Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Traktor_is_back

16 grudnia 2025, 06:50

Nie mam z tym problemu
Jestem homofobem, nie idiøtą
Niech chociaż jedna strona zna się na biologii

Avatar
Konto usunięte

10 listopada 2018, 18:36

"młoda dama" jesteś homozygotą?
Twoi rodzice, to byli bliźnięta dwujajowe!?

Avatar SongMan

15 października 2018, 22:49

co to homozygota?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (18)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (18)
Avatar arenak1111

22 października 2018, 13:10

Poje**lo mi sie po drodze XD

Avatar
Captain_0bvious

22 października 2018, 16:38

@arenak1111: bywa

Avatar
Captain_0bvious

22 października 2018, 00:37

Narodowcy jedzą serek heterogenizowany

Avatar MistycznyPrykacz

21 października 2018, 22:59

Flaga Panseksualistów na prof <3

Avatar Rozmaryn

21 października 2018, 23:36

@MistycznyPrykacz: biseksualistów

Avatar MistycznyPrykacz

21 października 2018, 23:58

@Rozmaryn: kurczę, faktycznie ;-; już sama nie wiem co pisze powinnam iść spać

Avatar rozwalgo

Edytowano - 15 października 2018, 23:20

Jestem heterozygotą, elo

Avatar ToJeAmelinium

Edytowano - 21 października 2018, 19:18

@rozwalgo: a ja jestem hetero sapiens

Avatar XDoge

16 października 2018, 04:10

Nieprzecenialbym ich z tym homo sapiens

Avatar arenak1111

21 października 2018, 19:13

@XDoge: Kiedyś z biolki odpowiadałem i jak babka spytała „Homo sapiens to jaki gatunek?”. No to ja mowię że ludzie to homo sapiens, w tym momencie taki sebek wypi***ala z ławki i mówi ze on nie jest XD

Avatar Windows_10

16 października 2018, 09:28

nie rozumiem co komu przeszkadza czyiś ślub geja pół geja czy niegeja

Avatar
Konto usunięte

15 października 2018, 23:03

#Team_homozygota_recesywna

Avatar
Konto usunięte

15 października 2018, 22:49

narodowiec powinien być tytułem przyznawanym za rozwiązanie super trudnego testu o Polsce

Avatar MineDan

15 października 2018, 22:49

sapiens*

Avatar Ether

15 października 2018, 22:48

*niedopuszczalne...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ikony

Rel

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zdeklasowani znowu

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka