Ale my się tym nie przejmujemy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Należy się za piękne oczy
Fajnie że odpowiedzieli
Cel namierzony
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 października 2018, 12:53
Ja nie mam nic przeciwko dobrym memą z nosaczami
Po prostu od dwóch lat żadnego nie wiedziałem.
Odpisz
31 października 2018, 14:24
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: ja widze czesto poprostu nie masz inteligentnego poczucia humoru patrzac na twoj avek
Odpisz
31 października 2018, 14:26
Ale wiesz, że ty też takowego nie masz?
Odpisz
Edytowano - 31 października 2018, 14:28
@krzysiu03: no nie masz patrzac na twoj avek
Odpisz
31 października 2018, 14:29
Czytanie ze zrozumieniem nie boli.
Odpisz
31 października 2018, 14:29
@krzysiu03: to czytaj
Odpisz
31 października 2018, 14:33
Nie, ty czytaj. Tamta wiadomość była skierowana do ciebie.
Odpisz
31 października 2018, 14:34
@krzysiu03: a tamta do ciebie
Odpisz
31 października 2018, 14:37
Najwidoczniej nie dociera do ciebie żadna wiadomość. Dyskusja z tobą to na prawdę strata czasu. Ale nie mam co robić, więc whatever.
Odpisz
31 października 2018, 14:37
Jeśli nadal śmieszą cię nosacze to znaczy że masz wybitnie niski poziom poczucia humoru.
Odpisz
31 października 2018, 14:50
@krzysiu03: ekhem, to troll
Odpisz
31 października 2018, 14:51
@Kangurur28: Wiem, ale mam darmowe strzałki + nudzi mi się lmao.
Odpisz
31 października 2018, 15:13
@stepson: jesli smieszy cie anime to masz niskie poczucie humoru
Odpisz
31 października 2018, 18:38
Jak wpadłeś na to że śmieszy go anime?
Odpisz
31 października 2018, 18:46
@BOSS111: ma avek
Odpisz
31 października 2018, 19:06
w takim razie na pewno śmieszy cię nasz prezydent
Odpisz
31 października 2018, 19:30
@Kangurur28: dude memy zawsze byly smieszne
Odpisz
31 października 2018, 21:51
Odpisz
5 listopada 2018, 14:07
a mnie śmieszą narysowani chłopcy z blond włosami, dobry troll
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2020, 07:00
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Przybywam z przyszłości, memy z nosaczami nadal sa śmieszne
Odpisz
14 września 2022, 20:37
Przybywam z dalszej przyszłości. Memy z nosaczami są rzadsze ale tak samo śmieszne.
Odpisz
4 lipca 2019, 18:12
Co znaczy normiki ?
Nigdy nie byłem na 4chanie
Odpisz
29 października 2018, 15:59
memy z nosaczami nie sa kreatywne a juz na pewno nie zabawne
Odpisz
31 października 2018, 14:18
@klej12: Mało pan widział.
Odpisz
31 października 2018, 14:23
@klej12: sa zabawane nawet bardziej niz anime ktore smiesza tylko ameby
Odpisz
9 maja 2019, 19:49
@klej12: zawsze masz negatywne komentarze!
Odpisz
11 maja 2019, 13:15
@Nokia_701: nieprawda
Odpisz
11 maja 2019, 13:52
@klej12: ok
Odpisz
9 marca 2019, 15:20
Odpisz
31 października 2018, 20:45
Jeśli uważasz, że memy mogą umierać, to jesteś normikiem.
Odpisz
1 listopada 2018, 13:45
@darcus: a co z memami z 2010 roku? Nadal żyją i są popularne?
Odpisz
1 listopada 2018, 15:03
@Nilciaxd: Nawet mem z 1920 roku może być dobry jeśli znajdzie się zastosowanie.
Odpisz
1 listopada 2018, 20:14
@darcus: np takie kilroy was here
Odpisz
5 listopada 2018, 14:04
@darcus: ALEEEE URWAŁ
Odpisz
5 listopada 2018, 14:05
@darcus: Du ju noł da wae?
Odpisz
5 listopada 2018, 14:06
@darcus: dej kemienia
Odpisz
5 listopada 2018, 18:06
To NIE są kreatywne użycia mema, co potwierdza moją tezę.
Odpisz
28 października 2018, 12:42
Jeśli jest to faktycznie dobry mem z nosaczami to faktycznie dam wgóregłos.
Odpisz
31 października 2018, 14:25
czyli wiekszosc
Odpisz
31 października 2018, 17:52
Nie powiedziałbym.
Odpisz
31 października 2018, 17:53
to nie mow ale to nie zmieni tego
Odpisz
31 października 2018, 16:51
Dokładnie.
Odpisz
31 października 2018, 15:21
Odpisz
28 października 2018, 12:24
,,Najlepsze memy są normickie, bo każdy je rozumie i każdy się z nich smieje" ~ Pewien azjatycki mędrzec
Odpisz
28 października 2018, 12:26
No niby racja
Odpisz
28 października 2018, 12:26
Najlepsze rzeczy to takie które nie są uproszczone żeby mniej inteligentni ludzie je zrozumieli
Odpisz
28 października 2018, 12:28
-normickie memy
-dobre memy
Odpisz
28 października 2018, 12:29
niby tak, ale nie do końca
Odpisz
28 października 2018, 13:35
@theCPCK: skoro nie lubisz normickich memów, to co robisz na jeja?
Odpisz
28 października 2018, 13:45
Zastanawiało mnie jakie to są memy ,,nie normickie" i co w nich takiego zabawnego bo np. te gówno posty ,,lubei animei" lub ,,7 gęstość" są zje**ne i nie śmieszne. Niw rozumiem tych reakcji typu ,,Hahahaha kisnę maniek maskotka ale ja jestem nienormicki a te normiki nie rozumiejo i minusjo 😎😉"
Odpisz
28 października 2018, 13:47
Abstrakcyjne myślenie
Odpisz
Edytowano - 31 października 2018, 14:16
"(...)każdy się z nich śmieje"
Odpisz
31 października 2018, 14:41
@SharpNeedle: Jeśli wszyscy sie z czgos smieja to mem jest po protsu normicki, im wiecej osob mem rozbawi tym jet lepszy i zarazem bardziej normicki. Nie smianie sie z czegos tylko dlatego ze smieszy innych jest debilne.
Odpisz
31 października 2018, 14:44
jest bardziej normicki bo sie staje popularny i normiki sie do niego dobierają
Tak samo bylo z kucami z bronksu
Odpisz
Edytowano - 31 października 2018, 15:18
jak mem staje się normicki od razu zostaje zalany falą gówna
perfekcyjnym przykladem jest nosacz
Odpisz
31 października 2018, 15:09
Odpisz
31 października 2018, 14:41
malo juz sie widuje memow z nosaczami ludzie sie chba bojo ze zostana zwyzywani bo zrobili mema z malpkom
Odpisz
31 października 2018, 15:07
@Mrpoker: Jak tak na tą stronę patrzę, to twoje zdanie jest sensowne
Odpisz
31 października 2018, 14:49
REEEEEEEEE
Odpisz
28 października 2018, 13:27
weeby i normiki Tera robią Kowalski analysis
Odpisz
28 października 2018, 12:32
Ale to jest akurat prawda
Odpisz