Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Asystent_Google

12 grudnia 2019, 15:44

Już jest

Avatar kamilator4

1 listopada 2018, 01:32

Chciałbym stwierdzić że moja opinia na temat tej gry jest taka że obie części ssa. Są denne monotonne i nudne. Już mi lepiej.
Pudło na hejt \_/

Avatar szarenek

31 października 2018, 15:46

Dlatego mam każdą możliwą platformę do gier... wliczając Nintendo i starsze konsole ale z całego serca w życiu nie kupiłem Xboxa :D

Avatar
Commonwealth

30 października 2018, 16:09

Przynajmniej konsolowcy nigdy nie zagrają sobie w Europkę czy HoIa a teraz jeszcze na telefony i PC-ty wychodzi AoC II więc tym lepiej

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Hartio

31 października 2018, 00:08

Czy tylko ja preferuje inne gry Paradoksu, niż Europka i Hoi?

Avatar M_ateo_1

31 października 2018, 12:32

a mi o Age of Conquest IV

Avatar
Konto usunięte

31 października 2018, 08:35

co to za gra

Avatar Crln_7

31 października 2018, 02:18

Ja mam tylko peceta do neta, a do gier tylko ps. Elo

Avatar
Konto usunięte

30 października 2018, 23:33

jestem multiplatformowcem i to jest moja najlepsza decyzja

Avatar SongMan

28 października 2018, 18:36

planowany jest port PC-towy?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar The_Dark_Side_of_The_Moon

30 października 2018, 16:57

@SongMan: tak ale poprzednia 3 była na ps3/Xbox 360 (znaczy głównie ps3) które mocno w budowie różniły się od PC. Obecna generacja to w sumie małe PC.

Avatar RpLay

30 października 2018, 20:46

@The_Dark_Side_of_The_Moon: Pierwszy RDR na PC działał by jak GTA4 i tylko dlatego nie wyszło na PC problemy z nowym silnikiem

Avatar Dexterek

30 października 2018, 15:06

Ja nie będę czekał aż wypuszczą na pc, po prostu po jakimś czasie grupka zapewne "rosyjskich" utalentowanych kolegów wypuści wersję piracką na emulator, a po tym to już tylko śmigać :-Ↄ

Avatar The_Dark_Side_of_The_Moon

Edytowano - 30 października 2018, 16:58

@Dexterek: już widzę jak Ci emulator ps4/Xbox one działa. Jak dalej mają z poprzednią generacją problemy.

Avatar polak922

30 października 2018, 18:33

@Dexterek: ja bym i tak czekał bo wiem jak bywa ze stabilnością portów z konsoli na PC zrobionych przez idiotów, świetnym przykładem był Batman Arkham Knight

Avatar
Konto usunięte

30 października 2018, 18:46

@Dexterek: EmUlaToR XbO i pS4.

Avatar Figarus

30 października 2018, 18:30

Po prostu cholera jasna.

Avatar seryjnysracz

30 października 2018, 17:16

Konsolowcy śmieją się, że mają teraz R2D2 a pecetowcy będą się śmiać z nich, że na wersję PC będą mody

Avatar
Konto usunięte

30 października 2018, 17:54

@seryjnysracz: Ej ja też chcę R2D2, będzie mi sprzęt naprawial.

Avatar Qgamer

30 października 2018, 17:02

lol, pc ssie, Playstation lepsze

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar
Konto usunięte

31 października 2018, 11:46

@Qgamer: Nie

Avatar Qgamer

31 października 2018, 12:52

A i tak dla wyjaśnienia, mam w dupie wasze opinie, dla mnie PC i Xbox ssie

Avatar loloja

30 października 2018, 17:36

podobno ma również na Switcha wyjść

Avatar Pikachu_fan_Subaru

30 października 2018, 17:28

Ja tak bardzo

Avatar tr_8r

30 października 2018, 15:56

Mam konsole. Lubie gry od R*. Nie interwsuje się RDR2. Można? Można

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar adriano4595
Dodane przez: adriano4595

Totalnie

Najbardziej realistyczny spośród modów

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Drewniany kominek

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka