memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
2 lutego 2019, 12:53
było i przeszło lee
Odpisz
1 listopada 2018, 15:51
ach
30 października 2018, 18:32
Mhm, tak sobie myślę, że jutro będę dawać dzieciakom lukrecje
31 października 2018, 06:36
@Skitty: Ty chora ku*wo
@Skitty: Chcesz żeby zaczeły cierpieć w takim wieku?!
31 października 2018, 20:00
@Skitty: ej no ja ogólnie jestem zwyrolem i złem w czystej postaci ale lukrecja to definitywnie przesada
31 października 2018, 22:58
@Skitty: zwolnij szatanie
31 października 2018, 21:35
Skubany posiadł umiejętność przenoszenia dużych obiektów bez wykrycia
30 października 2018, 18:26
Ten mem pojawia się za każdym razem gdy jest Hallowen
30 października 2018, 17:31
Wybacz za przypadkowe danie strzałki w dół
30 października 2018, 17:42
@PanDyrektor: Dobrze w sumie, bo było.
1 listopada 2018, 22:10
@PanDyrektor: ty też
30 października 2018, 17:24
było ale że jutro halowen wybaczam
30 października 2018, 17:27
@Ilovefutbol: spoko. Troche błęda rombłem przy tłumaczeniu ale to nic xd.
30 października 2018, 17:28
@adriano4595: nie wiem czy specjalnie ale to cholernie ironiczne że masz komorowskiego na avku
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież2 lutego 2019, 12:53
było i przeszło lee
Odpisz
1 listopada 2018, 15:51
ach
Odpisz
30 października 2018, 18:32
Mhm, tak sobie myślę, że jutro będę dawać dzieciakom lukrecje
Odpisz
31 października 2018, 06:36
@Skitty: Ty chora ku*wo
Odpisz
31 października 2018, 06:36
@Skitty: Chcesz żeby zaczeły cierpieć w takim wieku?!
Odpisz
31 października 2018, 20:00
@Skitty: ej no ja ogólnie jestem zwyrolem i złem w czystej postaci ale lukrecja to definitywnie przesada
Odpisz
31 października 2018, 22:58
@Skitty: zwolnij szatanie
Odpisz
31 października 2018, 21:35
Skubany posiadł umiejętność przenoszenia dużych obiektów bez wykrycia
Odpisz
30 października 2018, 18:26
Ten mem pojawia się za każdym razem gdy jest Hallowen
Odpisz
30 października 2018, 17:31
Wybacz za przypadkowe danie strzałki w dół
Odpisz
30 października 2018, 17:42
@PanDyrektor: Dobrze w sumie, bo było.
Odpisz
1 listopada 2018, 22:10
@PanDyrektor: ty też
Odpisz
30 października 2018, 17:24
było ale że jutro halowen wybaczam
Odpisz
30 października 2018, 17:27
@Ilovefutbol: spoko. Troche błęda rombłem przy tłumaczeniu ale to nic xd.
Odpisz
30 października 2018, 17:28
@adriano4595: nie wiem czy specjalnie ale to cholernie ironiczne że masz komorowskiego na avku
Odpisz