memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
16 października 2018, 16:36
czemu ten typ się zsikal
Odpisz
16 października 2018, 16:48
@Krecikk2115: że strachu przed włoska policja
16 października 2018, 18:37
@Rafik005: kto by sie tego bał?
16 października 2018, 21:35
@patryko1234: sprzedajemy
16 października 2018, 15:58
Ja bardziej się boję, gdy facetka od matmy ma okres i nie mam pracy domowej.
16 października 2018, 15:46
Najgorzej
Edytowano - 12 października 2018, 14:56
Najgorsze uczucie. Zawsze musze uciekać na rok poza granice.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież16 października 2018, 16:36
czemu ten typ się zsikal
Odpisz
16 października 2018, 16:48
@Krecikk2115: że strachu przed włoska policja
Odpisz
16 października 2018, 18:37
@Rafik005: kto by sie tego bał?
Odpisz
16 października 2018, 21:35
@patryko1234: sprzedajemy
Odpisz
16 października 2018, 15:58
Ja bardziej się boję, gdy facetka od matmy ma okres i nie mam pracy domowej.
Odpisz
16 października 2018, 15:46
Najgorzej
Odpisz
Edytowano - 12 października 2018, 14:56
Najgorsze uczucie. Zawsze musze uciekać na rok poza granice.
Odpisz