Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MCAssassin

6 czerwca 2013, 19:15

Tak łatwo dać sie zobaczyć...

Avatar Mily99a

6 czerwca 2013, 19:33

@MCAssassin: to twój znajomy

Avatar MCAssassin

15 czerwca 2013, 22:50

@Mily99a: Kolega po fachu

Avatar
edek526

29 października 2017, 16:56

@MCAssassin: Jak to, przecież wtopił się w tłum

Avatar piotras1

4 czerwca 2013, 22:19

To właśnie było w realu :) W Krakowie nigdy nie jest nudno :)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar chupacabra001

11 czerwca 2013, 22:15

@piotras1: "Krytykowali poglądy lewicowe"
Cóż, to zależy jak krytykowali. Czyli - jest różnica między własnym zdaniem, a zniesławieniem - które legalne nie jest.

Avatar piotras1

14 czerwca 2013, 17:53

@chupacabra001: Była to krytyka, ale widzę że nie mamy już chyba o dyskutować ;) Skończmy temat

Avatar Baca_online

6 czerwca 2013, 21:31

linia 13 chyba

Avatar piotras1

8 czerwca 2013, 20:03

@Baca_online: 13 na pewno nie, bo to autobus :)

Avatar Baca_online

8 czerwca 2013, 21:53

@piotras1: nie, to bombardier. Lajkoniki na siedzeniach są tylko w bombardierach

Avatar piotras1

Edytowano - 10 czerwca 2013, 16:28

@Baca_online: Na pewno nie bombardier, bo po pierwsze takie uchwyty na siedzeniach są tylko w autobusach a po drugie w tramwaju nie ma takiego grubego przegubu :) I lajkoniki są we wszystkich nowych autobusach

Avatar MAriusz1246

7 czerwca 2013, 14:19

HMMM Czy to Ezjo czy Conor a moze to nie assasin HMMM .

Avatar lizak1234567898

8 czerwca 2013, 12:57

@MAriusz1246: Ezio(Ezjo) to assasyn -,- głąbie

Avatar jarek200211

8 czerwca 2013, 11:00

Mogę o autograf? :D

Avatar chopek442

7 czerwca 2013, 18:43

To jest ezio

Avatar Rince

6 czerwca 2013, 20:40

To znajomy, znajomego, znajomego wracał ze studenckiego, juwenaliowego pochodu.

Avatar GuardOfDestruction

6 czerwca 2013, 19:17

Ja widziałem na przystanku w Krakowie kolesia w zbroi i w hełmie, miesiąc temu w McDonaldzie kolesia z głową konia, a 2 miesiace temu jakiegoś dziwnego pana, z czarną bluzką z napisem "Thunder Bluff" i taurena z kijem do baseballa(z gry World of Warcraft), włosy miał splecione w kucyk a jego twarz pokrywały epickie pryszcze świadczące o jego epickości i jego epickim doświadczeniu w epickich grach i epickich filmach epickich fantasy i w zabijaniu epickich smoków swoim epickim mieczem wykutym w epickiej kuźni przez epickiego kowala który został urodzony przez epicką matke która miała epicki młot bojowy który miał epickie napisy napisane przez epickiego...Kur zmęczyłem się xD

Avatar Gaturi

4 czerwca 2013, 07:08

szkoda że takiego czegoś w realu nie można spotkać :(

Avatar shark2199

6 czerwca 2013, 18:58

@Gaturi: No w realu jeszcze asasynów nie widziałem, ale w lidlu już są!

Avatar kuba1996

6 czerwca 2013, 18:48

Ja jestem z Krakowa, i 3 tygodnie temu na przystanku widziałem świętego Mikołaja.

Avatar Izbela

6 czerwca 2013, 18:43

Kocham swoje miasto <3 W Krakowie nie ma miejsca na nudę :D

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2013, 22:30

testują pewnie nowy system szybkiej podróży jak będzie się sprawdzał w nowej odsłonie serii.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Nigdy na to nie wpadną

To się nie może nie udać

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Najbardziej realistyczny spośród modów

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka