memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Edytowano - 25 czerwca 2020, 23:43
ku*wa myslalem ze sam to wymyslilem
Odpisz
25 października 2018, 17:51
spadłem na gołą ziemię z drugiego piętra wypchany przez kolege (z 1 skakałem specjalnie) najśmieszniejsze żę z drugigo spadłem zwinięty w kołdrę (zimno było) a jak spadałem to moje ku*wa echem się odbiło
6 lutego 2020, 19:40
@Marrazzmus_de_wizard: chwila ku*wa na ch*j skakałeś
Edytowano - 20 października 2018, 15:46
Tylko Land Down Under będzie grało poprawnie
Edytowano - 25 października 2018, 13:52
@rozwalgo: za co ban?
25 października 2018, 23:02
@Slithey: o ch*j, on mówił że jego następny ban to perm [*]
26 października 2018, 07:12
@Jeja4FunPL: [*]
25 października 2018, 18:14
Do góry nogami czyli od tyłu puszczona. Muzyka szatana XD
25 października 2018, 16:19
W zasadzie muzyka może być "do góry nogami". Tzw odwrócona polaryzacja
24 października 2018, 21:00
teraz sobie próbuję wyobrazić muzykę do góry nogami
24 października 2018, 21:42
24 października 2018, 22:11
od tyłu bo jak obrócisz nuty dogóry nogami będą od tyłu
25 października 2018, 05:49
@Sushinator:
25 października 2018, 14:20
jestem taka mądra
24 października 2018, 22:09
nie bo nie jesteś w Australii
24 października 2018, 20:46
But I wanted you to stay and I didn’t want to go, I didn’t take it away from you. AFFRICAAAAAAAAAAAA
24 października 2018, 20:27
Nie będzie z australii
24 października 2018, 19:17
przeżyłem 3 upadki z 1 piętra i 1 z drugiego.... tak się po prostu chwale
24 października 2018, 19:18
@Marrazzmus_de_wizard: powiedz to na pogadajmy
24 października 2018, 19:36
@Slithey: .
24 października 2018, 20:02
@Marrazzmus_de_wizard: samobójca
24 października 2018, 21:39
@Marrazzmus_de_wizard: Pierwsze piętro to nie jest nic specjalnego, a 2 jeszcze da się przeżyć.
24 października 2018, 23:29
@Marrazzmus_de_wizard: Może spróbuj z wyższego piętra?
25 października 2018, 08:27
można było też skakać na materac, kto powiedział że on spada na ziemię?
25 października 2018, 15:59
Inaczej chyba się nie chwalił.
25 października 2018, 17:01
są osoby które chwalą się ze skoczyły z 2 piętra, ale nie powiedzą ze na materac
25 października 2018, 17:09
Ale tu nie ma czym się chwalić.
25 października 2018, 17:17
dlatego napisałem - samobójca. może i również atencjusz?
Edytowano - 25 października 2018, 17:23
Ale w skakaniu z domu nie ma nic fajnego, ani to nie jest samobójstwo (No chyba, że na głowę) Z tym atencjuszem już nie przesadzaj.
25 stycznia 2023, 18:19
@Marrazzmus_de_wizard: dlaczego go wdułstszałkujecie przecież tylko przeżył
20 października 2018, 15:49
Wtedy włączy się Australijska muzyka
20 października 2018, 18:25
@Jasnowidz: do you come from a land down under
20 października 2018, 15:52
>słuchawki >do góry nogami hmmm
20 października 2018, 16:39
@lolkowski: Brawo nie wiesz co to żart
20 października 2018, 17:04
@lolkowski: Raczej muzyka, bo akurat słuchawki mogą być do góry nogami.
Edytowano - 20 października 2018, 15:39
Więc tylko Australijczycy noszą je dobrze
Dołącz screena
Komentarze
OdświeżEdytowano - 25 czerwca 2020, 23:43
ku*wa myslalem ze sam to wymyslilem
Odpisz
25 października 2018, 17:51
spadłem na gołą ziemię z drugiego piętra wypchany przez kolege (z 1 skakałem specjalnie) najśmieszniejsze żę z drugigo spadłem zwinięty w kołdrę (zimno było) a jak spadałem to moje ku*wa echem się odbiło
Odpisz
6 lutego 2020, 19:40
@Marrazzmus_de_wizard: chwila ku*wa na ch*j skakałeś
Odpisz
Edytowano - 20 października 2018, 15:46
Tylko Land Down Under będzie grało poprawnie
Odpisz
Edytowano - 25 października 2018, 13:52
@rozwalgo: za co ban?
Odpisz
25 października 2018, 23:02
@Slithey: o ch*j, on mówił że jego następny ban to perm
[*]
Odpisz
26 października 2018, 07:12
@Jeja4FunPL: [*]
Odpisz
25 października 2018, 18:14
Do góry nogami czyli od tyłu puszczona. Muzyka szatana XD
Odpisz
25 października 2018, 16:19
W zasadzie muzyka może być "do góry nogami". Tzw odwrócona polaryzacja
Odpisz
24 października 2018, 21:00
teraz sobie próbuję wyobrazić muzykę do góry nogami
Odpisz
24 października 2018, 21:42
Odpisz
24 października 2018, 22:11
od tyłu bo jak obrócisz nuty dogóry nogami będą od tyłu
Odpisz
25 października 2018, 05:49
@Sushinator:
Odpisz
25 października 2018, 14:20
jestem taka mądra
Odpisz
24 października 2018, 22:09
nie bo nie jesteś w Australii
Odpisz
24 października 2018, 20:46
But I wanted you to stay and I didn’t want to go, I didn’t take it away from you. AFFRICAAAAAAAAAAAA
Odpisz
24 października 2018, 20:27
Nie będzie z australii
Odpisz
24 października 2018, 19:17
przeżyłem 3 upadki z 1 piętra i 1 z drugiego.... tak się po prostu chwale
Odpisz
24 października 2018, 19:18
@Marrazzmus_de_wizard: powiedz to na pogadajmy
Odpisz
24 października 2018, 19:36
@Slithey: .
Odpisz
24 października 2018, 20:02
@Marrazzmus_de_wizard: samobójca
Odpisz
24 października 2018, 21:39
@Marrazzmus_de_wizard: Pierwsze piętro to nie jest nic specjalnego, a 2 jeszcze da się przeżyć.
Odpisz
24 października 2018, 23:29
@Marrazzmus_de_wizard: Może spróbuj z wyższego piętra?
Odpisz
25 października 2018, 08:27
można było też skakać na materac, kto powiedział że on spada na ziemię?
Odpisz
25 października 2018, 15:59
Inaczej chyba się nie chwalił.
Odpisz
25 października 2018, 17:01
są osoby które chwalą się ze skoczyły z 2 piętra, ale nie powiedzą ze na materac
Odpisz
25 października 2018, 17:09
Ale tu nie ma czym się chwalić.
Odpisz
25 października 2018, 17:17
dlatego napisałem - samobójca.
może i również atencjusz?
Odpisz
Edytowano - 25 października 2018, 17:23
Ale w skakaniu z domu nie ma nic fajnego, ani to nie jest samobójstwo (No chyba, że na głowę)
Z tym atencjuszem już nie przesadzaj.
Odpisz
25 stycznia 2023, 18:19
@Marrazzmus_de_wizard: dlaczego go wdułstszałkujecie przecież tylko przeżył
Odpisz
20 października 2018, 15:49
Wtedy włączy się Australijska muzyka
Odpisz
20 października 2018, 18:25
@Jasnowidz: do you come from a land down under
Odpisz
20 października 2018, 15:52
>słuchawki
>do góry nogami
hmmm
Odpisz
20 października 2018, 16:39
@lolkowski: Brawo
nie wiesz co to żart
Odpisz
20 października 2018, 17:04
@lolkowski: Raczej muzyka, bo akurat słuchawki mogą być do góry nogami.
Odpisz
Edytowano - 20 października 2018, 15:39
Więc tylko Australijczycy noszą je dobrze
Odpisz