Dobrze wykorzystam ten czas
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Dobrze czasem się oderwać
Dwa oblicza
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Cóż za brak szacunku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lutego 2019, 14:44
Pobrałem to młodszej siostrze na telefon jak mnie prosiła o kilka piosenek
Odpisz
16 października 2018, 07:32
chodzi o youtube bo na
Odpisz
7 października 2018, 09:38
połowa ludzi widzących tego mema *otwiera chrome'a*
Odpisz
14 października 2018, 17:31
@ASIMOV: Druga połowa otwiera mozzille, operę lub safari
Odpisz
14 października 2018, 22:47
@Dratewek:
Odpisz
14 października 2018, 17:53
Wchodzę w Maksa
Odpisz
14 października 2018, 17:19
wchodze w acta
Odpisz
14 października 2018, 16:40
jednak nie dotrwa
Odpisz
7 października 2018, 11:36
"OC w Axa" w osu
Odpisz
14 października 2018, 15:57
@GoldenSkull: o nie. To film zelusia.
Odpisz
7 października 2018, 09:17
OC AXA
Odpisz
7 października 2018, 09:23
@Jasnowidz: OC AXA
OC AXA
OC AXA
pan też ćwiczy
Odpisz
7 października 2018, 09:32
*OC w AXA
Odpisz
14 października 2018, 15:21
Poce w AXA koce w AXA chodze w AXA pan tez cwiczy. Inaczej sie nie da uslyszec po kilku minutach.
Odpisz
14 października 2018, 15:06
Dlatego mam problem z zaufaniem.
Odpisz
7 października 2018, 13:39
Przegapisz 8 sekund
Odpisz