memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
10 października 2018, 17:31
Wczoraj tak rozlałem barszczyk w szkole.
Odpisz
10 października 2018, 11:50
RoZWaLiŁ SySTeM
10 października 2018, 11:19
nie było takiego mema...
7 października 2018, 08:16
Nie wylejesz herbaty, jeśli zalejesz do połowy >__>
10 października 2018, 08:45
my się chyba nie znamy zawodowy wylewacz herbaty, miło mi
7 października 2018, 07:59
Ja zawsze niose ją specjalnie powoli i trzęsie mi się ręka
Edytowano - 7 października 2018, 06:16
ch*** *
Edytowano - 6 października 2018, 23:57
NIGDY nie wylałem ani kropelki herbaty, ale kwas to co innego.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież10 października 2018, 17:31
Wczoraj tak rozlałem barszczyk w szkole.
Odpisz
10 października 2018, 11:50
RoZWaLiŁ SySTeM
Odpisz
10 października 2018, 11:19
nie było takiego mema...
Odpisz
7 października 2018, 08:16
Nie wylejesz herbaty, jeśli zalejesz do połowy
>__>
Odpisz
10 października 2018, 08:45
my się chyba nie znamy
zawodowy wylewacz herbaty, miło mi
Odpisz
7 października 2018, 07:59
Ja zawsze niose ją specjalnie powoli i trzęsie mi się ręka
Odpisz
Edytowano - 7 października 2018, 06:16
ch*** *
Odpisz
Edytowano - 6 października 2018, 23:57
NIGDY nie wylałem ani kropelki herbaty, ale kwas to co innego.
Odpisz