Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Niezniszczalne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 listopada 2018, 11:08
W mojej szkole nawet piąte klasy tak robią
Odpisz
8 listopada 2018, 23:07
@Polish_Soldier: Chodzimy do tej samej szkoły?
Odpisz
8 listopada 2018, 23:11
@TypowyJejowicz: Wątpie. Ja Zachodniopomorskie, okolice Międzyzdrojów.
Odpisz
9 listopada 2018, 08:04
@Polish_Soldier: to nie, ale u mnie tak samo, Sosnowiec pozdrawia
Odpisz
3 listopada 2018, 16:53
True story
Odpisz
1 listopada 2018, 16:37
rozwalił system
Odpisz
1 listopada 2018, 08:07
no u mnie w szkole jak jest dzwonek to wszystkie pierwszaki zaczynają wrzeszczeć jak nic
Odpisz
29 października 2018, 21:21
Ma ktoś to darcie pi**y bez loga?
Bałdzo płoooszę
Odpisz
29 października 2018, 21:47
@cotthlette: Masz
Odpisz
29 października 2018, 21:49
@Iphonix: ooooo dziękuje ci ♥
Odpisz
29 października 2018, 20:01
każdy tak robił
Odpisz
1 listopada 2018, 09:08
Ja nie darłem ryja w języku krasnali. I w ogóle
Odpisz
1 listopada 2018, 10:08
Też się nie darłem i nie rozumiałem po co inni się drą.
Odpisz
12 czerwca 2019, 13:08
bo są zje**ni
Odpisz
13 czerwca 2019, 20:58
możliwe
Odpisz
29 października 2018, 19:10
gdy chodziłem jeszcze do gimnazjum, dzieci z klas 1-3 biegały do szkoły, gdy wysiadały z autobusu, który przyjeżdżał o wiele za wcześnie, a wybiegały z niej jeszcze szybciej
Odpisz
29 października 2018, 18:20
*na przerwę
Odpisz
29 października 2018, 18:24
*na lekcję
Odpisz
1 listopada 2018, 08:49
na przerwę jest rozentuzjowane darcie pi**y
Odpisz