Czy tylko mnie to wygląda na śmiertelnie niebezpieczne?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Deal życia
Pilne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 października 2018, 15:58
weź tym Ku*wa coś transportuj
Odpisz
13 października 2018, 19:07
według mnie to jest strasznie niebezpieczne głupota ludzi nie zna granic i na pewno znajdzie się jakiś smieszek któremu taka winda polamie kark
Odpisz
13 października 2018, 19:43
@rypka_plum: prawdopodobnie z jego winy, a sama winda w sobie wygląda na bezpieczną
Odpisz
13 października 2018, 20:50
@rafiki56: bezpieczna? powiadasz Ale ona ma być bezpieczna w takim stopniu żeby nawet jakby się chciało zrobić sobie krzywdę to żeby się trzeba było trochę nagimnastykowac
Odpisz
13 października 2018, 21:16
@rypka_plum: szczerze jestem z tych co wolą żeby selekcja naturalna sama zadziałała na debili, ale skoro kotś mówi że to jest dalej niebezpieczne to pewnie tak jest
Odpisz
13 października 2018, 21:26
@rafiki56: A co w przypadku emerytów, osób niepełnosprawnych, ludzi pod wpływem alkoholu i dzieci? Niektórym z wyżej wymienionych przejście 2 metrów zajmuję minutę, w przypadku windy która się nie zatrzymuję wypadek to tylko kwestia czasu.
Odpisz
14 października 2018, 08:46
@kuba1996: Ja to widzę tak że emeryci i niepełnosprawnie sami ocenią czy dadzą radę czy nie, a w przypadku dzieci no to trzeba pilnować.
Odpisz
14 października 2018, 14:50
@rafiki56: *nie żeby w takich miejscach były również zwykle i normalne windy*
Odpisz
14 października 2018, 08:36
ooooo :3 ......ale ch*jowe jak osoby starsze mają do ku*wy nendzy tym jeździć??? albo niepełno sprawni, ludzie na wózkach
Odpisz
14 października 2018, 01:46
Jechałem taką windą, fajna sprawa
Odpisz
7 października 2018, 23:30
Spróbuj wjechać wózkiem
Odpisz
7 października 2018, 23:31
@Misieeek04: Próbować możesz, dwa razy nóg ci nie urwie
Odpisz
7 października 2018, 23:46
@EWIPS: chyba że pojedyńczo
Odpisz
14 października 2018, 00:17
@EWIPS: Po co ci nogi skoro jeździsz na wózku ??
Odpisz
13 października 2018, 22:33
W podobny sposób transportowano górników na powierzchnię
Odpisz
13 października 2018, 20:55
Byłem przy takiej windzie która była użytkowana. Znajduje się ona w duńskim parlamencie, i używają jej duńscy politycy na codzień
Odpisz
13 października 2018, 19:01
jaki jest cel tej "windy"?
Odpisz
13 października 2018, 19:24
Taki jak zwykłej. Podobno w PRL były popularne
Odpisz
8 października 2018, 06:50
Zrobiłem to w minecraft
Odpisz
8 października 2018, 11:16
@TimekPL123: ucz mnie mistszu
Odpisz
13 października 2018, 18:08
@TimekPL123: a dowodzik jest?
Odpisz
7 października 2018, 23:51
dość ryzykowne rozwiązanie, co jeśli jakiś patus podczas zjeżdzania sobie pomyśli "a co sie stanie jak wysunę rękę poza winde??"
Odpisz
8 października 2018, 00:30
@remigiuszkam8: to jeden patus mniej
A przynajmniej jedna któraś patusa mniej
Odpisz
13 października 2018, 18:06
@Misieeek04: Śmiechłam
Odpisz
8 października 2018, 00:28
To jest w ch*j niebezpieczne.
Odpisz