Bycie pecetowcem jest czasem trudne
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Drewniany kominek
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 grudnia 2019, 15:44
Już jest
Odpisz
1 listopada 2018, 01:32
Chciałbym stwierdzić że moja opinia na temat tej gry jest taka że obie części ssa. Są denne monotonne i nudne. Już mi lepiej.
Pudło na hejt \_/
Odpisz
31 października 2018, 15:46
Dlatego mam każdą możliwą platformę do gier... wliczając Nintendo i starsze konsole ale z całego serca w życiu nie kupiłem Xboxa :D
Odpisz
30 października 2018, 16:09
Przynajmniej konsolowcy nigdy nie zagrają sobie w Europkę czy HoIa a teraz jeszcze na telefony i PC-ty wychodzi AoC II więc tym lepiej
Odpisz
30 października 2018, 17:04
to jedna z kluczowych rzeczy dlaczego wolę pc niż PS4 mimo że jest tańsze, praktycznie nie ma gier strategicznych. a bardzo bym chciał zagrać w HoIa i Total Wary.
AoC IV już nawet jest
Odpisz
30 października 2018, 19:24
@M_ateo_1: Pewnie chodziło mi o Age of Civilizations II
Odpisz
30 października 2018, 19:41
@M_ateo_1: Granie w strategie na konsoli jest praktycznie nie możliwe zbyt toporne sterowanie dla rts
Odpisz
30 października 2018, 21:41
@Polski322: mi chodziło o Age of Conquest IV
Odpisz
30 października 2018, 22:21
@M_ateo_1: a mi chodziło o Age Of Civilizations II
Odpisz
31 października 2018, 00:08
Czy tylko ja preferuje inne gry Paradoksu, niż Europka i Hoi?
Odpisz
31 października 2018, 12:32
a mi o Age of Conquest IV
Odpisz
31 października 2018, 08:35
co to za gra
Odpisz
31 października 2018, 02:18
Ja mam tylko peceta do neta, a do gier tylko ps. Elo
Odpisz
30 października 2018, 23:33
jestem multiplatformowcem i to jest moja najlepsza decyzja
Odpisz
28 października 2018, 18:36
planowany jest port PC-towy?
Odpisz
30 października 2018, 15:44
@SongMan: trzeba by było być idiotą aby odpuścić sobie kilkadziesiąt milionów zarobku. Tym bardzie,j że zrobienie porta z obecnych konsol jest niczym w porównaniu do poprzedniej generacji
Odpisz
30 października 2018, 15:49
@The_Dark_Side_of_The_Moon: wszyscy strudzeni! Nie lękajcie sie. Pamiętacie jak Rockstar jakos... chyba rok po premierze GTA V dało port na PC i było warto czekac? Bądźmy cierpliwi
Odpisz
30 października 2018, 15:59
@Jurekis_: mam ci przypomnieć jak było z pierwszym Red Dead Redemption?
Odpisz
Edytowano - 30 października 2018, 16:14
@Jurekis_: *2 lata
Odpisz
30 października 2018, 16:57
@SongMan: tak ale poprzednia 3 była na ps3/Xbox 360 (znaczy głównie ps3) które mocno w budowie różniły się od PC. Obecna generacja to w sumie małe PC.
Odpisz
30 października 2018, 20:46
@The_Dark_Side_of_The_Moon: Pierwszy RDR na PC działał by jak GTA4 i tylko dlatego nie wyszło na PC problemy z nowym silnikiem
Odpisz
30 października 2018, 15:06
Ja nie będę czekał aż wypuszczą na pc, po prostu po jakimś czasie grupka zapewne "rosyjskich" utalentowanych kolegów wypuści wersję piracką na emulator, a po tym to już tylko śmigać :-Ↄ
Odpisz
Edytowano - 30 października 2018, 16:58
@Dexterek: już widzę jak Ci emulator ps4/Xbox one działa. Jak dalej mają z poprzednią generacją problemy.
Odpisz
30 października 2018, 18:33
@Dexterek: ja bym i tak czekał bo wiem jak bywa ze stabilnością portów z konsoli na PC zrobionych przez idiotów, świetnym przykładem był Batman Arkham Knight
Odpisz
30 października 2018, 18:46
@Dexterek: EmUlaToR XbO i pS4.
Odpisz
30 października 2018, 18:30
Po prostu cholera jasna.
Odpisz
30 października 2018, 17:16
Konsolowcy śmieją się, że mają teraz R2D2 a pecetowcy będą się śmiać z nich, że na wersję PC będą mody
Odpisz
30 października 2018, 17:54
@seryjnysracz: Ej ja też chcę R2D2, będzie mi sprzęt naprawial.
Odpisz
30 października 2018, 17:02
lol, pc ssie, Playstation lepsze
Odpisz
30 października 2018, 17:03
@Qgamer: Otóż nie
Odpisz
30 października 2018, 17:10
otóż tak
Odpisz
30 października 2018, 17:11
@Wojtinioo: otóż nie
Odpisz
30 października 2018, 17:38
Zdania ekspertów są podzielone.
Odpisz
30 października 2018, 17:40
@Qgamer: mów sobie co chcesz ale usuń słowo "gamer" ze swojego nicku
Odpisz
30 października 2018, 17:41
@ant3k: Sam jestem graczem PS4 jakby co
Odpisz
30 października 2018, 17:45
@Xenomorph12: Gry zabijają i są złe. elo
Odpisz
30 października 2018, 18:46
@Qgamer: Otóż nie.
Odpisz
31 października 2018, 07:38
Ku*wa nie chce mi sie tworzyć nowego konta, wiem zje**na nazwa i ku*wa mogę się nazywać gamer bo w porównaniu do niektórych dzieci gram w drużynie esportowej Infin8 Team turnieje online w Call of Duty i jak masz ku*wa jakiś problem to dawaj klanówke albo 1v1, zaoram cię jak rolnik pole
Odpisz
31 października 2018, 07:39
ZeusonPL szanuję, jak chcesz to można popykać :D
Odpisz
31 października 2018, 11:46
@Qgamer: Nie
Odpisz
31 października 2018, 12:52
A i tak dla wyjaśnienia, mam w dupie wasze opinie, dla mnie PC i Xbox ssie
Odpisz
30 października 2018, 17:36
podobno ma również na Switcha wyjść
Odpisz
30 października 2018, 17:28
Ja tak bardzo
Odpisz
30 października 2018, 15:56
Mam konsole. Lubie gry od R*. Nie interwsuje się RDR2. Można? Można
Odpisz