Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jakby trochę nie fair
Za co ta premia
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lutego 2011, 09:06
żal mi was ***a mać downami jesteście nie oceniajcie i nie komentujcie
Odpisz
5 czerwca 2011, 09:10
@ziomal222: Każdy Polak mówi o sobie :P
Odpisz
7 listopada 2012, 15:47
@ziomal222: czemu mielibyśmy nie oceniac lub nie komentowac ?
Odpisz
6 kwietnia 2011, 17:17
jest ok 3/5
Odpisz
8 stycznia 2011, 15:25
??????????
Odpisz
21 grudnia 2010, 13:49
słabe 1
Odpisz
14 grudnia 2010, 16:28
1
Odpisz
6 grudnia 2010, 19:32
to jest sarkazm <facepalm> przecieztakich ogłoszeń nie ma... sprawdzcie sobie co to sarkazm. NIE ROZUMIESZ NIE OCENIAJ.
Odpisz
26 listopada 2010, 14:45
beznadzieja 0/5
Odpisz
26 listopada 2010, 14:13
eee 0/0
Odpisz
26 listopada 2010, 11:37
1
Odpisz
26 listopada 2010, 11:27
1/5
Odpisz
25 listopada 2010, 21:16
1/5
Odpisz
25 listopada 2010, 16:32
1/5
Odpisz
25 listopada 2010, 16:10
może nie o takiego ,, jeża'' chodzi?
Odpisz
25 listopada 2010, 14:37
już lepiej pograć se w bierki
Odpisz
24 listopada 2010, 17:23
sarkazm i nic więcej 2/5
Odpisz