Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kirito

2 listopada 2018, 14:37

Sojuz nieruszymyj riespublik swobodnych,
Spłotiła nawieki Wielikaja Ruś,
Da zdrawstwójet sozdannyj wolej narodow,
Jedinyj, moguczij Sowietskij Sojuz!

Sław´sia, Otieczestwo nasze swobodnoje,
Drużby narodow nadiożnyj opłot!
Znamia sowietskoje, znamia narodnoje
Pust´ ot pobiedy k pobiedie wiediot!

Skwoź grozy sijało nam sołnce swobody,
I Lenin wielikij nam put´ ozarił:
Nas wyrastił Stalin – na wiernost´ narodu,
Na trud i na podwigi nas wdochnowił!

Sław´sia, Otieczestwo nasze swobodnoje,
Sczastja narodow nadiożnyj opłot!
Znamia sowietskoje, znamia narodnoje
Pust´ ot pobiedy k pobiedie wiediot!

My armiju naszu rastili w srażenjach.
Zachwatczikow podłych s dorogi smietiom!
My w bitwach rieszajem sud´bu pokolenij,
My k sławie Otcziznu swoju powiediom!

Sław´sia, Otieczestwo nasze swobodnoje,
Sławy narodow nadiożnyj opłot!
Znamia sowietskoje, znamia narodnoje
Pust´ ot pobiedy k pobiedie wiediot!

Avatar Crln_7

3 listopada 2018, 00:19

@Kirito: je**ć cię ruska suko.

Avatar Kirito

13 maja 2019, 21:02

@Crln_7: Um... Okej? (Tak. Widzę datę.)

Avatar Dcktun

1 lipca 2019, 18:29

@Crln_7: czemu jesteś taki nie miły
\_________/ hejtuj do woli, ale odpowiedz

Avatar Kirito

2 lipca 2019, 16:06

@Dcktun: Wiem, że oczekiwałeś odpowiedzi od niego, ale wszedłem w jego profil i to coś mnie rozbawiło.

A co do tego czemu jest taki niemiły... Chyba na moment odpisywania mi porzucił swe ideały i nagromadzony w jego krótkim, dwunastoletnim życiu gniew, uwolnił się.

Avatar Dcktun

Edytowano - 2 lipca 2019, 16:30

@Kirito: może się zmienił, może nie.

Tak poza tym niezła ironia.

Avatar SilverTheGamer

12 listopada 2018, 18:50

Hehe.

Avatar ASIMOW

3 listopada 2018, 18:46

a nieeeeee ... ja puszczałem hymn trzeciej rzeszy

Avatar ASIMOW

3 listopada 2018, 18:45

to chyba ja ?

Avatar pietrzakmartyna147

3 listopada 2018, 10:31

ZSRR nie moglo jednego kraju 101 lat utrzymać, i jeszcze ten wers: "Splotla na wieki wielka Rus"

Avatar pietrzakmartyna147

3 listopada 2018, 10:29

patrząc na hymn Rosji doszlam do wniosku, ze ich hymn jest do du** i wole polski (ale ze mnie filozof!)

Avatar
bylojuz12

30 października 2018, 16:10

Pieprzeni sowieciarze

Avatar Xenon77

2 listopada 2018, 15:07

Avatar
bylojuz12

2 listopada 2018, 15:09

@Xenon77: Cho na solo ty komunistyczny śmieciu

Avatar Xenon77

2 listopada 2018, 16:08

Avatar Xenon77

2 listopada 2018, 16:35

Avatar
bylojuz12

2 listopada 2018, 18:23

@Xenon77: Nic mi nie zrobisz tym 76 mm działem.

Avatar Xenon77

3 listopada 2018, 09:22

Avatar CiemnoStrasznieUMnieWDomu

2 listopada 2018, 18:05

U nas w szkole jest zwykle tak, że jeden gościu gra na pianinie a cała klasa śpiewa, raz jedna nauczycielka kazała zamknąć pianino, nazwała nas komunistami i wywaliła wszystkich z sali ;(

Avatar Crln_7

3 listopada 2018, 00:18

Avatar Revant42

2 listopada 2018, 15:05

Avatar dragoz

2 listopada 2018, 14:32

Kiedy niemiecki wejdzie za mocno

Avatar didujakaskemm

2 listopada 2018, 14:46

@dragoz: Próbuję rozkminić drugie do Twojej wypowiedzi, ale chyba po prostu kraje ci się popie**oliły

Avatar mrauczur

2 listopada 2018, 21:32

@didujakaskemm: Marks. Marks byĺ niemcem

Avatar didujakaskemm

2 listopada 2018, 21:54

@mrauczur: Co nie zmienia faktu że hymn Związku Radzieckiego nie obowiązywał w Niemczech i w języku niemieckim

Avatar dragoz

10 grudnia 2018, 13:13

@didujakaskemm: ta Wiem XD

Avatar seryjnysracz

30 października 2018, 15:47

Już jadę po nich.

Avatar MemicznyInkwizytor

30 października 2018, 14:49

Avatar Rumun111

30 października 2018, 14:18

Gdy zamiast nowego hymnu szkoły pościłem hymn ZSRR to wszyscy stali na baczność... nawet niektórzy nauczyciele

Avatar Freakok222

30 października 2018, 14:43

@Rumun111: pics or it didn't happen

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar BencV
Dodane przez: BencV

To będzie bolało

To by wystarczyło

Niezniszczalne

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Tymi się chodzi

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka