Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Elmario1234

18 listopada 2023, 08:20

To że przej...ła 2 wojne nie znaczy że tak wyglądają ich całą historia.

Avatar R0gu3

28 września 2020, 18:26

Bruh, Francja ma najwięcej wygranych bitew w całej historii wojen, a wojny przegrała ze dwie, trzy? XDD

Avatar stepson

22 października 2018, 23:21

Francja ma bardzo bogatą historię zwycięstw.

Avatar Strex

23 października 2018, 07:14

@stepson: kółko i krzyżyk się nieliczą

Avatar stepson

23 października 2018, 07:19

@Strex: Ale cała historia od średniowiecza do lat 70 XIX wieku już tak. Polska jest gw**cona przez sąsiadów dużo dłużej bo od XVIII wieku (W XVII jakoś sobie jeszcze radziliśmy).

Avatar Ameron

22 października 2018, 22:25

ale nie mieli rzezi u siebie.

Avatar Iphonix

Edytowano - 22 października 2018, 21:35

Ekhem... Battlefield 1dodatek nie przejdą ekhem...

Avatar
Konto usunięte

13 października 2018, 20:02

ekhem...napoleon...ekhem...

Avatar Xdddddslajer3000

13 października 2018, 21:01

napoleon i tak pod koniec przegrał

Avatar
Konto usunięte

13 października 2018, 22:11

@Xdddddslajer3000: Ale prawie wygrał

Avatar Xdddddslajer3000

13 października 2018, 23:00

"prawie"

Avatar
Konto usunięte

13 października 2018, 23:03

@Xdddddslajer3000: Prawie zajął całą europe

Avatar Xdddddslajer3000

13 października 2018, 23:32

ale i tak pokonała go POTĘŻNA ROSYJSKA ZIMA

Avatar
Meme_guy

22 października 2018, 19:49

@Xdddddslajer3000: I Radetzky tam chyba w Austrowęgrzech

Avatar zyl15

13 października 2018, 17:08

Ale w ogólnym rozrachunku wygrali obie wojny. Nie sami ale wygrali

Avatar ptasznik5

13 października 2018, 17:27

@zyl15: i akurat w 2 sie poddali a w 1 wyżynali się z niemcami

Avatar Polish_Soldier

22 października 2018, 19:44

@zyl15: W I wojnie światowej wygrali z pomocą Brytyjczyków i Amerykanów ( pomogła też Rosja odciągając połowę armii Niemieckiej na front wschodni, żeby pomogła armii Austro-Węgierskiej ), a w II wojnie światowej poddali się i pomagali III Rzeszy

Avatar mumia1337

13 października 2018, 22:08

A to nie Niemcy?

Avatar Polish_Soldier

22 października 2018, 19:41

@mumia1337: Mogłyby być, nawet lepiej by pasowały

Avatar WarzywoOSmakuDrewna

22 października 2018, 19:22

Albo "Pomoc sojusznikom"

Avatar MrGig

22 października 2018, 19:34

@WarzywoOSmakuDrewna: zdychaj Iwan

Avatar SongMan

22 października 2018, 19:02

hmmm...WOJNA STULETNIA!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To się nie może nie udać

Można, tylko trzeba wstawać rano

Fajnie że odpowiedzieli

Niezniszczalne

Deal życia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka