Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Północne Węgry
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Szybki jak błyskawica
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 października 2018, 22:00
Kiedyś w autobusie powiedziałam do nieznajomej że podobają mi jej włosy. Jej wzrok w tym momencie mógł zabić, a ja zostałam wyzwana od suk ;-;
Odpisz
15 października 2018, 23:32
@Zwariowanykoteqq: Może uznała to za sarkazm?
Odpisz
16 października 2018, 11:44
@WladcaDemonow: Nie brzmiało to jako sarkazm, myślę że ma po prostu ze sobą problem.
Odpisz
16 października 2018, 16:26
@Zwariowanykoteqq: Co
Odpisz
15 października 2018, 19:02
Ach jak mnie denerwują laski, które jeden mały uśmiech w ich stronę uważają za akt seksistowski lub nawet przyszły gw**** ;_;
Odpisz
15 października 2018, 19:27
@Lisa_Song: Ile znasz takich dziewczyn?
Odpisz
15 października 2018, 19:28
.
Odpisz
15 października 2018, 19:33
Niestety dużo...
Odpisz
15 października 2018, 19:41
@Lisa_Song: Doprawdy? Musisz obracać się w zwariowanym towarzystwie. Opowiedz mi o tym jak reagują na to gdy ktoś się do nich uśmiechnie.
Odpisz
15 października 2018, 20:08
No na przykład kiedyś, gdy szłam z koleżankami to do jednej uśmiechnął się chłopak (na oko 2-3 lata starszy), a ta już w taką panikę jakby normalnie ją rozbierał. Zaczęła się wtedy drzeć, że mu przypie**oli ;-;
Odpisz
15 października 2018, 20:09
@Lisa_Song: A co jak on ją wcześniej zgw*łcił? Wtedy wszystko w jej zachowaniu ma sens.
Odpisz
15 października 2018, 20:14
@WladcaDemonow: Nie wydaje mi się, ona nigdy nie chodziła sama. Zawsze z kimś. Na dodatek mieszkałam wtedy na małej wsi więc no.. Każdy zaułek, każda uliczka była pełna ludzi
Odpisz
15 października 2018, 20:17
@Lisa_Song: Wszystko jest możliwe.
Mała wieś pełna ludzi? xd
Odpisz
15 października 2018, 20:20
@WladcaDemonow: Hel Ci coś mówi? Tam w wakacje jest multum przyjezdnych...
Odpisz
15 października 2018, 20:54
@Lisa_Song: Ta nordycka bogini?
Odpisz
15 października 2018, 21:07
@WladcaDemonow: Ugh. Hel- początek Polski. Wieś otoczona morzem i lasem jak ja to mówię
Odpisz
15 października 2018, 21:10
@Lisa_Song: Jaki początek polski?
Odpisz
15 października 2018, 21:21
@WladcaDemonow: kutaz polski
Odpisz
15 października 2018, 21:30
@WladcaDemonow: Widzisz to czerwone kółko? To właśnie początek Polski
Odpisz
15 października 2018, 21:31
@Lisa_Song: Ale z jakiej racji mówisz na to początek?
Odpisz
15 października 2018, 21:33
@WladcaDemonow: Bo tak to się nazywa...
Odpisz
15 października 2018, 21:35
@Lisa_Song: Dlaczego
Odpisz
15 października 2018, 21:53
@WladcaDemonow: Em... Cóż wiele rzeczy ma początki i końce. Czemu akurat tak to nazwali to nie wiem..
Odpisz
15 października 2018, 22:12
@Lisa_Song: polska nie ma początku
Odpisz
15 października 2018, 22:19
@WladcaDemonow: Ma, pokazywałam przecież...
Odpisz
15 października 2018, 22:22
@Lisa_Song: Nie ma.
Odpisz
15 października 2018, 22:28
@WladcaDemonow: A czemu tak sądzisz?
Odpisz
15 października 2018, 22:41
@Lisa_Song: BO TO TAK BY POWIEDZIEĆ, ŻE NP
A DOBRA CH*J, SZK9DA STRZĘPIĆ RYJA
Odpisz
Edytowano - 15 października 2018, 22:57
@WladcaDemonow: Twój durny bait już nie działa. Więc racja. Szkoda strzępić sobie języka. Bo nie wierze, że możesz być aż tak niedouczony
Odpisz
15 października 2018, 23:10
@Lisa_Song: Ej, ale kultury trochę.
Ja po prostu jestem ekscentryczny.
Uraziłem Cię może czy coś?
A więc polska nie ma końca, ani początku, bo np sznur ma oba, kreska ma oba, nie? A taka plama oleju? Ma początek i koniec? Albo koło? Ja bym powiedział, że nie, ale obstawiam, że stwierdzasz, tutaj tak samo jak w przypadku polski i powiesz, że ma i to kwestia "sporna" i dyskusja nic tu nie da.
Czy coś takiego.
Odpisz
Edytowano - 15 października 2018, 23:15
@WladcaDemonow: Przepraszam.. Nie chciałam byś poczuł się źle. Przesadziłam, wybacz..
Odpisz
15 października 2018, 23:16
@WladcaDemonow: śledzę ten wątek wiec wyslowie sie teraz kulturalnie. Od strony północnej, Polska zaczyna sie od Helu. Wow... tak proste zdanie rozwinięte zostało na taka dyskusję...
Odpisz
15 października 2018, 23:28
@Lisa_Song: Nie no spoko. Nie poczułem się źle przez Ciebie.
Odpisz
15 października 2018, 23:29
@WladcaDemonow: To dobrze..
Odpisz
15 października 2018, 23:30
@Jurekis_: Znaczy niby tak, ale czy to ma sens?
Ogólnie to nie za bardzo chce mi się teraz myśleć.
Ale kurde chyba ma sens.
Odpisz
15 października 2018, 23:32
@Lisa_Song: Ale nie powiedziałaś czy nie uraziłem Ciebie czy coś.
Odpisz
15 października 2018, 23:35
@WladcaDemonow: Em.. No niby nie uraziłeś..
Odpisz
15 października 2018, 23:39
@Lisa_Song: Niby?
Odpisz
15 października 2018, 23:42
@WladcaDemonow: N-nie o to chodzi. Nie uraziłeś mnie.. Po prostu przez tą wymianę zdań czuję się lekko głupia
Odpisz
15 października 2018, 23:46
@Lisa_Song: Czemu? :/
Nie czuj się głupia.
Odpisz
15 października 2018, 23:47
@WladcaDemonow: Em.. Nie chcę o tym mówić ^^
Odpisz
15 października 2018, 23:49
@Lisa_Song: Aha, ok, rozumiem.
Niefajnie jest być ciekawskim :/
Odpisz
16 października 2018, 00:01
@WladcaDemonow: ku*wa nie śpimy dalej dyskusja go! polska nie ma poczatku i co teraz? haha jazda z tematem
Odpisz
Edytowano - 16 października 2018, 00:03
@Bakusiekk: Przeczytaj co jest napisane na tabliczce :3
Odpisz
16 października 2018, 08:04
@Lisa_Song: Skoro Cię denerwują to czemu się z nimi kolegujesz?
Odpisz
16 października 2018, 08:31
Już od dawna nie, ale no. Jeśli ktoś jest dla Ciebie ważny to nawet jeśli Cię denerwuje to i tak chcesz być przy nim ^^
Odpisz
16 października 2018, 06:59
lol, gilf hehe
Odpisz
15 października 2018, 21:48
Nwm co napisać
Odpisz
15 października 2018, 20:25
Dopóki nie przeczytałam do końca przez chwilę miałam zawał. Jednak istnieją jeszcze mili ludzie.
Odpisz
Edytowano - 15 października 2018, 20:19
Bo to jest Polska, w USA co 2 -3 człowiek powie ci, że masz ładną koszulkę a w Polsce popatrzysz się dłużej niż 3sek i już grożą sądem albo dostanie wpie**ol
Odpisz
Edytowano - 15 października 2018, 19:56
Aż się w uśmiechnęłam. Miło się robi na serduszku, gdy ktoś reaguje normalnie, a nie jak zgorzkniała pinda.
Odpisz
15 października 2018, 19:50
pozdrawiam takie dziewczyny :)
Odpisz
15 października 2018, 19:05
Jedyna normalna
Odpisz
15 października 2018, 19:28
@White_Fox: popieram a tak swoją drogą fajny avatar
Odpisz
15 października 2018, 19:37
@lolpandapl: dzięki :)
Odpisz
12 października 2018, 20:14
wyjdź za mnie
Odpisz
15 października 2018, 19:27
@pomada: ty seksistowska świnio! jak możesz tak mówić? to jest gw****!
Odpisz
12 października 2018, 20:32
Po przeczytaniu tego uśmiechnąłem się
Odpisz
13 października 2018, 11:48
@Jasnowidz: Twój uśmiech też poprawi dzień staruszkowi
Odpisz
15 października 2018, 19:24
@Jasnowidz: Wiem że poprawił mi <3
Odpisz
15 października 2018, 19:03
ale ona klamie bo kazdy hlopak gw**ci bije i wyzywa kobiety pewnie to jakas baba co lubi byc bita albo trans prosz enie gadac takich glupot men are trash nie pozdrawiam
Odpisz
12 listopada 2018, 22:50
@gumiadultv4: słaby bait
Odpisz
15 października 2018, 19:02
ciekawe co by zrobił gdyby się do niego uśmiechnął młody chłopak
Odpisz
13 października 2018, 09:39
top 10 anime plot twist
Odpisz