Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Młodzi gniewni
Nie znoszę kleszczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 maja 2018, 15:00
Wielu mężczyzn bo się pająków. Również wiele kobiet się ich nie boi.
Odpisz
10 października 2015, 20:53
Gdyby nie kobiety, pomarlibyście z głodu i smrodu.
Pamiętajcie o tym drodzy faceci!
Odpisz
15 lipca 2013, 07:47
Nom, fakt. Za bardzo kocham pająki, nie miałabym serca ich zabijać ._.
Odpisz
2 czerwca 2013, 13:32
Sama zabijam pająki;P
Odpisz
3 czerwca 2013, 20:34
@Olka72411: gratuluję odwagi -.-
Odpisz
Edytowano - 3 czerwca 2013, 21:32
@KlauDusSia666: Bo ty jej nie masz??^^
Odpisz
4 czerwca 2013, 13:16
@Olka72411: a ty masz rozum?
Odpisz
6 czerwca 2013, 13:38
@KlauDusSia666: Na pewno większy niż twój;) Ponieważ jak piszesz zdanie zaczynasz od dużej litery. Na przyszłość;)
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2013, 19:27
@Olka72411: Zdanie kończy się kropką :P.
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca 2013, 14:59
@KlauDusSia666: Wow! Ale jesteś bystra całkiem jak woda z kibla;). A ty popatrz na swoje wcześniejsze komentarze.
Odpisz
2 czerwca 2013, 13:33
Ogólnie w świecie zwierząt nie ma łowcy który nie byłby ofiarą np. Tarantula jest ofiarą Hornetu(nie wiem czy na pewno tak się nazywa).A te malutkie chudziny które u nas są to naprawdę nie wiem jak można ich się bać.One boją się nas,bo przyznajmy,że każdy by się bał olbrzymiego(dla pająków)potwora.
Odpisz
2 czerwca 2013, 18:00
@Stasiek121: Hornet to po prostu szerszeń.Słownik nie gryzie.
Odpisz
3 czerwca 2013, 15:11
@Sauron: Zapomniałem o tej opcji
Odpisz
2 czerwca 2013, 22:13
Ja nie mam problemu z pająkami. Mój kot je pająki.
Odpisz
2 czerwca 2013, 06:40
Tsa jasne ja mam w domu kilka pająku bo brat lubi pająki i nie zawsze prawda...
Odpisz
2 czerwca 2013, 09:25
@Gabisianr1: Na wolności czy w terrarium?
Odpisz
2 czerwca 2013, 12:42
W lodówce...
Odpisz
2 czerwca 2013, 12:59
@Ostry0014: Niektórzy nie wsadzają pająka do terrarium...
Odpisz
2 czerwca 2013, 13:23
Na przykład ciebie
Odpisz
2 czerwca 2013, 13:33
moja ciocia ma na wolości w pokoju 2 skorpiony...żywe
Odpisz
2 czerwca 2013, 13:42
@KlauDusSia666: Ma farta że jej nie ukąsiły czy co tam skorpiony robią.
Odpisz
2 czerwca 2013, 13:50
ja jednego nawet dotknęłam...nic mi nie zrobił
Odpisz
Edytowano - 2 czerwca 2013, 15:22
@KlauDusSia666: Ciekawe, jak te skorpiony oswoili. :D
Odpisz
3 czerwca 2013, 06:59
nwm ale jakoś je oswoili bo te skorpiony stoją w bez ruchu ale widać żę oddychają a czasem się ruszą
Odpisz
3 czerwca 2013, 17:17
@KlauDusSia666: Leniuchy :P
Odpisz
3 czerwca 2013, 20:33
:P
Odpisz
2 czerwca 2013, 13:13
Szczerze?Wolę pająki.
Odpisz
2 czerwca 2013, 09:04
Ja się pająków nie boję
Odpisz
2 czerwca 2013, 11:12
@Mika444: Bo tu gdzie mieszkamy nie ma dużych pająków, ale bez nas one do nas przyjdą! I co w tedy? ;P
Odpisz
2 czerwca 2013, 11:31
@rakso132: Moja kolezanka ma ptaszniki, słodkie są :)
Odpisz
2 czerwca 2013, 11:52
@Mika444: Zwracam honor. ;P
Odpisz
2 czerwca 2013, 11:25
święta prawda :D
Odpisz
2 czerwca 2013, 11:03
Tia pewnie a ja się strasznie boję pająków. Do tego stopnia, że jak jakiegoś widzę, biorę go na rękę i daję na pole. Na serio one są straszne. -.-
Odpisz