Zaczynam tracić wiarę w dzisiejszych graczy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To się nie może nie udać
Za co ta premia
Nie po oczach
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 kwietnia 2015, 19:12
ata dziewczyna to tak naprawde on .ps nazywa sie Zero
Odpisz
2 maja 2016, 19:06
serio?!
Odpisz
3 maja 2016, 09:25
@MineDan: serio
Odpisz
3 maja 2016, 15:57
Ale napewno?!
Odpisz
3 maja 2016, 16:11
@MineDan: na pewno
Odpisz
4 maja 2016, 14:02
zero sarkazmu.... <- kropki sarkazmu
Odpisz
11 sierpnia 2013, 13:03
mega man X :D
Odpisz
6 czerwca 2013, 14:17
w 3 ta "dziewczyna" to chłopak a dokładnie chyba zero reszty nie wiem bo w megaman nie grałem dużo (jedynie w battle network ale to zupełnie inna seria)
Odpisz
6 czerwca 2013, 08:56
...A ja właśnie czekam na dostawę mojej kopii Mega Man X.
Odpisz
6 czerwca 2013, 08:23
WHAT A FAIL ! ostatni komentarz mnie rozwalił
Odpisz
6 czerwca 2013, 06:29
polecam mega man x7
Odpisz
6 czerwca 2013, 06:36
@Terminus223: prawdopodobnie nikt nie załapie tego dowcipu. szkoda...nawet był śmieszny.
Odpisz
6 czerwca 2013, 07:17
@oczek: prawdopodobnie ja nie załapałem xd
Odpisz
6 czerwca 2013, 07:44
@oczek: niestety ja też nie załapałem tego dowcipu w moim komentarzu ;p
Odpisz