo to po prostu napisal cos na temat a nie szukal atencji
Odpisz
9 października 2018, 23:45
@Jarzebina5: w sumię to chyba w tej sytuacji naprawde szukałem atencji, bo mnię nic wtedy nie nalierdalało, tylko se tak z czapy napisałem xD. Co mi w tym czerepie siedzi to pan bóg nawet nie wie
Odpisz
10 października 2018, 00:21
@szalonememe: Do ciebie nie mam problemu jak coś
Odpisz
10 października 2018, 00:22
@Bakusiekk: Jednak strzałki w dół za coś dostał, nieprawdaż?
Odpisz
10 października 2018, 15:39
@Jarzebina5: chyba nigdy nie zrozumiem tej strony, jakos ziemniaka czy jak tam ten przegryw sie nazywa nikt nie hejtowal za szukanie atencji i pisanie pod kazdym memem jakichs glupot
Odpisz
10 października 2018, 15:55
@Bakusiekk: Jeśli Ci chodzi o Polskiego_Ziemnioka, to nie masz racji bo jest uważany za jednego z największych atencjuszy rotfl
Odpisz
10 października 2018, 19:12
@Jarzebina5: zawsze mial pozytywne oceny pod komentarzami takze nie wiem ocb i tak go nie lubie tego grubasa
Odpisz
10 października 2018, 19:35
@Bakusiekk: Otóż często miał sporo negatywnych opinii
Odpisz
10 października 2018, 20:18
@Bakusiekk: I otóż i tak jest atencjuszem
Odpisz
8 października 2018, 21:40
CO za napisanie xd dostałem 3 strzałki w doł
Odpisz
7 października 2018, 20:35
ja nie mogę to działa schudłem 5 kilo przy 1 godz pozdrawiam naprawdę
Odpisz
7 października 2018, 18:40
Właściwie nawet tych nie chce mi się robić
Odpisz
7 października 2018, 18:38
dietetycy go nienawidzą!
Odpisz
7 października 2018, 18:29
xd przetłumaczone
Odpisz
8 października 2018, 15:58
@ASIMOV: Co w tym śmiesznego?
Odpisz
7 października 2018, 17:42
Ej no czemu jak ja klikam tutaj na na lewą stronę to odświeża tutaj lub na prawą, żeby przejść na inny obrazek XD
Odpisz
4 października 2018, 22:21
niech zgadnę... działa tylko na apce i chodzi o to że podwójnym kliknięciem się zoomuje a następnymi 2 oddala?
Odpisz
5 października 2018, 00:01
@stalamed: otóż to
Odpisz
7 października 2018, 17:27
@stalamed: Działa jeszcze lepiej jak pobierzesz
Odpisz
7 października 2018, 17:18
Świetne! Właśnie zrobiłam 1000 pompek!
Odpisz
4 października 2018, 23:15
xD
Odpisz
5 października 2018, 00:02
@Ferikusu: Bardzo kreatywny komentarz
Odpisz
5 października 2018, 12:50
To moja reakcja na ten obrazek
Odpisz
4 października 2018, 22:59
Fajne na nudy
Odpisz
4 października 2018, 22:58
Ku*wa, wszystkie laski są moje...
Odpisz
4 października 2018, 22:08
coś mi nie działa...
Odpisz
4 października 2018, 22:34
Uuuuuuuu
Odpisz
4 października 2018, 22:13
kisnę
Odpisz