Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

28 października 2018, 12:53

Ja nie mam nic przeciwko dobrym memą z nosaczami

Po prostu od dwóch lat żadnego nie wiedziałem.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (18)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (18)
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 19 kwietnia 2020, 07:00

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Przybywam z przyszłości, memy z nosaczami nadal sa śmieszne

Avatar Klingon

14 września 2022, 20:37

Przybywam z dalszej przyszłości. Memy z nosaczami są rzadsze ale tak samo śmieszne.

Avatar KubiXator

4 lipca 2019, 18:12

Co znaczy normiki ?
Nigdy nie byłem na 4chanie

Avatar klej12

29 października 2018, 15:59

memy z nosaczami nie sa kreatywne a juz na pewno nie zabawne

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar klej12

11 maja 2019, 13:15

@Nokia_701: nieprawda

Avatar Nokia_701

11 maja 2019, 13:52

@klej12: ok

Avatar Nokia_701

9 marca 2019, 15:20

Avatar darcus

31 października 2018, 20:45

Jeśli uważasz, że memy mogą umierać, to jesteś normikiem.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Legutko

5 listopada 2018, 14:06

@darcus: dej kemienia

Avatar darcus

5 listopada 2018, 18:06

To NIE są kreatywne użycia mema, co potwierdza moją tezę.

Avatar
niemamnietu

28 października 2018, 12:42

Jeśli jest to faktycznie dobry mem z nosaczami to faktycznie dam wgóregłos.

Avatar
Konto usunięte

31 października 2018, 14:25

czyli wiekszosc

Avatar
niemamnietu

31 października 2018, 17:52

Nie powiedziałbym.

Avatar
Konto usunięte

31 października 2018, 17:53

to nie mow ale to nie zmieni tego

Avatar Baturaj

31 października 2018, 16:51

Dokładnie.

Avatar Grzechoooo

31 października 2018, 15:21

Avatar
Legutko

28 października 2018, 12:24

,,Najlepsze memy są normickie, bo każdy je rozumie i każdy się z nich smieje" ~ Pewien azjatycki mędrzec

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Nilciaxd

31 października 2018, 14:44

jest bardziej normicki bo sie staje popularny i normiki sie do niego dobierają
Tak samo bylo z kucami z bronksu

Avatar SharpNeedle

Edytowano - 31 października 2018, 15:18

jak mem staje się normicki od razu zostaje zalany falą gówna
perfekcyjnym przykladem jest nosacz

Avatar ziomy44

31 października 2018, 15:09

Avatar Mrpoker

31 października 2018, 14:41

malo juz sie widuje memow z nosaczami ludzie sie chba bojo ze zostana zwyzywani bo zrobili mema z malpkom

Avatar
Konto usunięte

31 października 2018, 15:07

@Mrpoker: Jak tak na tą stronę patrzę, to twoje zdanie jest sensowne

Avatar Slithey

31 października 2018, 14:49

REEEEEEEEE

Avatar Rafik005

28 października 2018, 13:27

weeby i normiki Tera robią Kowalski analysis

Avatar Szortek

28 października 2018, 12:32

Ale to jest akurat prawda

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Należy się za piękne oczy

Fajnie że odpowiedzieli

Cel namierzony

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka