Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar g_casanova

4 listopada 2018, 19:34

kto z Cieszyna? :D pozdrawiam cieszyniaków i mam nadzieję że głosowaliście na macure

Avatar Redclawface

Edytowano - 5 listopada 2018, 20:43

@g_casanova: Nie.
Macura jest z PISu...

Avatar g_casanova

5 listopada 2018, 20:55

@Redclawface: E tam do takich samorządowych nie ma znaczenia jaka partia. Ważne żeby się nasze miasto rozwijało

Avatar
Konto usunięte

22 listopada 2018, 19:50

@g_casanova: ja tylko z tego samego województwa

Avatar Ilovefutbol

4 listopada 2018, 16:58

*Uderza pięścią w stół* a gdzie jest Polski Lwów

Avatar venomman

Edytowano - 4 listopada 2018, 17:38

@Ilovefutbol: na Ukrainie

Avatar
Commonwealth

4 listopada 2018, 17:45

@venomman: chiałeś powiedzieć Wschodniej Polsce

Avatar misko02

4 listopada 2018, 18:35

@Ilovefutbol: a gdzie niemiecki śląsk?

Avatar StrusPedziwiatr

6 listopada 2018, 07:06

@misko02: We wschodnich Niemczech

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2018, 18:19

@misko02: Tutaj

Avatar Crido

5 listopada 2018, 01:02

Podobnie jest z Gubinem, w który leży na granicy polsko niemieckiej.

Avatar um_ok

18 października 2018, 22:02

Osobiście uważam, że polski Cieszyn jest ładniejszy.

Avatar Leishh

18 października 2018, 22:39

@um_ok: Oczywiście, w naszej części zachowało się więcej zabytków

Avatar Mr_Glass

4 listopada 2018, 17:55

@um_ok: Jak ja byłem w Czeskim Cieszynie to widziałem jedynie 3 sex shopy na jednej ulicy i Wietnamczyków w czerni

Avatar um_ok

4 listopada 2018, 17:57

@Mr_Glass: no tam tak jest
dodatkowo wszystkie te kamienice są okropnie zaniedbane

Avatar ghostarcher

18 października 2018, 23:44

Pozdrowienia z Cieszyna. W sumie z obu, bo dom mam w czeskim, ale wszystko inne mam i robię tylko w polskim

Avatar rozwalgo

18 października 2018, 20:47

To nie Cieszyn, tylko Armenia

Avatar Leishh

18 października 2018, 20:53

Avatar Polalak

4 listopada 2018, 16:17

@rozwalgo: nie armenia
Koniec pie**olenia

Avatar
Konto usunięte

4 listopada 2018, 16:20

@rozwalgo: Przeczytałem arytmia, 5 minut myślałem, dlaczego oni chcą pociąć chorego, skoro chodzi o Cieszyn...

Avatar Polalak

Edytowano - 4 listopada 2018, 16:45

cytat z Gothica
"Czasami warto przelać trochę krwi dla realizacji własnych celów"

Avatar
Konto usunięte

18 października 2018, 20:53

Moim zdaniem obecnie żadne zmiany granic nie mają sensu, ale byłoby sprawiedliwie gdyby cały Śląsk był polski, a ziemia kłodzka czeska

Avatar
rudyrydz39

18 października 2018, 21:04

Pozdrawiam z Nysy, miasta Króla Lechii.

Avatar SongMan

18 października 2018, 21:12

O Europie się wypowiadał nie będę ale spójrz na Afrykę

Avatar
Konto usunięte

18 października 2018, 21:27

Dlatego mówię, że obecnie zmiany są bezsensowne, bo wiązałyby się z wojną i nie wzywam do nich. Mówię tylko jak z historycznego punktu widzenia byłoby lepiej moim zdaniem.

Avatar DIGIMKE

18 października 2018, 20:44

Moja szkołq jest na granicy z czeskim cieszynem, także na połowie budynku załącza się roaming.

Avatar
Konto usunięte

18 października 2018, 20:47

@DIGIMKE: wyłącz roaming

Avatar Ether

18 października 2018, 20:40

Przynajmniej zamek jest po polskiej stronie. :v

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Co to takiego?

Były nóżki, nie ma nóżek

Lekko nie będzie

Deal życia

Drewniany kominek

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka