Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kajba

2 stycznia 2022, 09:34

Pierwszy mem związany z anime.

Avatar JaJestemZWami

27 lutego 2021, 16:30

uwu

Avatar Misieeek04

19 maja 2018, 11:41

to bosozoku itasha. jestem specem od stylów tuningu.

Avatar
ZiemiaJestPlaska

9 stycznia 2019, 07:53

@Misieeek04: hejka

Avatar Misieeek04

9 stycznia 2019, 11:48

hejka, co u cb?

Avatar Gryzoniusz

25 grudnia 2015, 17:44

JAPON!

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2012, 21:44

oooo ja pierdziule...

Avatar vxv1000

24 kwietnia 2011, 22:02

chyba z milion wydali na ten tuning

Avatar ghoster

6 marca 2012, 07:12

@vxv1000: Chyba 130 kg plastiku.

Avatar daniel07701

15 listopada 2011, 20:26

ech mój pradziadek lepsze bo te laski nie są anime i są całe gołe

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2011, 20:22

@miken1200: Akurat nie.

Japoński tuning opiera się na postaciach z anime oraz wyselekcjonowanym wyjątkowo napisem jak widać z tyłu. A reszta tuningu jest taka jak u nas tyle że różnica jest ta że nas na to nie stać

Avatar miken1200

3 kwietnia 2011, 02:36

@kumonas: W Japonii mają taką modę na tuning aut poprzez montowanie rur wydechowych wystających na 3 metry w niebo, doklejanie zderzaków jak od kopary, itp.

Avatar kumonas

25 marca 2011, 16:36

czemu japoński niby

Avatar kuba9

28 lutego 2011, 22:10

co to ??

Avatar danieliix

18 stycznia 2011, 10:00

@kris17_kris17_kris17: jaki "fajny" to jest przesada.
To nadaję się na wystawę a potem do rozbiórki.
No chyba, że o wystawę chodzi =]

Avatar kris17_kris17_kris17

12 października 2010, 18:06

tunning fajny ale te obrazki na nim, LoL? ;[

Avatar samurajo

9 czerwca 2010, 17:37

widziałem na yutube ale i tak ***iste

Avatar zniwiarz

13 lutego 2010, 21:22

to nie na nasze polskie drogi..;]

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar koci_pazur
Dodane przez: koci_pazur

To by wystarczyło

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Fajnie że odpowiedzieli

Pilne

Nigdy na to nie wpadną

Za co ta premia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka