Powody, dla których jeszcze nikogo nie zabiłem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie znoszę kleszczy
Trzeba brać osobną torbę
Totalnie
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 czerwca 2018, 20:25
poczucie winy , pogorszenie się stanu psychicznego itp.
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca 2013, 08:32
2.Mam zasady moralne.
3.To grzech śmiertelny.
4.Rodzinie ofiary pewnie byłoby przykro.
Odpisz
8 czerwca 2013, 10:02
@Sauron: 5. nie ma celownika na środku ekranu
6. nie ma tabeli wyników żeby sprawdzić kto jest lepszy
7.nie ma respawnu
Odpisz
8 czerwca 2013, 10:28
@bylejakbylegdzie: marne argumenty, tylko 1 ma jakiekolwiek znaczenie.
Odpisz
8 czerwca 2013, 12:31
@Sauron: Nadszedł ten dzień,kiedy władca zła wszelkiego przyznaje się,że ma zasady moralne. Dokąd zmierza ten świat?:P
Odpisz
8 czerwca 2013, 20:20
@Sauron: 3 - bitch please
Odpisz
9 czerwca 2013, 02:55
@Sauron: 2. napisał Sauron
3. Ja osobiście mam to w dupie
4. To też mam w dupie.
Odpisz