W tym kocie jest coś takiego
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nieuczciwa ocena
Ładne rzeczy
Rel
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lipca 2021, 10:52
Gdzie wlasciciel co wetknal mu to w ...
Odpisz
13 kwietnia 2013, 14:14
Taaak, tez bym chciala miec ogon :)
Odpisz
10 czerwca 2011, 18:25
wow
ja tam mam 7,4 cm...
no co mam 10 lat
Odpisz
13 sierpnia 2011, 19:03
@CatKing: CatKing naucz się kultury osobistej
Odpisz
16 kwietnia 2012, 19:43
@CatKing: czyli masz ogon :D :D :D :D
Odpisz
22 kwietnia 2015, 09:52
@Gniotek7: Przecież widzisz że jest kotem
Odpisz
22 kwietnia 2015, 10:59
@SharpNeedle: Nie ma to jak odpisywać na komentarze sprzed 3 lat ._.
Odpisz
22 kwietnia 2015, 16:15
@Gniotek7: jestem archeologiem
Odpisz
30 marca 2016, 00:51
@CatKing: mam 9 i pół i dyche na karku ;_;
Odpisz
22 października 2018, 15:24
@CatKing: wrf ogar
Odpisz
22 października 2018, 18:11
@JaJestemZWami: cicho to było 2 temu (omg byłem nidojebem)
Odpisz
2 listopada 2020, 12:02
@Gniotek7: nie ma to jak odpisywać na komentarze sprzed 5 lat
Odpisz
9 czerwca 2021, 21:09
@CatKing: teraz masz 20 lat
Odpisz
9 czerwca 2021, 22:05
@JestemNormikiem: Właśnie przypomniałeś mi o komentarzu sprzed 7 miesięcy
Odpisz
7 lipca 2011, 12:46
nie zazdraszczam mu ogona
Odpisz
1 maja 2011, 09:47
wszyscy go lubia xDe
Odpisz
31 grudnia 2010, 20:38
zamiast c***a ma ogona
Odpisz
14 grudnia 2010, 16:22
heh 2
Odpisz
3 grudnia 2010, 23:15
DOBRE
Odpisz
3 grudnia 2010, 19:05
ale "jaja" XD
Odpisz
27 listopada 2010, 18:32
luzak 200 to jest ogon
Odpisz
25 listopada 2010, 21:24
5/5
Odpisz
25 listopada 2010, 18:35
to ogon czy wacek?
Odpisz
25 listopada 2010, 17:36
***iste...:))
Odpisz
24 listopada 2010, 14:54
lol fajne 5/5
Odpisz
23 listopada 2010, 16:36
heh
Odpisz