Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Powodzenia
Totalnie
Dobrze czasem się oderwać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 maja 2020, 20:17
40 są dla amatorów. Prawdziwi hakerzy czytają 500 w mniej niż 2 tygodnie
Odpisz
Edytowano - 21 października 2018, 11:20
Współczuje im jak będą czytali Pana Tadeusza
Odpisz
19 lutego 2019, 13:42
@patryko1234: ja przeczytałem wczoraj, ominęła mnie kartkówka akurat xd
Odpisz
20 października 2018, 22:36
Oskar i pani Róża
Odpisz
20 października 2018, 23:03
@Rafik005: najlepsza lektura
Odpisz
20 października 2018, 23:25
@Rafik005: je**c ku*we oskara dobrze ze zdechl /s
Odpisz
Edytowano - 21 października 2018, 03:09
@Sushinator: po co te ,,/s"?
Odpisz
21 października 2018, 09:57
@Rafik005: Mały Książę
Odpisz
21 października 2018, 08:12
nie maródź przecież ,,potop" istnieję
Odpisz
21 października 2018, 02:06
Kamizelka :D
Odpisz
21 października 2018, 00:01
Kiedyś jako jedyny z klasy przeczytałem Quo Vadis mające 421 stron
Sprawdzianu z tej lektury nie było
Ku*wica mocno
Odpisz
20 października 2018, 22:11
Mamy w piątek omawiać Pana Tadeusza i wszyscy w klasie mówią że już kończą itp, naprawdę nikomu się nie chce i coś czuję że poleci pała na pale :D
Odpisz
10 października 2018, 22:30
"Lalka" na kolejny dzień. Zaczepiście.
Odpisz
20 października 2018, 20:02
@korobov: Quo Vadis na poniedziałek
Odpisz
20 października 2018, 20:17
Kamienie na szaniec na poniedzialek
Odpisz
20 października 2018, 20:49
@Sushinator: dziady cz3 na poniedziałek
Odpisz
20 października 2018, 20:51
Pan Tadeusz na tydzień temu
Odpisz
20 października 2018, 22:10
Witam w klubie
Odpisz
20 października 2018, 20:17
*poleja
Odpisz
11 października 2018, 11:32
ja na dzisiaj miałam obejrzeć film
Odpisz
10 października 2018, 23:14
A w internecie nie ma streszczenia
Odpisz
10 października 2018, 22:22
Co to jest polej? Tak teraz się mówi na język polski?
Odpisz
10 października 2018, 22:26
@wetekin: z 2 osoby tak mówiły, Gimpur to wyśmiał i teraz jest to memem. Słabym ale jednak
Odpisz
10 października 2018, 22:27
@Marequel: A Gimper nie wyśmiał ,,majcy"?
Odpisz
10 października 2018, 22:27
@wetekin: poleja też
Odpisz
10 października 2018, 22:39
@wetekin: najpierw "majse"(chyba), a potem hajsy zaczeły z innymi przedmiotami
Odpisz
10 października 2018, 22:27
"poleja"
Odpisz
10 października 2018, 22:27
Polej panie, polej.
Odpisz
10 października 2018, 22:19
W podstawówce to chociaż lektury byly ciekawe
Odpisz
10 października 2018, 22:20
@Polski_Ziemniok: ja mam teraz "zemstę"
ps. mój osobisty rekord to książka "Ziemiomorze" ok 1000 stron w 3 dni
Odpisz
10 października 2018, 22:21
@kub405: zemsta jest zajebistą lekturą, to chyba moja ulubiona
Odpisz
10 października 2018, 22:22
@szalonememe: wole pies który jeździł koleją albo bracia lwie serce
Odpisz
10 października 2018, 22:24
@kub405: Ja miałem Zemstę,teraz czytam "Dziady".
Odpisz
10 października 2018, 22:24
@kub405: jeśli mamy podobne wydanie, to dokładniej 931 stron
Odpisz
10 października 2018, 22:26
@creeper_girl: Ja tam musiałem czytać Pozłacaną rybkę, no i nawet fajna. Ale Pies Który Popi***alał po kraju pociagami, to było cudo miód malina.
Odpisz
10 października 2018, 22:36
@Polski_Ziemniok: pssst, pierwotnym zadaniem lektur szkolnych nie jest rozrywka
Odpisz
10 października 2018, 23:07
@kub405: mój to Złodziejka Książek - około 500 stron w 5 dni
Odpisz
10 października 2018, 23:10
a u mnię chicho wszędzie głucho wszędzie, co to będzie co to będzie
Odpisz
10 października 2018, 23:11
@Polski_Ziemniok: Chłopcy z Placu Broni <3
Odpisz
10 października 2018, 23:16
@TypowyJejowicz: a niech zdycha ten niemeczek
Odpisz
10 października 2018, 23:26
@Polski_Ziemniok: Nie wiem, jak zdałem szkołę z dobrymi ocenami nie przeczytawszy żadnej lektury szkolnej.
Odpisz
11 października 2018, 00:13
@Archeologwinternetach: Ja rzadko czytam. Praktycznie czytałem tylko w klasach 1-4 i teraz ósma, ale tylko niektóre, bo tem test z polskiego na koniec roku jest przeje**ny. Ale w ogóle jaka ironia, bo mówię, że staram się czytać terwz dużo lektur, aby zdać, a powinienem już 3-4 tygodnie temu przeczytać Pana Tadeusza, a jedynie co przeczytałem samowolnie (nie na lekcji) to "Pan Tadeusz".
Odpisz
Edytowano - 11 października 2018, 07:01
@Frutti56: jest nim zniechęcenie ucznia do czytania
Odpisz
11 października 2018, 07:42
@kub405: ja przeczytałem insygnia śmierci podczas jednej jazdy autokarem
Odpisz
11 października 2018, 07:55
@kub405: literatura poważna, dla starszych, inteligentniejszych ludzi.
_LEKTRURY Z PODSTAWÓWKI.
XD
Odpisz
11 października 2018, 08:33
@szalonememe: mój kolega z klasy mówił niemczyk
Odpisz
11 października 2018, 13:49
@Kupahaha: a ja kiedyś mówiłem chinaki na Chińczyków
Odpisz