To poczucie irytacji, gdy ktoś z drużyny nie potrafi latać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Totalnie
Dobrze czasem się oderwać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 czerwca 2013, 20:49
To Wonder Woman lata? Myślałem, że po to ma ten swój samolot :/
Odpisz
27 maja 2014, 22:37
@Sauron: Też się zastanawiam bo nigdy nie widziałam żeby latała ale skoro lata to troche bez sensu posiadać samolot :D
Odpisz
7 czerwca 2013, 10:27
Weźcie...W anime jeden latający kotek potrafi udźwignąć dwoje ludzi, a ci tutaj jednego faceta nie łaska podholować na górę...Ameryka.
Odpisz
7 czerwca 2013, 15:20
@SockPuppet: Zakładam,że jakiś ecchi bądź zrąbane anime,masz na myśli
Odpisz
7 czerwca 2013, 19:57
@Stasiek121: Tiaa...Takim to tylko jedno na myśli. Pudło. Shonen fantasy.
Odpisz
7 lipca 2013, 17:07
@SockPuppet: Kot Natso? Jeśli nie myle się
Odpisz
7 czerwca 2013, 14:29
superman na fotce bardziej wygląda na dumnego niż zirytowanego
Odpisz
6 czerwca 2013, 16:37
"To poczucie irytacji" znaczy jakie? Jeszcze takiego nie doświadczyłem. Nie potrafię latać, a kumple ze skrzydłami się nie urodzili.
Odpisz
6 czerwca 2013, 20:06
@Agent00Kurczak: Bo ty to z dziwnego osiedla jesteś :D
Odpisz
Edytowano - 6 czerwca 2013, 20:46
@Agent00Kurczak: Ale...Ale... Twoi kumple to kurczaki i mają skrzydła.:-)
No fakt, dalej nieloty. :P
Odpisz
6 czerwca 2013, 20:52
@chupacabra001: tzn. miałem dopisać, że ze skrzydłami przystosowanymi do latania :D strasznie dzisiaj zabiegany jestem.
Odpisz
6 czerwca 2013, 20:53
@Zdzihu: a teraz wbijcie na konto Zdziha ;)
Odpisz
6 czerwca 2013, 20:55
@Zdzihu: Zdarza się. ;-]
Odpisz
6 czerwca 2013, 20:05
batman zamiast ubierać majtki na rajtuzy, mógł zostać Assassynem
Odpisz
6 czerwca 2013, 19:37
Przecież w filmach bądź w grze Batman dosyć łatwo wchodził na dach.
Odpisz
6 czerwca 2013, 17:34
Przecież Batman ma pojazd latający(Bat wing).
Odpisz
6 czerwca 2013, 17:29
mógł po budynkach skakać ...a nie to nie spiderman
Odpisz
6 czerwca 2013, 16:47
lepiej nie latać niż nosić gacie na spodniach
Odpisz
6 czerwca 2013, 16:13
mogli by przecież go wziąć xd
Odpisz
6 czerwca 2013, 16:01
Wbić się by mógł innymi sposobami.
Odpisz