Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
To by wystarczyło
Niezniszczalne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tymi się chodzi
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 listopada 2018, 14:37
Sojuz nieruszymyj riespublik swobodnych,
Spłotiła nawieki Wielikaja Ruś,
Da zdrawstwójet sozdannyj wolej narodow,
Jedinyj, moguczij Sowietskij Sojuz!
Sław´sia, Otieczestwo nasze swobodnoje,
Drużby narodow nadiożnyj opłot!
Znamia sowietskoje, znamia narodnoje
Pust´ ot pobiedy k pobiedie wiediot!
Skwoź grozy sijało nam sołnce swobody,
I Lenin wielikij nam put´ ozarił:
Nas wyrastił Stalin – na wiernost´ narodu,
Na trud i na podwigi nas wdochnowił!
Sław´sia, Otieczestwo nasze swobodnoje,
Sczastja narodow nadiożnyj opłot!
Znamia sowietskoje, znamia narodnoje
Pust´ ot pobiedy k pobiedie wiediot!
My armiju naszu rastili w srażenjach.
Zachwatczikow podłych s dorogi smietiom!
My w bitwach rieszajem sud´bu pokolenij,
My k sławie Otcziznu swoju powiediom!
Sław´sia, Otieczestwo nasze swobodnoje,
Sławy narodow nadiożnyj opłot!
Znamia sowietskoje, znamia narodnoje
Pust´ ot pobiedy k pobiedie wiediot!
Odpisz
3 listopada 2018, 00:19
@Kirito: je**ć cię ruska suko.
Odpisz
13 maja 2019, 21:02
@Crln_7: Um... Okej? (Tak. Widzę datę.)
Odpisz
1 lipca 2019, 18:29
@Crln_7: czemu jesteś taki nie miły
\_________/ hejtuj do woli, ale odpowiedz
Odpisz
2 lipca 2019, 16:06
@Dcktun: Wiem, że oczekiwałeś odpowiedzi od niego, ale wszedłem w jego profil i to coś mnie rozbawiło.
A co do tego czemu jest taki niemiły... Chyba na moment odpisywania mi porzucił swe ideały i nagromadzony w jego krótkim, dwunastoletnim życiu gniew, uwolnił się.
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2019, 16:30
@Kirito: może się zmienił, może nie.
Tak poza tym niezła ironia.
Odpisz
12 listopada 2018, 18:50
Hehe.
Odpisz
3 listopada 2018, 18:46
a nieeeeee ... ja puszczałem hymn trzeciej rzeszy
Odpisz
3 listopada 2018, 18:45
to chyba ja ?
Odpisz
3 listopada 2018, 10:31
ZSRR nie moglo jednego kraju 101 lat utrzymać, i jeszcze ten wers: "Splotla na wieki wielka Rus"
Odpisz
3 listopada 2018, 10:29
patrząc na hymn Rosji doszlam do wniosku, ze ich hymn jest do du** i wole polski (ale ze mnie filozof!)
Odpisz
30 października 2018, 16:10
Pieprzeni sowieciarze
Odpisz
2 listopada 2018, 15:07
Odpisz
2 listopada 2018, 15:09
@Xenon77: Cho na solo ty komunistyczny śmieciu
Odpisz
2 listopada 2018, 16:08
Odpisz
2 listopada 2018, 16:35
@Xenon77:
Odpisz
2 listopada 2018, 18:23
@Xenon77: Nic mi nie zrobisz tym 76 mm działem.
Odpisz
3 listopada 2018, 09:22
Odpisz
2 listopada 2018, 18:05
U nas w szkole jest zwykle tak, że jeden gościu gra na pianinie a cała klasa śpiewa, raz jedna nauczycielka kazała zamknąć pianino, nazwała nas komunistami i wywaliła wszystkich z sali ;(
Odpisz
3 listopada 2018, 00:18
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: tylko nazizm
Odpisz
2 listopada 2018, 15:05
Odpisz
2 listopada 2018, 14:32
Kiedy niemiecki wejdzie za mocno
Odpisz
2 listopada 2018, 14:46
@dragoz: Próbuję rozkminić drugie do Twojej wypowiedzi, ale chyba po prostu kraje ci się popie**oliły
Odpisz
2 listopada 2018, 21:32
@didujakaskemm: Marks. Marks byĺ niemcem
Odpisz
2 listopada 2018, 21:54
@mrauczur: Co nie zmienia faktu że hymn Związku Radzieckiego nie obowiązywał w Niemczech i w języku niemieckim
Odpisz
10 grudnia 2018, 13:13
@didujakaskemm: ta Wiem XD
Odpisz
30 października 2018, 15:47
Już jadę po nich.
Odpisz
30 października 2018, 14:49
Odpisz
30 października 2018, 14:18
Gdy zamiast nowego hymnu szkoły pościłem hymn ZSRR to wszyscy stali na baczność... nawet niektórzy nauczyciele
Odpisz
30 października 2018, 14:43
@Rumun111: pics or it didn't happen
Odpisz