Z pozdrowieniami dla przeciwników GMO
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
No to posłuchane
Trzeba brać osobną torbę
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 października 2018, 20:27
Właśnie obrzydziliście mi banany
Odpisz
24 października 2018, 20:56
@Lawomir234: Za dwa lata zapomnisz, trzymam kciuki
Odpisz
25 października 2018, 07:22
@Noteus: Chyba że za niedługo przyjdzie ktoś z losowych
Odpisz
12 kwietnia 2019, 07:24
@wiedzma102: As you wish.
Odpisz
6 lipca 2019, 13:49
@Polski_Ziemniok: Przybywam!
Odpisz
10 lipca 2019, 11:12
@wiedzma102: ja jestem z losowych i mi się nie podoba
Odpisz
11 lipca 2019, 16:35
@ipencjaseko: też przybywam
Odpisz
19 listopada 2019, 23:17
@wiedzma102: no elo
Odpisz
6 grudnia 2019, 16:46
@wiedzma102: właśnie jestem z losowych
Odpisz
23 marca 2020, 11:17
@Noteus: NIE ZAPOMNI
Odpisz
26 kwietnia 2020, 08:08
@G_gaster: hej
Odpisz
26 kwietnia 2020, 11:03
przyszedłem bo zobaczyłem powiadomienie o kom w wątku i teraz sobie przypomniałem a już zapomniałem i było fajnie
Odpisz
26 kwietnia 2020, 14:13
@ipencjaseko: heh
Odpisz
27 czerwca 2020, 15:26
@Lawomir234: witam
Odpisz
27 czerwca 2020, 19:49
kurdeeeeee czemu
Odpisz
27 czerwca 2020, 19:55
@ipencjaseko: ha
Odpisz
29 czerwca 2020, 16:35
@Lawomir234: no elo
Odpisz
24 lipca 2020, 18:21
@Lawomir234: Oto i ja xD
Odpisz
1 sierpnia 2020, 06:06
@Lawomir234: pamiętasz?
Odpisz
1 sierpnia 2020, 23:45
@jokey: wszyscy pamiętamy
Odpisz
29 sierpnia 2020, 23:43
@Lawomir234: Hej zapomniałeś już?
Odpisz
28 października 2020, 13:48
@Lawomir234: I just gotta tell you what im felling
Odpisz
28 lutego 2021, 00:56
@ipencjaseko: Zapomniałeś?
Odpisz
8 lutego 2022, 13:47
@Lawomir234: tak tylko przypominam, miłego dnia
Odpisz
21 maja 2020, 01:01
Czy jeżeli banan ma dużą ilość nasion, w środku
Czy to go nie kwalifikuje jako jagody?
Odpisz
Edytowano - 27 czerwca 2020, 15:26
@kikocia3: banany są jagodami tak jak pomidory
Odpisz
27 czerwca 2020, 16:05
dziękuję podróżniku z losowych
Odpisz
25 października 2018, 10:45
To zwykły banan, który nie powstał na drodze partenokarpii.
Odpisz
25 października 2018, 13:05
@kamillok111: Też lubię karpie
Odpisz
25 października 2018, 07:59
i co w tym dziwnego?
Odpisz
25 października 2018, 05:09
O F U J
Odpisz
24 października 2018, 22:12
to jeszcze nic
w winogronach bezpestkowych znalazłam pestki
Odpisz
24 października 2018, 21:37
To jeszcze nic. Tak wyglądają pestki ananasa
Odpisz
24 października 2018, 21:56
To jeszcze nic. Tak wygląda Twój avatar
Odpisz
24 października 2018, 21:40
Odpisz
24 października 2018, 21:10
Moje życie juz nie będzie takie same po obejrzeniu tego obrazka.
Odpisz
24 października 2018, 19:13
ten moment kiedy twój światopogląd jest już i tak mocno zachwiany i ktoś pokazuje ci to zdjęcie.
Odpisz
24 października 2018, 19:00
Odpisz
24 października 2018, 18:42
Odpisz
24 października 2018, 18:16
jadłbym
Odpisz
16 października 2018, 15:41
Myślałen że to pleśń
Odpisz
Edytowano - 17 października 2018, 15:07
@qwerty41: myślałem, że to robale ;-;
Odpisz
16 października 2018, 15:55
no tak... i
Odpisz