Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Przypałowo
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Phi!
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 października 2018, 11:16
W czwórce będę robić najbardziej nienormalne postacie żeby śmiać się z nich podczas cutscenek
Odpisz
7 października 2018, 16:09
@PanFoka: jest taniec z fortnite ;_;
Odpisz
7 października 2018, 16:12
Serio?
Odpisz
7 października 2018, 16:54
@PanFoka: gdy wygrasz i jesteś na ekranie głównym możesz sobie ustawić jakąś emotke to jest taniec z fortnite
Odpisz
7 października 2018, 19:18
Odpisz
7 października 2018, 19:53
@PanFoka: sry za jakość ale nigdy nie korzystam z komputera do przeglądania jeja, a tak było szybciej
Odpisz
7 października 2018, 19:58
Ech...
Odpisz
7 października 2018, 19:59
To jakaś plaga te tańce
Odpisz
7 października 2018, 20:21
@PanFoka: to jest tragedia
Odpisz
7 października 2018, 21:56
Szczerze to jeszcze nie zagrałem ale jestem pewien że to świetna gra
Odpisz
7 października 2018, 21:56
Pobiera się drugi raz od wtorku (6 dzień) przez błąd i zagram jutro
Odpisz
7 października 2018, 22:09
@PanFoka: jest genialna! ja będę miał za 2 tygodnie najpóźniej
Odpisz
7 października 2018, 22:10
No to dzień w szkole będzie mi się dłużyć
Odpisz
7 października 2018, 22:14
Nie wiem dlaczego ale najbardziej obawiam się radia. Nie błędów, złej optymalizacji, złej sztucznej inteligencji tylko piosenek w radiu :/
Odpisz
7 października 2018, 22:15
@PanFoka: mi te całe 2 tygodnie...
zastanawiałem się czy nie kupić zamiast tego AC Odyssey na PS4, ale wsm to bracia którzy też chcą FH4 dołożyli się
Odpisz
7 października 2018, 22:16
@PanFoka: tak, akurat w 3 części zdarzały się fajne kawałki, tak w 4 z tego co widzialem to trochę słabo
Odpisz
7 października 2018, 22:16
@PanFoka: wykupili pewnie licencje na auta a na piosenki nie starczyło hajsu xD
Odpisz
7 października 2018, 22:17
Z 2 i 3 pamiętam wszystkie kawałki a tych jeszcze nie słyszałem
Odpisz
7 października 2018, 22:17
Szkoda że nie będzie toyoty i mitsubishi
Odpisz
7 października 2018, 22:18
@PanFoka: skody tez nie, a mogliby dodać
peel jest zajebisty xDD
Odpisz
7 października 2018, 22:19
Na dragi w s1
Odpisz
7 października 2018, 22:19
Teraz czekać na passata b5
Odpisz
10 października 2018, 17:23
tylko że epic nie wymyśliło tego tańca tylko back pack kid
Odpisz
10 października 2018, 18:17
No w ch*j straszne że jest taniec z fortnite'a... Serio tak was to boli? Te tańce i tak nie zostały wymyślone przez epic games tylko wzięte z prawdziwego życia
Odpisz
10 października 2018, 19:13
@Mr_Quicky: prawda
Odpisz
10 października 2018, 22:08
@Mr_Quicky: dobra, ale widzac ten taniec prawie wszyscy widzą fortnite, a ja mam ból dupy o to ze FH4 aż tak nisko upadła żeby brać ten taniec. Nie ważne kto zapoczątkował tę karuzelę gówna, ale Epic bardzo ja rozprzestrzeniło
Odpisz
10 października 2018, 23:44
@PanFoka: z tego co juz wiem to prawie wszystkie pieosenki z fh3 zostaly i nawet radia sa te same co byly typu base arena czy radio gdzie bardzo czesto lecialo x gonna give it to ya a pozatym podoklejane kilka piosenek plus chyba nowe radio.
Odpisz
11 października 2018, 06:57
Jezu ale bóldupisz o ten taniec. Taniec Drake'a "hotline phone" czy jakoś tak, też ci przeszkadza bo to czysty mem? Szczerze rozumiem zarzenowanie dabem, ale nie tymi tańcami
Odpisz
11 października 2018, 07:01
mi się jednak nie kojarzy z fortnitem
Odpisz
12 października 2018, 23:57
@Mr_Quicky: na każdym kroku widzę dzieci które tańczą taniec z fortnite.
To wkurza.
Odpisz
10 października 2018, 17:11
Mam nadzieję, że chociaż mają AE86, przecież to podstawa dobrej gry
Odpisz
10 października 2018, 17:13
Brak toyoty w grze ;-;
Odpisz
Edytowano - 10 października 2018, 17:13
Mitsubishi też nie ma
Odpisz
10 października 2018, 17:46
@PanFoka: co za źli ludzie, dobrze, że gram w trójkę.
Odpisz
10 października 2018, 17:52
to była decyzja toyoty i mitsubishi. Toyota np. wydała oświadczenie, że nie chcą promować niebezpiecznej jazdy.
Odpisz
10 października 2018, 17:57
dziwny ten tok ich myślenia, przez 3 części nie mieli nic przeciwko temu
Odpisz
10 października 2018, 18:10
Też mam ale pobieram już 4
Odpisz
10 października 2018, 18:35
@PanFoka: na peceta?
Odpisz
10 października 2018, 20:11
Tak
Odpisz
10 października 2018, 20:37
Ktoś kiedyś w trójkę coś?
Odpisz
10 października 2018, 20:57
@LucjanFeuerstein: Też mam na pc
Odpisz
11 października 2018, 17:12
@PanFoka: ja mam 3 na xbox one
Odpisz
11 października 2018, 17:25
Ano ja też mam na iksowym pudełku
Odpisz
10 października 2018, 19:18
czy tylko ja nigdy nie grałem w FH
\___________________________/\___________________________/ <------- zamykane pudło na hejty
Odpisz
10 października 2018, 19:50
@kacp80: ja gralem w demo fh4
Odpisz
10 października 2018, 20:51
@kacp80: Też nie grałem
Odpisz
11 października 2018, 06:55
@kacp80: Moja pierwsza forza to właśnie horizon 4, kupiłem na kompa bo xbox'a nie mam a gra jest zajebista
Odpisz
10 października 2018, 18:46
kiedy microsoft robi jakieś promocje ? bo nie wiem czy czekać czy kupić teraz
Odpisz
10 października 2018, 18:14
I to się szanuje
Odpisz
10 października 2018, 18:00
Czekaj z jakiego windowsa?I co to za emotka na końcu?
Odpisz
7 października 2018, 08:51
Mamy też dźwięk zamykania Windowsa XP jako klakson.
Odpisz
7 października 2018, 16:09
@hububomba: musze go sobie kupić
Odpisz
7 października 2018, 11:14
Forza Horizon 4 to najlepsza gra wyścigowa wszechczasow..
Change my mind
Odpisz
7 października 2018, 11:21
Zgadzam się
Odpisz
7 października 2018, 16:04
dotychczas
Odpisz
7 października 2018, 16:08
@Misieeek04: wcześniej była to cześć 3 serii, jednak w 4, chociaż mechanika ta sama, to dodano wiele nowych opcji, aut, nowa mapa, pory roku
Zauważyłem również usprawnienie optymalizacji liczby FPS, w FH3 na średnich miałem max 40, a tutaj na wysokich stałe 30..
i lepiej mieć stałe 30 niż skaczące 40,50,30
Odpisz
Edytowano - 7 października 2018, 08:56
*płacze*
Odpisz
7 października 2018, 11:15
@Misieeek04: *klepie po ramieniu*
Odpisz
7 października 2018, 08:38
To jest piękne
Odpisz