Też się nad tym zastanawiałem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Brawo za czujność!
Nigdy na to nie wpadną
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 października 2018, 07:35
ale aby zgłosić zaginięcie musi minąć 24h
Odpisz
28 października 2018, 12:18
@ChoryGrzyb: W przeliczeniu czasu na psi już by tyle minęło
Odpisz
28 października 2018, 13:19
@ChoryGrzyb: Nie musi, to tylko mit
Odpisz
28 października 2018, 15:27
@polskistrzelec123_: Noe musi, ale 24h jest pewm czasem. Duzo osob po prostu idzie gdzies i moze sie spoznic. Kazde wyjscie na jakis czas nie loczy sie jako zaginiecie a zeny zglosic zahiniecie trzeba miec chociazby przypuszczenia. A jesli kogos nie ma 24h to jesr to podejrzane, dlatego przyjelo sie zeby dzwonic po 24h zeby nie bylo niepotrzebnych wezwan
Odpisz
28 października 2018, 19:01
@krzyychu: Nie musi, tak jak napisałem wyżej, przynajmniej tak mówi strona zaginieni pe el
Odpisz
28 października 2018, 20:42
@polskistrzelec123_: nie jest to mit, kiedyś ciocia chciała zgłosić zaginięcie to policjant który z nią rozmawiał że nie przyjmie zgłoszenia bo nie mineło jeszcze 24h
Odpisz
28 października 2018, 14:02
Odpisz
25 października 2018, 22:54
Dlatego psy nie mają telefonów.
Odpisz
25 października 2018, 22:53
Nie, bo mógłbyś wysłać im sms że wychodzisz tylko do sklepu, nie na zawsze.
Odpisz