Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Rel
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 października 2018, 13:28
Kiedyś będę robił komiksy jak Dem...
Odpisz
23 października 2018, 13:28
@Ether: będę czekał
Odpisz
23 października 2018, 13:30
Powiedziałbym, że już możesz obejrzeć, ale to byłaby reklama, a reklama = konformizm = mainstream...
Dylematy twórcy...
Odpisz
3 listopada 2018, 08:12
@Ether: ether ty jesteś illuminati jesteś chłopakiem a masz screen dziewuchy
Odpisz
3 listopada 2018, 11:20
@ProMoruxBax: meh, wolałbym masonów.
Odpisz
21 grudnia 2018, 00:27
@ProMoruxBax: ((+_+(+_+)(+_+)(+_+))
Odpisz
21 grudnia 2018, 00:46
@ProMoruxBax: ??
Odpisz
21 grudnia 2018, 00:50
@Ether: to co z tymi komiksami?
Odpisz
21 grudnia 2018, 00:52
po tygodniu mi się znudziło.
Odpisz
21 grudnia 2018, 13:55
@ProMoruxBax: czemu bez powodu mam tyle strzałek dół? wtf
Odpisz
21 grudnia 2018, 13:57
@ProMoruxBax: tępy komentarz
Odpisz
21 grudnia 2018, 14:00
@Tymek590: ja dostałem powiadomienie, a Ty tu skąd?
Odpisz
21 grudnia 2018, 14:03
@Ether: "obserwuj wątek"
Odpisz
21 grudnia 2018, 14:55
@ProMoruxBax: nie czaje który tępy a który nie więc mam duży problem i za dużo strzałek w dół
Odpisz
3 listopada 2018, 19:41
Większość quizów w necie taka jest
Odpisz
3 listopada 2018, 13:17
Tak widzę większość testów, które kazano mi robić na doradztwie zawodowym
Odpisz
3 listopada 2018, 10:11
Wziąłbym cokolwiek na czym działałby internet byl móc siedzieć na jeja, oglądać YT I mecze Wisły.
Odpisz
3 listopada 2018, 10:01
ale ja nigdzie się nie wybieram...
Odpisz
3 listopada 2018, 08:35
Ja bym zabrał Bear'a Grylls'a
Traktuję go przedmiotowo
Odpisz
3 listopada 2018, 08:09
co? nie ma nic złego w lubieniu książek.
Odpisz
23 października 2018, 14:01
Ja bym zabrał jakąś loli.
Odpisz
23 października 2018, 14:10
@kawentov2: lepiej weż legalą
Odpisz
23 października 2018, 14:12
@WolfieTheGamer: Na wyspie i tak nikt mnie nie dorwie.
Odpisz
23 października 2018, 14:15
@kawentov2: Fbi is everywhere
Odpisz
23 października 2018, 15:30
@WolfieTheGamer: To nie takie głupie... weźmie loli i FBI go znajdzie na tej wyspie, w rezultacie ratując go stamtąd.
Odpisz
23 października 2018, 17:35
@IllidanStormrage: Nie pomyślałem o tym. Głównie chodziło o samwieszco.
Odpisz
23 października 2018, 17:42
@kawentov2: Ja bym zabrała gre Pokemon Hentai version na PC z systemem operacyjnym Windows 9.
Odpisz
23 października 2018, 16:15
Ej, to ten facet od kuców z bronksu, kiedy kolejne kuce, czekamy na kuce z bronksu, gdzie kuce z bronksu ???
Odpisz
23 października 2018, 13:35
Odpisz
23 października 2018, 16:03
@ResiaPL: https://memy.jeja.pl/97476,co-bys-zabral-na-bezludna-wyspe.html
Odpisz
23 października 2018, 16:08
❤
Odpisz
23 października 2018, 15:08
Wziął bym baryłkę ropy lel. Amerykanie by robili wyścig, kto pierwszy mnie uratuje...
Odpisz
23 października 2018, 13:43
Kto by się spodziewał...
Odpisz
23 października 2018, 13:30
Ja bym zabrał jakiś nóż, albo siekierę, jak na wyspie byłaby zwierzyna to może łuk
Odpisz
23 października 2018, 13:33
Hmm... według tych danych... jesteś... fanem noży, siekier i łuków.
Ekstrapolacja jest taka piękna!
Odpisz